Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy bizonyos kor...

Szerintetek egy bizonyos kor után már nagyon visszatetsző gyereket vállalni? (a tökéletes anyagi helyzetre várunk)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 26 éves vagyok. Még legalább 8-10 évig nem lehet babám, ha meg szeretném várni a jobb fizetést.


Tudományos pályán mozgok, itt a fokozatszerzés(ek)nek kb. 3 évente van itt az ideje. Ahhoz folyamatos konferencia jelenlétre, kutatásokra és publikálásra és munkaviszonyra van szükség, hogy valaki fentebb lépjen. Nem törvényileg van erre szükség, hanem a szakmában, informálisan.


Lényeg a lényeg, hogy kb. 36 éves koromban szeretnék szülni (talán többet is egymás után), mert addigra nem 200-at vinnék haza, hanem mondjuk a dupláját és a szakmámból is ki tudnék esni mondjuk egy évre, hogy kicsit a gyerekkel legyek. (A párom sem keres milliókat még, mert ő is fiatal.)


Mindenképp szeretnénk babát, szerencsére nincs nyomás sehonnan ránk nézve, hiszen követik a pályámat és büszkék.:)


Szeretnék egy jobb albérletet is addigra (lakást semmiképp nem tudunk soha venni), ami nem csak két szobás, és az havi 120 alatt biztosan nincsen. Nem akarok egyik napról a másikra élni a kis családommal...


Szerintetek ez még rendben lesz akkor, ha annyi idős leszek? Vagy inkább mondjak le róla, hogy gyerekem legyen?


Szerintetek ciki annyi idősen szülni? ne mondjátok, hogy majd elér az ösztön, mert már van, de nem azért tanultam évekig, és dolgoztam, hogy eldobjak mindent.:(


26 éves lány



2014. júl. 8. 14:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/122 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ne legyél már ennyire fantáziátlan és primitív:

-kérdeztem az arany gramm árát:ok, h kaptátok, de vehették azt pl. a szüleid, akikkel együtt elmentetek megvenni, és ott figyelhetted

-nyilván nem a semmiből beszélek magamról, ha már vádaskodsz, akkor leírom az igazat és megvédem magamat,de már ezt is írtam, de hát igen, még egy mérnöknek is lehet gond a memóriájával :)

- még egyszer utoljára leírom: 2 mérnöki diplomám van (te nem nézed ki belőlem,ok, én nem nézem ki belőled, ezt hagyjuk)

2014. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/122 A kérdező kommentje:
:))))))
2014. júl. 9. 23:56
 113/122 anonim ***** válasza:
Úgy látom neked is jó kedved lett, nekem abszolút az volt az esti "összebújás" után, mehet mindenki békével :)
2014. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/122 anonim ***** válasza:
69%

úgyis te döntöd el, kár itt vitát szítani

csak nem veszed figyelembe, hogy bármi közbejöhet

- te karrieredben

- párodéban

- nehezebb a teherbeesés, próbálkozhatsz sok évig

- ha beteg a gyerek, akkor nem egy évet leszel otthon, meg nem fogsz tudni ide-oda ugrálni a melóból, de van nagyi vagy bébiszitter

2014. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/122 A kérdező kommentje:
az utolsó jókat mond, köszönöm:) addigra már lesz nagyi (feltéve, hogy nem emelik 90 évre a nyugdíjkorhatárt:D) és lesz bébiszitter is:)
2014. júl. 10. 09:28
 116/122 A kérdező kommentje:
milyen kérdésekhez szólhat hozzá az őrült lány, aki itt "válaszolgat" a nem létező kérdéseinkre, hogy egy este alatt 3 %-ot csökkent?:D
2014. júl. 10. 10:06
 117/122 anonim ***** válasza:
Te és a hozzád hasonlók húzták le, mivel ezen kívül egy kérdésre válaszoltam, amire 100%-ot kaptam...
2014. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/122 A kérdező kommentje:
Nem csak elképzelted? Már erre gyanakszom...
2014. júl. 10. 10:54
 119/122 anonim ***** válasza:
35%
most komolyan ha te ilyen karrierista vagy (ami nem baj) akkor milyen meló az, ami megengedi, hogy egész nap itt lógj?
2014. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/122 anonim ***** válasza:
38%

"most komolyan ha te ilyen karrierista vagy (ami nem baj) akkor milyen meló az, ami megengedi, hogy egész nap itt lógj?"


De tényleg, a kérdező egy annyira ócska semmirevaló ember és itt löki a hülye szövegét, de nem értem miért van ekkora közönsége. Örül a szerencsétlen, hogy foglalkoznak vele, ez nem szól ennél többről.

2014. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!