Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elengednétek a 21...

Szülők! Elengednétek a 21 éves lányotokat egyedül, rock koncertre (Tankcsapda, Depresszió) a belvárosba?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 22:15
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
A rockerek sem emberevő szörnyetegek....A kérdést sem értem amúgy. 21 évesen maximum a véleményed kell adnod, nem pedig az engedélyedet...
2015. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék a kérdező kommentjére ennyi válasz után :D
2015. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

16 éves korom óta fesztiválokra járok, Fishing on Orfű, Rockmaraton. 22éves vagyok, most is járok koncertekre szólok anyáéknak, hogy megyek és ennyi, nem kérek engedélyt..


Én is kíváncsi vagyok a kérdező válaszára.

2015. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
0%
Én láttam amint idegbolondok tiszta g*ci idegből tombolózott és azt üvöltötte, hogy gyilkolás meg halál és minden embert feldarabol ezért nem engedném sehova még velem együtt sem. Koncertek alkalmakor a tömegközlekedési eszközökre sem ezek miatt. Kivetkőzött részeg elmebeteg idegbolond reszkető idegbarmok.
2015. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

ma 13:27

Vannak ilyen gyökerek, de az ilyeneknek a pofájuk nagy csak, sose abból lesz gyilkos aki azt üvölti hogy az lesz :D

2015. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

Sajnos elég rémisztő látni az ilyeneket és mint ahogy a vicsorgó kutyát, célszerű elkerülni. Nem mernék rá mérget venni, hogy egy ilyen elborult pillanatában nem lenne képes rá.

Emlékezzünk csak vissza néhány utóbbi brutális gyilkosságra! Azt mondják, hogy nem tudni pontosan mi történt. No hát ezért félteném ilyenenk közelébe engedni a lányomat, még ha 21 éves is lenne.

2015. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
20-as, 30-as, meg akik azt állítják, hogy mindenhol lezúznak. Én sem egy koncerten voltam, főleg hogy a férjem és a társasága nagy rocker, de sosem volt még semmi bajunk. Igaz, hogy nekem van annyi eszem, hogy nem a tömeg közepére állok, hanem a végére vagy a szélére, mert nem vagyok akkora gyökér, már bocs, hogy a pogó közepére nyomuljak. Nem kell elrettenteni senkit, a legtöbb fiatal bulizni megy oda, aki durvábban nyomja, azokat ki lehet kerülni. Ennyi. Aki meg bántani akar, az nem a koncerten fog elkapni...
2015. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
62%
48-as vagyok, és 150 cm kb, de soha nem volt gondom koncerten :D Szerintem ti inkább hangversenyre járjatok :)
2015. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta, hogy mindenhol ez megy könyörgöm?! Tanuljunk már meg szöveget értelmezni!

És akkor mi van, ha veled kivételesen nem volt ilyen? Másokkal viszont előfordult, tiszteletbe kéne tartani a többi ember tapasztalatokon alapuló véleményét!

Igenis Tankcsapdára a csőcselék legalja is elmegy, nem úgy, mint például egy Epicára vagy Tarja Turunen koncertre.

Nem a lökdösődésen van a hangsúly! Egyedül nem kéne elmennie, főleg nem egy fiatal leánykának. Nem a biológiai kor határozza meg a magabiztos, felnőtt, felelősségteljes viselkedést, kiállást sem! Nem kéne éjszaka egyedül mászkálnia, rohadtul nem!

2015. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
Én se bírom a Tankcsapdát , haveri körben csak trécsének szoktam hívni , de azért ne essünk túlzásba , egy black vagy death metál koncert pogóihoz képest az semmi (némelyiken tényleg volt olyan , hogy halálra taposták azt aki elesett) , a csőcselékes dumában van azért igazság , de szerintem nem érdemes a Nightwish-hez hasonlítgatni (egyébként én Anette Olzon-al jobban kedveltem a Nightwish-t mint Tarjával). Viszont nyilván egy Nightwish koncert többe kerül mint egy tcs (már mostanában eléggé túl van árazva az is) , aki meg teljesen részeg a koncerteken annak már szinte mindegy hogy milyen zene megy...
2015. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!