Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elengednétek a 21...

Szülők! Elengednétek a 21 éves lányotokat egyedül, rock koncertre (Tankcsapda, Depresszió) a belvárosba?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 22:15
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Szerintem ne Epicát meg Tarját hozzuk fel példának, mert a kérdésben szereplő bandák teljesen más súlycsoportban vannak. Rádiózenekarok, ezt a rajongók sem tagadhatják. A balhézni vágyó elemek közül sokkal többen vesznek jegyet Tankcsapdára, mert azt ismerik, mint bármelyik, a szubkultúrákban ismert neves és súlyosabb zenekarok koncertjére. Ugyanannyi veszély leselkedik a lányra, mintha diszkóba vagy valami nagyobb popkoncertre menne. A pia mindenhol hülyét csinálhat abból, aki hajlamos rá. Az viszont egyáltalán nem a szülőt érintő kérdés, hogy elmehet-e a lány koncertre, vagy nem.. Jobban teszi, ha társasággal megy, de akkor sem valószínű, hogy baja essen, ha egyedül vág neki. Kicsit nehezebb lerázni az ismerkedni vágyó alakokat, ennyi. Ha valaki bántaná ott, a koncerten, tízen vetnék rá magukat egy másodperc alatt az alakra, hogy megvédjék. Elég összetartó közösség. Nem hinném, hogy gyakrabban történik baj koncerteken, mint más rendezvényeken, dobozba pedig nem zárhatod.
2015. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
22%

Drága, nem minősíteni illetve korrigálni kell a másik ember, ugyan annyira értékes véleményét, amire egyébként egyáltalán nem szorul rá, hanem elfogadni, hogy másképpen látja a dolgokat, tudod? Ezt hívják intelligenciának.

Nincs alá-fölérendeltség, nehéz lehet elfogadni, de erőltessük meg magunkat, hiába nem fér az egonkba, pedig fele annyi energiát igényel, mint a rosszindulatú minősítések,megjegyzések sorozata. :)

Igazam van,én így tapasztaltam és kész, rendben?

Próbáld meg feldolgozni ;)!

2015. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Engem pl Papa Roach koncerten is széteszedtek. Gátlástalanul taposnak át az embereken egyesek.
2015. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Én meg azóta vagyok tolószékes, mióta az újévi hangversenyen voltam. Ott is mekkora durva tömeg van. Már sehova sem érdemes elmenni. Otthonról már csak a padlásra meg a pincébe lehet elmenni probléma nélkül. Néha még oda sem.
2015. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Azért egy Tankcsapda meg Depresszió... :D Rocker lányként mondom, hogy ezek nagyon kispályásnak számítanak, röhej amúgy, hogy 21 évesen engedélyt kell kérned... Ezek az én szememben kb Quimby szintűek; próbáld ki, hogy Suicidal Tendencies vagy Machine Head koncerten vagy az 1. sorban (nem a mosh pitben!!!! oda ne állj). Ha nem oda állsz, SEMMI lökdösődés nincs, pl Sabaton vagy Children of Bodom esetében.
2015. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:

mem miattuk kell aggódni, hanem a tömegben leselkedő perverzek miatt akiket ugyanúgy meg lehet találni bulihelyeken, discoban, szórakozó helyeken .


Ez alapján jó fejek a tankcsapdások: https://www.youtube.com/watch?v=DM0QMLyIBuI

2015. máj. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!