Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt mondta a lányom, hogy...

Azt mondta a lányom, hogy elrontottam az életét. Igaza van?

Figyelt kérdés

A lányom azt vágta a feejmhez, hogy el lett rontva az életet a tesvére miatt.

16 éves volt mikor szültem az öccsét. Persze sokszor kértem, hogy segítsen be talán sokszor nem úgy figyeltem rá ahogy kéne de elég nagy volt ahhoz hog felmérje hogy a kisebbel többet kellet foglalkoznom illetve rá többet kellett költeni.

Ő mindig ki akarta húzni magát a dolgokból, rengeteget veszekedtünk ami végül addig fajult, hogy 17 évesen elköltözött.

AZóta ő is családos anya, de azóta sem akar velünk nagxon foglalkozni. Szerintem nem is szereti az öccsét ami nekem nagyon fáj, ha nem lesz jó a kapcsolat közöttük az bizony a lányom miatt lesz. Ha nagyon muszáj akkor jönnek át, a kötelező alkalmakra vesz neki valamit, de amúgy soha nem is érdeklődik felőle.

Mikor itt vannak akkor is csak azt látom, hogy olyan rosszindulattal néz rá. Ezt meg is említettem neki, és erre kaptam válaszul hogy mit várok mikor el rontotta az egész életét az öccse születése és a kettőnk kapcsolatát is.

Nem érzem jogosnak hogy ezt mondta.


2016. márc. 7. 18:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 A kérdező kommentje:
Dolgozott.
2016. márc. 7. 18:52
 12/104 anonim ***** válasza:
13%

Szálljatok már le a kérdezőről!

Imádom ahogy ez a sok nagyokos megmondja a frankót, úgy hogy nem is tudják a részleteket - arról nem is beszélve hogy nagyátlagban 14-18 évesek vannak ide regisztrálva, akiknek aztán semmi éllettapasztalata sincs


A kiscsaj tehet róla hogy utálja a testvérét, veszekedések minden családban előfordulnak - mert igenis bűn az, ha valaki képes haragudni egy kisbabára - mert nem tehet semmiről. Kérdező, ha javasolhatok valamit, egyrészt ne magadat okold - a lányod tehet róla hogy 16 évesen azt várja hogy minden perced vele töltöd, és a kisebbikre nem szánsz semmit

másrészt pedig hanyagold ezt az oldalt - az itteniek csak offolni tudnak, sértegetni, miközben a te nézőpontodat nem is látják

2016. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim válasza:
80%
Most elkezdhetnék veled vitatkozni,de ahogy látom úgy gondolod tökéletes anya vagy ő rontotta el..Igen rá lehet kenni de mért Ő szív azért mert nektek mindenkép gyerek kellet..És igen heti 1-2 óra rengeteg nem Ő akart vigyázni a gyerekre...
2016. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim ***** válasza:
78%

Kíváncsi vagyok mik azok a legdrágább ruhák...


Gondolom megint itt egy olyan anya, aki pénz híján odaszült mégegy gyereket, aztán a gyerek a hülye, hogy utána diákmunkából kell finanszíroznia olyan alapvető dolgokat, mint a szépségápolás és a ruhák... ne már.


Milyen szülő az, aki ruhát sem tud venni a 16 éves gyerekének, és ezt jogosnak tartja?!

2016. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 anonim ***** válasza:
76%
miért a 16 éves tehet arról hogy az anyja neki szült egy gyereket? Nem ő akart testvért, hanem a kérdező még egy gyereket. Az lett volna a minimum hogy a nagy se szenvedjen semmiben hiányt, de a kérdező elhanyagolta mind érzelmileg mind anyagilag. Hála az égnek hogy az én anyám normális, nem ilyen önző és buta ember mint a kérdező.
2016. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert szültél egy második gyereket még nem rajta kellett volna spórolni hanem magadon... elvégre is te akartad,, vagy nem? Heti több alkalommal több óra? Ez csicskáztatás.
2016. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
83%
Igen, tudta hogy egy gyerek sokba kerül anyagilag és lemondásokkal jár.. nem is ő vállalta hanem te.. így neked kellett volna lemondani a dolgaidról nem tőle elvenni erőszakosan a neki fontosakat. Gondolom ő se veled nevelteti a saját gyerekit...
2016. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
84%
A kérdező megérkezett a másik felhasználojáról a 12. Kommentelő személyében.
2016. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj kérdezõ,a lányoddal jól bántál,mielõtt a fiad megszületett?Ha igen,akkor most nem vágta volna azt a fejedhez,amit kaptál tõle.Ez csak részedrõl egy kifogás,hogy a fiad megszületése miatt ment el és akadtak problémák közöttetek.
2016. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
13%
Őszintén mondva, ilyen lenne a lányom, kötelező alkalmakkor sem engedném be.
2016. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!