Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy a barátommal aludhassak?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerjük egymást és fél éve együtt vagyunk. Az egész azzal bonyolódik, hogy távkapcsolat. Ezen kívül én 16 vagyok ő meg 27. Most fog majd 4-ére jönni, 4 napot szokott itt tölteni. Anyának nem nagyon szimpi, de nagyon kedves ember mi meg minden percet együtt szeretnénk töltenénk.


16/L



2023. máj. 1. 08:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/158 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sajnálom a kérdezőt, mert rajta senki nem tud segíteni. Hiába írunk itt bármit, hiába van ott az anyja, az ő szemszögéből ezzel semmi probléma nincs, sőt, ha lenne is, ez akkor is teljesen más és kivételes.


Mert ő érettebb lány, mint a többi, meg a pasi is olyan érett, olyan jókat lehet vele beszélgetni - de konkrétan miről? Mert 16 évesen is teljesen mások foglalkoztatnak és más dolgokra is van rálátásod, mint 21 meg 27 évesen.


"Állandóan videochateltek" és úgy gondolod ez egy felnőtt, vagy mindenesetre érett kapcsolat? Tanulnod nem kell, barátaid nincsenek?


Persze, ő nagyon szeret - szereted ezt hinni, és szereted őt szeretni, de szerinted ő mit lá benned? Ugyanazt, amit te saját magadban?


Figyelj. 16 éves vagy, tiéd a világ, buli minden, nem vagy már kicsi. De hidd el nekem, hogy 6 év múlva leszel 22, és akkor meg fogod érteni, hogy miért "kicsik" még a 16 évesek.

RENGETEGET számít, hogy valaki 16, 18, 20 vagy 22. Nem ciki, nem bántás, amikor azt írják, hogy "kislány" vagy. Mert az vagy. Rengeteg mindent még nem tapasztaltál meg, és rengeteg mindent nem tudsz még a világról. Én is azt hittem, hogy ez rám nem igaz, de ugyanúgy, mindenkire igaz ebben a korban.


Anyukád megteheti, hogy nem engedd el vele, 18 év alattiként ő felel érted. (A pasidnak meg 6 éves gyereke lehetne, akiért neki kéne felelni. Érzed ezt a kettősséget?)

2023. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/158 anonim ***** válasza:
82%
[link] olvasgass kislány...
2023. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/158 anonim ***** válasza:
90%
Te tévedsz gyerek. Amit csinál a paild, csak a része a manipulálásnak.
2023. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/158 anonim ***** válasza:
90%
Megáll az eszem pedig én is 27 vagyok te még csak gyerek vagy a férfi még beteg,anyád helyében azt sem engedném hogy 4 napig ott aludjon.Te jó ég mi megy itt...
2023. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/158 anonim ***** válasza:
92%

Akkor fél éve úgy "jár" veled egy férfi, hogy nem él szexuális életet? Vagy mással él, veled meg cseveg? Hány órát szoktatok csevegni? Folyamatosan? Miről?

Mi a foglalkozása?

2023. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/158 anonim ***** válasza:
90%
Ebben a korban még számít a korkülönbség. Nekem valahogy eszembe se jutott volna huszas éveim közepén bő 10 évvel fiatalabbal összeállni pedig nem volt az régen. Még azt is elhiszem hogy a korabeli lányok igényei miatt menekült a fiatalabbak felé akik el vannak ájulva már attól is ha valakit kiszolgálnak dohánnyal, alkohollal, ez egyfajta cheat code (számítógépes stratégiai játékok nyomán)
2023. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/158 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, tudjuk, hogy most ő a nagy Ő az életedben, és teljesen rózsaszín ködben élsz, de hidd el, mi csak a javadat akarjuk.

Itt nem az együttalvással és a járással ban a baj, mert ez már teljesen egészséges ebben a korban.

Viszont azt én nem nevezném egészségesnek, hogy egy majd 30 éves férfi egy 16 éves lánnyal akar kikezdeni. Mondhatod, hogy 10 év nem oszt, nem szoroz, de itt igen! Mert egy 30 és egy 40 éves ember között nem sokat számít a 10 év korkülönbség, de egy 16 és egy 27 éves között a 10 év rengeteg! Teljesen más az igénye -az ágyban is, tabuk nélkül- egy 16 évesnek és egy majdnem 30 éves embrnek. És ha egy 27 éves férfi egy 10 évvel fiatalabb lánynál próbál bevágódni, annak van valami olyan oka, amelyről neked még csak sejtésed sincs.

2023. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/158 anonim ***** válasza:
88%

Ugye nincsenek barátaid, kislány? Te vagy az idegen Ausztriában, aki nem találja a helyét, és emellett a pasas mellett érzed magad látszólagos szeretetben. Inkább a korodbeliekkel barátkozz, annak van itt az ideje.

Itt a válaszolók úgy értelmezik, hogy a pasas a lányéknál tölti a 4 napokat. Hát csak nem! A pasi magyar? Még nem válaszoltál, hogy hol szedtétek fel egymást. Valami online társkeresőn?

2023. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/158 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elolvastam. Nem a rózsaszín köd miatt mondom, de nem áraszt el kéretlen információkkal és nem hoz kínos helyzetekbe. Ha én nemet mondok akkor az a nem az nem. Nem vagyok neki semmivel az adósa és sajnálom, de nincs igazatok. Volt már olyan, hogy én akartam volna, de ő nem. Akkor mivel is használt ki? A kérdésem amúgyse az volt, hogy sztetek össze illünk e. És tisztában vagyok a korkülönbséggel és azzal, h kiskorú vagyok. Korosztályommal ellentétben én nem dohányzok, alkoholizálok és bulizgatok. Próbálom az életemet építeni és az álmaim felé haladni.
2023. máj. 1. 10:46
 40/158 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha teherbe rak és otthagy egy gyerekkel 17 évesen akkor rájössz mennyire szeretett
2023. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!