Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elengednétek a 21...

Szülők! Elengednétek a 21 éves lányotokat egyedül, rock koncertre (Tankcsapda, Depresszió) a belvárosba?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 22:15
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
92%

#9

Nem kell beállni a Pitbe legközelebb.

Azon kívül ugyanis a rockkoncertek a világon a legbékésebbek.

2015. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
0%
Mibe nem kell beállni? :D Amúgy a 3. sorban álltam.
2015. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
78%
21 évesen az anyától kérsz engedélyt még? :D ez komoly,?
2015. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
89%
ÁÁÁÁÁÁÁÁ, miért ne mehetne???? Ezt sosem értettem :( Nekem is engedélyt kellett kérnem minden x-ért, hát elköltöztem. Nem normális. Depresszió koncertre két hét múlva megyek a barátnőmmel :) Imádom :) Igaz, én 27 vagyok, de nem kell engedélyt kérnem a férjemtől....
2015. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom a kérdező csak felcserélte a két számot és 12 évest akart írni.


Vagy a kérdező a 21 éves lány. :(

2015. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
9%
Kösz a lepontozást. Leírtam a tapasztalatomat, látszik nem voltatok még koncerten...
2015. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
92%
Elég szomorú lennék, ha 21 évesen ENGEDÉLYt kérne. Annak viszont természetesen örülnék, ha VÉLEMÉNYt kérdezne.
2015. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
89%
21 évesen van, aki már teljesen máshol, a saját lábán él...
2015. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
89%

18 évesen is simán,

én is voltam 18 évesen Tankcsapdán, a mellettünk lévő nagyobb városban, baráti társasággal, busszal. pedig nem vagyok egy rocker, "csajos csaj" vagyok mégis szeretem a tankcsapdát nem tudom ezzel mi a baj

2015. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
4%

A primitív, csak mások véleményét lepontozni tudó, de önálló gondolatokkal már kevésbé rendelkező hozzászólóknak csak annyit üzennék, hogy ezzel a maguk mérhetetlenül alacsony szinten álló személyiségüket tanúsították.

Amihez nem értünk, nincs tapasztalatunk, ahhoz ne "nyúljunk".

20 éves leányzó létemre eszem ágában nem lenne egyedül, kíséret nélkül rock koncertekre menni, ráadásul olyanra nem, ahol a csőcselék, a legalja is örömmel "mulat" ( itt az igénytelen, trágàrkodáshoz értő, semmit mondó Tankcsapdára gondolnék elsősorban..).

Nem a biológiai kor dönti el a felelősségteljes, felnőttén meglétét, ebben az esetben sem arról van szó, hogy a kérdező nem volna tisztában a lánya életkorával, egyszerű, szerencsére még létező féltésből ered az aggodalma, ami ebben a helyzetben teljesen jogos!

Én külföldi metal zenekarok koncertjeire jártam korábban, de soha nem egyedül! Lényegtelen, hol áll az ember, ott taposnak, löknek, rángatnak a rendzavarás céljából érkező aberráltak, ahol érnek vagy a részeg, 2 méter magas, önkívületi állapotban lévők . Sajnos még egy Nightwish koncerten is előfordul, hogy valaki csak ezért fizeti ki a jegyét.

Sőt, volt, hogy a nevelőapám kísért el vagy az édesanyám, mondjuk ezek után mindig kezdés előtt 9 órával korábban mentünk, hogy a legelső sorba, ott is a szélére kerülhessünk.

Nem ajánlom, főleg ilyen együttesek koncertjére ne menjen egyedül, mert bajba kerülhet vagy ki tudja.

2015. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!