Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyit kérnétek az otthon...

Ti mennyit kérnétek az otthon lakó gyereketektől aki otthon lakik és dolgozik?

Figyelt kérdés

75 ezer forintot keres, tehát minimálbért kap, 20-22 év körüli.


Alapjában véve nincsenek nagy igényei; tv-t, internetet, számítógépet, semmi elektromos dolgot nem használ, a szobájában a lámpát néha használja, illetve naponta egyszer feltölti a telefonját.

Fürdővízre sem mondhatjuk, hogy sokat használna, mert a régi elméletek szerint egymás után fürdik a család a kádban, amíg tiszta a víz.

Enni sem sokat eszik, munkába elvisz 2 szelet kenyeret összesen 4-5-6 szelet kis szalámival, 1-2 paradicsommal, vagy kis paprikával, és otthon sem sokat eszik, kis leves, aztán szinte semmi. Napközben vizet iszik, de javarészt azt is a munkahelyről mivel sok időt tölt ott, otthon már alig fél liter fogy el.

Ha szüksége van időnként valamire, pl. ruha, vagy egyéb, azt magának veszi meg.


2014. aug. 25. 14:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
86%
Jahm persze a hozzátartozó figyeli, hogy hány szelet szalámit viszel a munkahelyedre :D azt csak te figyeled.
2014. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
De te ott vagy fürdésidőben, vagy ez a gyerek elmondja neked ezt a megalázó dolgot, hogy egymás után fürdenek, és hogy ki megy utoljára? Akkor meg az apád fürdik a te herevizedben.
2014. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:

Én irodában dolgozom napi 8 órát. Pár hete munkából hazamenet annyira melegem volt, és úgy fájtak a csontjaim, hogy úgy döntöttem, nem zuhanyzok, hanem beülők egy kicsit a kádba. Tele is engedtem jó meleg vízzel. Olyan fél óráig áztattam magam, pihentem. Szinte mindig zuhanyzom, így gondoltam elég tiszta vagyok fél óra vízben fekvéstől, éppen azon voltam, hogy kiszállok a kádból amikor lenéztem a vízre. El se hittem, hogy én aki irodában egy íróasztal mögött ül, a nap végére olyan koszos legyen, hogy a víz szinte szürke lesz. Nekem ez nagy meglepetés volt (zuhanyzásnál nem látod a piszkot ennyire) mondtam is a férjemnek mit fedeztem fel. Ő erre: Mégis mit vártál? Mész az utcán, a szél tök koszos, ami az emberre tapad. Bent a munkahelyen is folyamatosan kavarog a koszos levegő, hát persze, hogy mindenkire rátapad a kosz estére..


Nos,engem meglep, hogy ti 3-an fürödtök ugyanabban a vízben. Hiszen ha csak a szobában ülsz akkor is valamilyen szinten koszos leszel..

Bár gondolom nem beteg egyikőtök sem a rossz higiénia miatt. Végül is a sok kis ork se betegszik meg, pedig ők aztán tényleg csak akkor fürdenek ha esik az eső..

2014. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim válasza:
fuhh az ilyen emberektől a hideg is kiráz... 20-22 év körüli? nem tudja pontosan hány éves, vagy én vagyok a hülye :D istenem... ez sok...
2014. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!