Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyit kérnétek az otthon...

Ti mennyit kérnétek az otthon lakó gyereketektől aki otthon lakik és dolgozik?

Figyelt kérdés

75 ezer forintot keres, tehát minimálbért kap, 20-22 év körüli.


Alapjában véve nincsenek nagy igényei; tv-t, internetet, számítógépet, semmi elektromos dolgot nem használ, a szobájában a lámpát néha használja, illetve naponta egyszer feltölti a telefonját.

Fürdővízre sem mondhatjuk, hogy sokat használna, mert a régi elméletek szerint egymás után fürdik a család a kádban, amíg tiszta a víz.

Enni sem sokat eszik, munkába elvisz 2 szelet kenyeret összesen 4-5-6 szelet kis szalámival, 1-2 paradicsommal, vagy kis paprikával, és otthon sem sokat eszik, kis leves, aztán szinte semmi. Napközben vizet iszik, de javarészt azt is a munkahelyről mivel sok időt tölt ott, otthon már alig fél liter fogy el.

Ha szüksége van időnként valamire, pl. ruha, vagy egyéb, azt magának veszi meg.


2014. aug. 25. 14:27
 71/94 A kérdező kommentje:
A gyerek nem fürdik az apa "herevizében" mivel az apa direkt utoljára megy fürdeni. Szánalmasak vagytok, ilyeneken akadtok fenn,kíváncsi vagyok ki tart el titeket. -.-
2014. aug. 26. 06:40
 72/94 anonim ***** válasza:
95%
egy tusolás kb 5p, nekem 10-15 hajmosással pedig félhosszú hajam van. de a napi 5p, nehogy ne férjen már bele. igénytelenség a más mocskában fürdeni. amennyi vízzel megtöltitek a kádat, abból 3an le tudtok tusolni!
2014. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
93%
Hgy nem hűl ki a kád víz, mire mindenki megfürdik? 2014-ben azt hittem nincs ilyen Magyarországon :D
2014. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
93%
igen az is, hideg vízbe ültök bele? és ha megfáztok? többe van a gyógyszer, mint egy kis víz. ezt nem értem. ez nem spórolás, ez sz.rrágás
2014. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
94%

azért vagy elmebeteg, ahogyan magadrol irsz... 75 ezer ft, menj bérelj ki egy szobát és már is le tudsz normálisan fürödni.


ja, és engem nem tart el senki, mert 19 évesen külföldre költöztem. (egy honapot egy gyárban dolgoztam minimálbérért, majd megvettem a jegyemet Angliába, ennek 11 éve, nem hezitáltam a semmin otthon..a kis szobámban.)

2014. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
90%
Furcsa vagy kérdező, de gondolom ezt szoktad meg. Bennem felmerült, hogy tudsz-e így félrerakni. Ha raksz félre, nem kérnék egy fillért se, ha nem raksz, kérnék valamennyit, de csak azért, hogy én gyűjtsem össze.
2014. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy hazaad a gyerek, mindent félrerak.
2014. aug. 26. 12:43
 78/94 anonim ***** válasza:
és mire gyűjt? kádra? :D
2014. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 A kérdező kommentje:
Rohadt vicces annak, akinek semmi gondja. -.-
2014. aug. 26. 12:46
 80/94 anonim ***** válasza:
90%
de van gondom, neked mi gondod van? mert azt még 100 oldal után se tudtuk meg
2014. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!