Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elengednétek a 21...

Szülők! Elengednétek a 21 éves lányotokat egyedül, rock koncertre (Tankcsapda, Depresszió) a belvárosba?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 22:15
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy pont ezért engem is nehéz szívvel engednek el koncertekre, még most is van, hogy megvárnak kint, amíg vége van, de nem tudnak mit csinálni ugye, mert felnőtt vagyok.
2015. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
39%

Engem míg 18 nem voltam nem engedtek sehova ami ilyen jellegű koncert volt.


18 évesen érettségi után volt egy csöpp összeveszésünk emiatt. Majd fogtam magam és elmentem motorostalálkozóra. :D Ezek után mikor elmegyek "csak egy tcs vagy depi koncertre" tök jól tolerálják.

Bár azóta se voltam motoroson de az nagyon emlékezetes volt.

20l

2015. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
80%
Több koncerten voltam, mint te, a leírásod alapján legalábbis biztosan, 72%-os. Ha olyanra mész, ami főleg a pogózókat vonzza, őket is ki lehet kerülni. Nagyjából egy koncert kell hozzá, hogy felmérd, hol a legbiztonságosabb. Első sor, ahol lehet kapaszkodni, vagy szélen-hátul bárhol. Ha neked pont a közepe kell.. (egy 160 cm-es nő)
2015. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
80%

Kb 7 éves koromtól járok rock koncertekre :D Nyilván akkor még apu nyakában vagy a színpad szélén ültem, de sose lett bajom.

Mostanság a barátommal járunk koncertekre, ha nem akarunk kék-zöld foltokat, akkor kicsit hátul maradunk, és ennyi. De van olyan csaj ismerősöm aki fut pogózni, és simán lezúz bármilyen pasit :DDD

Minden koncerten van nyugisabb része a közönségnek.

Meg most komolyan, max lesz pár lila foltja, aztán annyi, ezeken a koncerteken nem szokták megölni egymást a rajongók azért....

Persze hogy mehetne, bár lehet mennék vele ha nem bánná :D (nem azért hogy felügyeljem, hanem hogy bulizzunk együtt)

2015. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim válasza:
64%

*29: Az , hogy biológiailag érettek hozzá az nem jelenti azt , hogy szellemileg is , lehet van olyan , viszont szerintem a gyerekneveléshez a harmincas évek sokkal jobbak , esetleg a 20-as évek vége.


*30: Személy szerint tcs meg depresszió koncertre nem járok , de lökdösés ún. pogó majdnem minden rockkoncerten van. Az hogy ez jó-e vagy sem mindenki döntse el magának , én speciel a lökdösésben benne vagyok , de rúgdosást meg a többi hülyeséget már nem támogatom. Amúgy szerencsére igényesebb helyeken az ilyeneket az őrök ki is dobják a helyszínről.

2015. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
0%
#32 És tudod, hogy ki az apuka? Vagy mázlid volt, és nem lettél terhes?
2015. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
8%
Vicces, hogy provokálni próbálnak azok, akik csak képeskönyvben találkoznak koncerttel vagy motorostalálkozóval:) A valóság nem ismeretében az "érvek" is csak a sötétség bizonyítékai. Szerencsére senkinek sem érdeke, hogy az amúgy általában barátságos hangulatú események mainstreammé változzanak, és odavonzzák az idiótákat, úgyhogy csak így tovább, butítsd a népet. Nézzetek sok amerikai filmet, amit klisékből merített ötletek alapján rendeznek a valósággal távolról sem találkozó rendezők. A Tankcsapda, Depresszió divat, úgyhogy vonzza azokat is, akik azt hiszik (a filmekből..), hogy ott orgiák és balhék vannak. Az ilyen idiótákkal van a baj, nem a normál közönséggel. Megjegyzem, 15 éve járok kisebb-nagyobb koncertekre/fesztiválokra, de semmi ilyesmivel nem találkoztam, bár én Szigetre és hasonló "neves" helyekre nem járok, mióta felhígult a közönség. Focimeccsre is sokan csak verekedni járnak, ami rosszat tesz a megítélésének, és sokan inkább otthon is maradnak. A többiek pedig alkalmazkodnak és óvatosak.
2015. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
28%

21 éves a lányod, a fenekét nem akarod kitörölni?

Komolyan mondom, az ilyen szülőtől mentsen meg minden gyereket az ég...

2015. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
13%

A primitív, csak mások véleményét lepontozni tudó, de önálló gondolatokkal már kevésbé rendelkező hozzászólóknak csak annyit üzennék, hogy ezzel a maguk mérhetetlenül alacsony szinten álló személyiségüket tanúsították. 

Amihez nem értünk, nincs tapasztalatunk, ahhoz ne "nyúljunk". 

20 éves leányzó létemre eszem ágában nem lenne egyedül, kíséret nélkül rock koncertekre menni, ráadásul olyanra nem, ahol a csőcselék, a legalja is örömmel "mulat" ( itt az igénytelen, trágàrkodáshoz értő, semmit mondó Tankcsapdára gondolnék elsősorban..). 

Nem a biológiai kor dönti el a felelősségteljes, felnőttén meglétét, ebben az esetben sem arról van szó, hogy a kérdező nem volna tisztában a lánya életkorával, egyszerű, szerencsére még létező féltésből ered az aggodalma, ami ebben a helyzetben teljesen jogos! 

Én külföldi metal zenekarok koncertjeire jártam korábban, de soha nem egyedül! Lényegtelen, hol áll az ember, ott taposnak, löknek, rángatnak a rendzavarás céljából érkező aberráltak, ahol érnek vagy a részeg, 2 méter magas, önkívületi állapotban lévők . Sajnos még egy Nightwish koncerten is előfordul, hogy valaki csak ezért fizeti ki a jegyét. 

Sőt, volt, hogy a nevelőapám kísért el vagy az édesanyám, mondjuk ezek után mindig kezdés előtt 9 órával korábban mentünk, hogy a legelső sorba, ott is a szélére kerülhessünk. 

Nem ajánlom, főleg ilyen együttesek koncertjére ne menjen egyedül, mert bajba kerülhet.

2015. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Hiába írod, úgysem hiszik el. Le leszel szavazva.
2015. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!