Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a lányom...

Mit csináljak ha a lányom folyton hazudozik nekem de én tudom az igazságot?

Figyelt kérdés

Pl. Ma véletlenül ahogy mentem boltba akkor megláttam egy fiúval csókolozni és még azt se mondta hogy van barátja meg most sem. Amikor hazaért megkérdeztem tőle hogy mit csinált? Erre ő csak a barátnőivel játszott utána amikor hazamentek ő is jött haza,de ez nem igaz mivel láttam mit csinált. Mit csinálhatnék hogy igazat mondjon nekem ?

Válaszokat előre is köszönöm

A lányom 13éves



2016. ápr. 19. 21:58
 191/205 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a fantáziádra bízom:))) tudod, ez nem +18-as fórum. Azt készséggel elmesélhetem akár itt is, hogy ma mit tennék 2 ötvenessel:)
2016. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/205 anonim ***** válasza:
53%

Lemaradtál a két 16 évesről, 18 éves korodban? Ami nem mostanában volt.... És hát most már ki tudja, nem bántad volna meg utólag, hogy sokan mások.

Visszamennél egy időgéppel, megnézni?

2016. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/205 anonim ***** válasza:
100%

"És hát most már ki tudja, nem bántad volna meg utólag, hogy sokan mások." - mondjuk én? - lévén, hogy most már bőven az "utólag" van :(

(ha visszamehetnék egy időgéppel NEM nézném, erről biztosíthatlak:))

2016. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/205 anonim ***** válasza:

mármint te tudod? (honnan?) hogy mi lett volna....


ha a volna ott nem volna

2016. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/205 anonim ***** válasza:
100%
#194, tudod, az embernek néhány eseménytől nem szokott megváltozni az alapvető gondolkodásmódja - ezt ugye belátod? (legalább a gyereknek nem maradtak ki az ilyenek se:))
2016. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/205 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen eseménytől, - nagyon nem mindegy


És a fiadnak jobb lett így?

2016. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/205 anonim ***** válasza:
100%

Voltaképp igazad van, van 1-2 esemény, ami döntően képes hatni az emberre, pl. halál-közeli élmény megélése, súlyos, hosszabb távú betegség, stb. Szóval nem fogalmaztam elég precízen. Az önkéntes szex bizonyosan nincs közte:)

Igen, az embernek attól jobb szokott lenni, ha elér valamit, ami a céljai közt szerepel.

Egyébként őszintén, a 200-ra hajtasz éppen? :)

2016. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/205 anonim ***** válasza:

Hát, ha neked a szex csak egy "esemény", ami olyan nagy nyomot nem hagy benned, akkor egyrészt sjnállak, másrészt nem értelek mi ez a gyász az ifjúságod nagy lehetőségeinek az elvesztése felett....



(Az eredeti kérdező már az első kb 30 hsz.-ben megkapta a váaszát, ha olvasta még egyáltalán. De ritka az olyan válaszfüzés, ami a kérdezőtől független vitafórummá alakul, és ilyen sokáig eltart -- muszáj megünnepelni.) :P

2016. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/205 anonim ***** válasza:
100%

#198, ez egy ilyen dolog. A levegő az csak levegő, a kaja az csak kaja, a víz az csak víz - ha van. Ha nincs, akkor viszont akármelyik komoly nyomot hagy az emberben. A szex meg pont olyan alapszükséglet, mint a felsoroltak.

Másfelől jelentős különbség van aközött, hogy az ember szexuális életéről beszélünk összességében, vagy ha annak egy kis szeletéről. Ugye pont, mint az sem mindegy, hogy az ételről mint létszükségletről beszélünk, vagy a mai ebédről... na ilyesmi.

2016. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/205 anonim ***** válasza:
100%

ehhhh.....



KÉTSZÁZ

2016. ápr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!