Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyit kérnétek az otthon...

Ti mennyit kérnétek az otthon lakó gyereketektől aki otthon lakik és dolgozik?

Figyelt kérdés

75 ezer forintot keres, tehát minimálbért kap, 20-22 év körüli.


Alapjában véve nincsenek nagy igényei; tv-t, internetet, számítógépet, semmi elektromos dolgot nem használ, a szobájában a lámpát néha használja, illetve naponta egyszer feltölti a telefonját.

Fürdővízre sem mondhatjuk, hogy sokat használna, mert a régi elméletek szerint egymás után fürdik a család a kádban, amíg tiszta a víz.

Enni sem sokat eszik, munkába elvisz 2 szelet kenyeret összesen 4-5-6 szelet kis szalámival, 1-2 paradicsommal, vagy kis paprikával, és otthon sem sokat eszik, kis leves, aztán szinte semmi. Napközben vizet iszik, de javarészt azt is a munkahelyről mivel sok időt tölt ott, otthon már alig fél liter fogy el.

Ha szüksége van időnként valamire, pl. ruha, vagy egyéb, azt magának veszi meg.


2014. aug. 25. 14:27
 61/94 anonim ***** válasza:
79%
Van 2 spánielem, ők többe vannak, sőt, 2 havonta fürdetem őket és cserélem a vizüket még nekik is. Gondolom a gyerek vagy. Legyél igényesebb és kezdj el élni, mert nem leszel mindig fiatal.
2014. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
81%
Én amikor dolgozni kezdtem, a fizum felét hazaadtam. Anyukám, bár egyedül nevelt, nem kért rá, de magamtól is tudtam, hogy nem ingyen terem a hûtôben a vacsora és a csapban a víz. (Fejenként és naponta egy-két tusolásnyi. :) ) Elfogadta. Szerintem egyáltalán nem baj, ha az ember nem akar élôsködni a szülein, ha már egyszer van saját keresete. Viszont amikor férjhez mentem, ô ajánlotta föl minden (!) megtakarított pénzét, hogy segítse a mi házfelújításunkat. Egy részét el is fogadtuk. A házat szándékosan úgy alakítottuk ki, hogy idôskorában ô is odaköltözhessen egy különválasztható garzonrészbe. Szóval nekem természetes volt, hogy nem élek ingyen otthon, de az is nagyon jó érzés, hogy ennyire számíthatunk Anyukámra. A párom szüleinek százszor annyi pénze van, mint Anyunak, de még nászajándékba sem kaptunk egy fillért se. Pedig nem vagyunk rosszban, csak ôk ilyen kuporgatósak, náluk pénzkérdésben nincs család, nincs barát... Furcsa. Nem vagyunk egyformák.
2014. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
100%
elmebeteg vagy kérdezö
2014. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 A kérdező kommentje:

Ebben mi elmebeteg van kedves utolso?

Te hogyan élsz? Miért ítélsz el rögtön mást akinek nincs nagy igénye?

Nem csak nagy lábon lehet élni, másnak így jo.

2014. aug. 25. 19:43
 65/94 anonim ***** válasza:
84%

Pláne hogy ha el vagy nyomva, és elhitették veled a szüleid, hogy ennyit kell akarnod.


Én sem jártam még soha buliban, nem iszok, nincs káros szenvedélyem, de amit leírsz, az nem élet.


Azért beszélsz magadról egyes szám harmadikban, mert ha ezeket kimondod úgy, hogy "én nem csinálok semmit, én nem használok ezt-azt, én apám herevizében fürdök" szerintem azonnal depressziós rohamot kapnál.

2014. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
59%
Én is így élek és anyám elszdi mnden pénzem mert tele van itelekkel nemmtudom mi lesz ennek a vége...
2014. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 A kérdező kommentje:
Utolso! :) pontosan mi a helyzet veled? :)
2014. aug. 25. 21:15
 68/94 anonim ***** válasza:
100%
H
2014. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
Hát hogy nem fogyasztok semmit kuss a nevem elnyomnak befolyasolnak nalunk is az a szokas hogy egymas vizeben fürdeni ezt kiskoromban is utaltam mert sose voltam 1...
2014. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
90%

"én apám herevizében fürdök"

Ez nagyon jóóóó! XD

2014. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!