Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Szüleim azt...

Mit tegyek? Szüleim azt akarják hogy maradjak velük és fizessek bele a hitelükbe, én viszont el szeretnék költözni.20/L

Figyelt kérdés

Sajnos a szüleimnek elég sok hitelük van. Mindketten vállalkozók,és most ugy tűnik hogy az összes munkàsemberük felmond (még nem biztos). De ha ez megtörténik, akkor nekik annyi. Nem fogják tudni fizetni a hitelt. nem tudom mi lesz velük.

Én viszont el akarok költözni. Konkrétan vissza az exemhez. Akitől amúgy ők "választottak el". és most totàl kivannak. hogy hogy lehetek ilyen hülye, meg mellettük lenne a helyem. De ezt nem értem. Ők olyanok hogy kb azt akarják hogy soha ne menjek el tőlük. De most akkor a rengeteg hitelüket is én fizessem? Egyébként most pont munkanélküli vagyok egy hónapja, ezért is akarok elköltözni, fel Pestre, mert ott lenne munka, itt nem.

De nem akarom a szüleimet se szar.ban hagyni, ki tudja mi lesz velük?

Anyàm már így is azt mondogatta apámnak hogy tartson ki mert a lányunkat (vagyis ugye engem) már rég elvesztették.

szerintetek mit tegyek? Maradjak itt velük, próbáljak meg itt munkát találni és segítsem őket? Vagy költözzek el, éljem a saját életemet úgy ahogy én szeretném mert hát mégiscsak az én életem?


2017. máj. 22. 22:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
88%

Költözz el ha azt szeretnéd. Ha esetleg azon aggódsz, hogy mit kezdenek nélküled fölösleges, ha olyan sok a hitelük akkor egy ember fizetése nem húzza ki őket a kakiból.

Majd találnak más megoldást, esetleg élelmiszerrel és hasonló dolgokkal támogathatod őket ha megszorul a hurok és neked anyagilag belefér.

2017. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, nincs munkád, az a kis fagyipénz, amit munkanélkülit kapsz, még a havi kajádat sem fedezi. így viszont nemhogy ki nem húzod őket a pácból, de még ráadásul egy plusz éhes száj vagy... menj Pestre, ha ott van melólehetőséged, és ha végképp nem hagy a lelkiismereted, onnan küldhetsz pénzt.
2017. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
56%

Jaj de cuki.... azt az állitólagos rengeteg hitelt veled együtt sem fogják tudni fizetni....

Menj... melyik a jobb... szüleid.igy is elbuktak már mindent (ha igazak a felmondasok), fizetheted még azt a hitelt Te is.... csak ezert ne maradj ott, ha elszeretnél.menni.

2017. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:
Mi cuki??? Milyen àllitólagos hitel?? Csak a hàzra hitel hogy ne dobjàk ki őket 60.000 ft! Azon kívül van még 2 vagy 3 màsik hitel kocsikra, traktorra. Plusz ugye a rezsi...
2017. máj. 22. 23:12
 15/74 anonim ***** válasza:
51%
Te mert azthiszed megváltod a vilagot, es ezert "tonkre teszed" a sajat eleted.
2017. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem menj, és ne legyen bűntudatot. Arra mondják hogy szar ember aki nem fizeti vissza a szüleinek, amit kapott. De szerintem nem mindenáron. A te boldogulásod érdekében teszed, ha lesz munkád, a saját életedet is elkezdheted, ugyanakkor nekik is tudsz hazaküldeni esetleg valamennyit. Na nem az egészet, mert talán örök életükben csak hitelt hitelre tennének te pedig felőrlődnél. Annyit küldj csak, amennyi még neked sem árt meg, rajtuk ezzel mindenféleképpen segítesz. Ez nem cserben hagyás.
2017. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
94%
Ha pesten kapsz munkát akár utalhatsz is nekik pénz ha ennyire szükség van rá
2017. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
65%
túl sokat akkor azért nem értenek a vállalkozáshoz...
2017. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:
Biztos? Biztos hogy ez nem cserben hagyás? Mert hát egyetlen gyerekük vagyok, akinek mindig csak jót akartak, ès ő most ott hagyja őket mikor sz.ar helyzet van.
2017. máj. 22. 23:24
 20/74 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szegènyek mindenben szerencsétlenek! Akármibe fognak bele, az balul sül el. Legyen az egy vállalkozás, vagy pl egy új kocsi, amire biztos hogy annyit költenek javitásra, amennyièrt megvették.
2017. máj. 22. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!