Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elengednétek a 21...

Szülők! Elengednétek a 21 éves lányotokat egyedül, rock koncertre (Tankcsapda, Depresszió) a belvárosba?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 22:15
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
68%

utolso valaszolo ha legkozelebb mesz ne a kozepebe allj a tomegben mert ott vannak azok akik a legjobban beleeltek magukat ilyenkor kisse szelebbre kell allni ott annyira nincs nagy baj

egyebkent jah..ha nem nez ki 21-nek akkor tenyleg valakivel menjen inkább de ha menni akar akk nem nagyon tarthatod vissza:)

2015. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
90%

21 évesen... a belvárosba :D

Bocs, de 21 évesen arra nem kértem engedélyt, hogy külföldre költözzek.

2015. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
81%
lol :D
2015. márc. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
88%
Én már 18 évesen se kértem engedélyt, közöltem hogy megyek és kész. Nem is csinált belőle senki problémát.
2015. márc. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
90%
Durva, hogy a szigorú nevelésem ellenére 16 éves korom óta súlyosabb koncertekre járok, és sosem volt belőle probléma, pedig a legkeményebben fogott lány voltam egy erős pesti gimiben. Persze az ember bárhova megy éjszaka, nem árt a kísérő. Akinek van esze, azt is tudja, milyen koncerten hova kell állni, hogy ne essen bántódása.. 21 évesen még nincs ennyi élettapasztalata? Mások gyerekeket nevelnek ennyi idősen, nem pedig a szülők szabják meg, hova mehet és mikor.
2015. márc. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
85%

Ezt ugye nem kérdezed komolyan????????????



19évesen már fenn laktam szüői segítséggel(egyetem) de egyedül Bp-en


Szeribnted megkérdeztem mehetek-e barhova?

Nem lettem lezüllött ettől.

Félelmetesebb egy iskolai buli,mmint egy iylen, ha a veszélyességet nézzük.


22 éves korom után pedig a leendő férjemmel éltem, saját magunk által fenntartott háztartásban, csak a miheztartás végett.


És nem egy más világban, nincsenek generáciős különbségek, hiszen most is csak 27 vagyok.


Az én szüleim is szigorúan fogtak...de te...isten mentsen az ilyen szülőktől..

2015. márc. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim válasza:
59%
Remélem azt se mondja senki komolyan , hogy 21 évesen gyereket kéne már nevelni. Én 19 vagyok és megyek szinte bárhova megkérdezés nélkül
2015. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
72%
Egy 21 évesnek nehogy már engedélyt kelljen kérnie arra, hogy koncertre menjen, ez már nevetséges. Ha a szülőkkel lakik, akkor persze, illik szólnia, hogy elmegy este ide meg ide, de nem kell hozzá szülői beleegyezés.
2015. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
24%
Jóképű Építész, azt nem mondja senki, hogy gyereket KELL nevelni 21 évesen, de van, akinek már ennyi idősen van gyereke, és miért ne lehetne? Felnőtt emberről beszélünk. 21 évesen gyereket nevelni még mindig ezerszer normálisabb dolog, mint szülőtől elkéretőzni koncertre.
2015. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
6%
Nevetségesek ezek a lepontozások. Menjetek el egyszer egy koncertre és megtudjátok, hogy minden percben lökdösnek, vakbélen könyökölnek, fejbe meg orrba b#sznak stb,tök mindegy hol állsz, mert még a az állítólagos felelősségteljes felnőttek is ezt csinálják. Volt mellettem egy kis 160 cm-es csaj, szerencsétlent úgy összenyomták, hogy inkább 2 perc(!!!) után ott hagyta a koncertet.
2015. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!