Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a lányom...

Mit csináljak ha a lányom folyton hazudozik nekem de én tudom az igazságot?

Figyelt kérdés

Pl. Ma véletlenül ahogy mentem boltba akkor megláttam egy fiúval csókolozni és még azt se mondta hogy van barátja meg most sem. Amikor hazaért megkérdeztem tőle hogy mit csinált? Erre ő csak a barátnőivel játszott utána amikor hazamentek ő is jött haza,de ez nem igaz mivel láttam mit csinált. Mit csinálhatnék hogy igazat mondjon nekem ?

Válaszokat előre is köszönöm

A lányom 13éves



2016. ápr. 19. 21:58
 171/205 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy meg, a 163-as hsz sem a pénzre akarta kiélezni, hanem hogy az nem járja, amikor a fiatalok verik az asztalt a jogaikért, aztán amikor a tetteik következményeiről kellene beszélgetni, már máshogy áll a szájuk, - ja, akkor azt majd rendezzék a felelősséget vállalni képes felnőttek, az már ne legyen az ő problémájuk.

Szerintem.


De majd biztos elmondja

2016. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/205 anonim ***** válasza:
16%

<< 40%-nak vannak neurotikus tünetei... >>


Mármint a szülőkkel való konfliktudból kifolyólag? Meg olyanok miatt, hogy nem szexelhet 13 évesen???


Na, azért a hivatalos statisztikákat, ha linkelnéd....

2016. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/205 anonim ***** válasza:
16%

Hasraütésre dobálódzol itt számokkal, hogy hány százalék sérült meg a padláslétrénél vívott kézitusa során, midőn a szülei megpróbálták megakadályozni hogy felmásszon.

Miközben normális ember tudja, hogy csak úgy poénból nem mászkálunk fel a tetőre.

2016. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/205 anonim ***** válasza:
35%

#172 nem tudok róla, hogy erről lenne hivatalos statisztika mint a flekktífuszról... becslések vannak, felmérések vannak, vizsgálatok vannak, tanulmányok vannak...

Ez pont olyan a részedről, mint ha én írtam volna vissza a "Az érzelmi- és lelkivilága, az egészsége, a társadalmi megítélése, a későbbi párkapcsolataira való hatások stb nyilván smafu." mondatra, hogy légyszi hivatalos statisztikákat róla...

És valóban, csak úgy poénból nem mászunk a tetőre - viszont szexuális életet az esetek 97%-ban örömszerzési célból élünk... (erről spec készült statisztika:))

2016. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/205 anonim ***** válasza:
16%
Ha valaki kijelenti, hogy örömszerzés céljából mászik a tetőre, az onnantól rendben van?
2016. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/205 anonim ***** válasza:
22%
#175, el tudom képzelni azt a helyzetet - mondjuk a tűzijátékot nézni elég sokan szoktak a tetőkről mifelénk...
2016. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/205 anonim ***** válasza:
19%
aha, és ha egy csetlőbotló, szeles 13 éves akar felmászni, akkor természetesen ne korátozzuk, hiszen a felnőttek is ezt csinálják; legfeljebb ha leesik, úgy kellett neki, majd csinálunk másikat, ugye?
2016. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/205 anonim ***** válasza:
69%

#177, nem tudom, mit akarsz ezzel a tetőre mászkálással, de tényként közlöm, hogy én 10 évesen a tetőről legeltem a cseresznyét... másfelől szerinted mi a közös ponta tetőre mászásban, meg az itt futó kérdésben????


"anem hogy az nem járja, amikor a fiatalok verik az asztalt a jogaikért, aztán amikor a tetteik következményeiről kellene beszélgetni, már máshogy áll a szájuk," - ez kimaradt az előbb. A kérdésem meg az, hogy sajnos általában ennek az ellenkezője megy, hogy a szülő már legkésőbb 6 éves korától a kötelességekkel szekálja a gyerekét - de még a 16 évest is elhajtja, ha a jogai kerülnének szóba. Erről hogyan vélekedsz?

2016. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/205 anonim ***** válasza:
31%

A jogok mindig a kötelességeken alapulnak.

Átmehetsz egyedül a kereszteződésben. HA ismered és betartod a KRESZ szabályait.

2016. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/205 anonim ***** válasza:
69%
"A kérdésem meg az, hogy sajnos általában ennek az ellenkezője megy, hogy a szülő már legkésőbb 6 éves korától a kötelességekkel szekálja a gyerekét - de még a 16 évest is elhajtja, ha a jogai kerülnének szóba. Erről hogyan vélekedsz?" - ezt kérdeztem.
2016. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!