Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt mondta a lányom, hogy...

Azt mondta a lányom, hogy elrontottam az életét. Igaza van?

Figyelt kérdés

A lányom azt vágta a feejmhez, hogy el lett rontva az életet a tesvére miatt.

16 éves volt mikor szültem az öccsét. Persze sokszor kértem, hogy segítsen be talán sokszor nem úgy figyeltem rá ahogy kéne de elég nagy volt ahhoz hog felmérje hogy a kisebbel többet kellet foglalkoznom illetve rá többet kellett költeni.

Ő mindig ki akarta húzni magát a dolgokból, rengeteget veszekedtünk ami végül addig fajult, hogy 17 évesen elköltözött.

AZóta ő is családos anya, de azóta sem akar velünk nagxon foglalkozni. Szerintem nem is szereti az öccsét ami nekem nagyon fáj, ha nem lesz jó a kapcsolat közöttük az bizony a lányom miatt lesz. Ha nagyon muszáj akkor jönnek át, a kötelező alkalmakra vesz neki valamit, de amúgy soha nem is érdeklődik felőle.

Mikor itt vannak akkor is csak azt látom, hogy olyan rosszindulattal néz rá. Ezt meg is említettem neki, és erre kaptam válaszul hogy mit várok mikor el rontotta az egész életét az öccse születése és a kettőnk kapcsolatát is.

Nem érzem jogosnak hogy ezt mondta.


2016. márc. 7. 18:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim ***** válasza:
85%

És addig Te kérdező mit csináltál, amíg a lányod vigyázott a gyerekre? Mert ha jól értem akkor egy 1 évesnél kisebb vigyázásáról van szó. Vagyis nem hiszem, hogy dolgozni voltál.

Azt meg tudom érteni, ha a szülő elmegy dolgozni és ezért a kisebb gyereket rábízza a nagyobbra pl elhozni oviból suliból amíg a munkából haza nem ér. De egy csecsemő mellett mit tudtál csinálni heti több órába arra kíváncsi lennék.

És most nem azt mondom, hogy a szülő nem kapcsolódhat ki mert persze neki is jár a pihenés de szerintem akkor nem a nagy gyerek rovására.

2016. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor köszönöm meg Istennek, hogy nincs estvérem, és a gyerekemnek se lesz.

20/L

2017. szept. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/104 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvastam végig a hozzászólásokat (csak 5 oldalt) de amikor a gyerek beállít hogy terhes akkor egyből jönnek az olyan válaszok, hogy menjen abortuszra mert milyen, hogy a szüleinek a nyakára szül egy gyereket, vagy a szülők dobják ki otthonról, ha du.ni nagylány gyereket is nevelni legyen az stb. De az anyuka felelőtlen, akkor a gyerek vállalja a nehézségeket mert a testvére?

Fordított esetben a kérdező mit tett volna? Mert induljon ki magából és akkor máris másképpen fogja látni a nagyobb gyerek helyzetét.

2017. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 anonim ***** válasza:
100%
.....
2022. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!