Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyit kérnétek az otthon...

Ti mennyit kérnétek az otthon lakó gyereketektől aki otthon lakik és dolgozik?

Figyelt kérdés

75 ezer forintot keres, tehát minimálbért kap, 20-22 év körüli.


Alapjában véve nincsenek nagy igényei; tv-t, internetet, számítógépet, semmi elektromos dolgot nem használ, a szobájában a lámpát néha használja, illetve naponta egyszer feltölti a telefonját.

Fürdővízre sem mondhatjuk, hogy sokat használna, mert a régi elméletek szerint egymás után fürdik a család a kádban, amíg tiszta a víz.

Enni sem sokat eszik, munkába elvisz 2 szelet kenyeret összesen 4-5-6 szelet kis szalámival, 1-2 paradicsommal, vagy kis paprikával, és otthon sem sokat eszik, kis leves, aztán szinte semmi. Napközben vizet iszik, de javarészt azt is a munkahelyről mivel sok időt tölt ott, otthon már alig fél liter fogy el.

Ha szüksége van időnként valamire, pl. ruha, vagy egyéb, azt magának veszi meg.


2014. aug. 25. 14:27
 11/94 anonim ***** válasza:
78%

még kérni akarsz tőle pénzt?

más mocskos vízében fürdik? nem tv-zik, nem gépezik, alig eszeik és erre lenne képed pénzt kérni tőle???????????

2014. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
77%
Számolgatod a szalámiját és ft-ra el akarod kérni tőle pfff
2014. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk úgy volt,hogy amikor elkezdtem dolgozni akkor 40ezret adtam haza, pedig volt,hogy csak 60körül kerestem. De ebben minden benne volt, és télen sem kellett többet fizetnem amikor ugye fütés van és az tudjuk,hogy pénzt elvisz! Múltkor kiszámoltuk ha csak a rezsit (kaját nem beleszámítva) szétosszuk akkor fejenként 25ezerre jön ki. Mostmár külön lakom és tudom,hogy mennyi elmegy pedig nem pazarlunk, főleg kajára megy el sok, mindegy hogy két szelet kenyeret eszik, kis levest, azt mind meg kell venni ,ki kell fizetni.
2014. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem 20 ezer forintot ad haza a 120 ezres fizetéséből.Ő tévézik, gépezik, keveset eszik a ruháit magának fizeti stb. Szóval majdnem ugyan az mint nálatok.

(csak mi nem úgy fürdünk, hogy amíg tiszta a víz...)

2014. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 A kérdező kommentje:

Hát ez a gyermek abszolút nem gépezik, tehát azáltal nem használ áramot, nem internetezik, csak ami a telefonján van de azt ő fizeti, havi pár száz forint. De a lényeg hogy számítógép előtt nem ül.

Tv-t sem néz soha.

2014. aug. 25. 14:48
 16/94 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lennénk rászorulva,hogy ő is beleadjon a közösbe,akkor egy ft-ot sem,annyit kérnék csak,hogy legyen egy külön számlája,amire gyűjti a pénzt,hogy ha kell,legyen.Nem szeretném,ha elszórná,felelőtlenül költekezne...

Ha rá lennénk szorulva,akkor is csak a legminimálisabbat amire szükség van.

Nem a gyerekem pénzéből szeretnék jól élni,inkább próbálnám segíteni,hogy ő boldoguljon.Ha csak annyival tudom,hogy nálunk lakhat,meg kap enni,inni míg a saját lábára nem áll,stb akkor azzal.

2014. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
95%

Semennyit.

Tegye félre lakásra, hogy mihamarabb normálisan fürödjön.


Itt végem lett amúgy:

"egymás után fürdik a család a kádban, amíg tiszta a víz. "

2014. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
92%
Én 20 ezret kérnék, de félretenném neki, mikor elmegy egy összegben megkapná.
2014. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
69%

6sz szalámi/nap = kb 1 lehegesztett csomag/hét

ez kb 300ft

1kg paradicsom/hét szintén ennyi kb.

víz 0

áram 0

víz fél liter/nap...na számold ki!

gusztustalan szülő vagy!!!!!

2014. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem gépezik,nem tévézik, alig eszik,és annyira mondod,hogy nem használ semmit, nem fogyaszt semmit, akkor ne kérj tőle semmit.
2014. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!