Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem túlzás, amit apum művel?

Nem túlzás, amit apum művel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem aput, jó apa, sokat törődött velünk mindig, de szerintem túlzás, amit elvár.

Külön papucsot kell viselni a fürdőben, mint a lakás többi részén. 3 törölköző kell mindenkinek : intim testrészek, arc, többi testrész.

Tusfürdőből 2 van : nemiszervek, többi testrész.

Enni a konyhában kell és amit csak lehet azt evőeszközzel. Apu szerint az állatok esznek nem így. Az ételt meg kell köszönni annak, aki csinálta. Egyszerre áll neki enni a család. Az asztaltól előbb felállni csak indokolt esetben lehet. Ritkán ehetünk szobában pl. betegség esetén.

Iskola után azonnal át kell öltözni itthoni ruhába. Az iskolai ruhát szépen összehajtogatni és a székre tenni. Ha nem tetszik neki az állapota, akkor ki kell mosni és vasalni.

Apu a fingást nemhogy mások előtt, de itthon sem engedi. Mondjuk pl. utcán nem is akarnék. Ha véletlen fingok vagy betegség miatt, azért természetesen nem szíd meg, de elnézést kell kérni. 5-6 éves kortól ezt várja el. Ki kell menni a wc-re fingani vagy ahol épp nincs családtag. Ha 5 percenként kell fingani, akkor 5 percenként menj ki. Nem kifogás. Bár 5 percenként szerinte nem normális, ezért készít gyógyteát vagy átnézzük az étrendet. Ha direkt fingok, akkor megszíd. Egyszer asztalnál tesóm orra alá fingottam, mert szekáltuk egymást. Apu sarokba zavart. Tesómat is egyébként, csak más ok miatt.

Nehezen tudnám itthon elképzelni, amit sok haver, ismerős mesél : szobában eszik tv előtt, nincs külön itthoni ruhája vagy a sulist csak úgy levágja valahova, nem fürdik minden nap, kézzel eszik sok mindent. Sőt valamelyik versenyt fingik szüleivel, szülei pedig egymással. Egyébként anyu apunak ad igazat nagyrészt.


2017. szept. 21. 21:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 anonim ***** válasza:
60%
Tartsd vissza a finogást, és a tizennyolcadik születésnapodon egyszerre fingjál apád orra alá egy akkorát, hogy az ég a földdel összeszakad, és apádnak lerepül a haja.
2017. szept. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/129 anonim ***** válasza:
32%
Mutasd meg neki, hogy hol lakik az úristen! Én a helyedben a fürdőszoba közepére egy jó cifrát odafoschnék, és gumipapuccsal szétcsapkodnám.
2017. szept. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/129 anonim ***** válasza:
56%

"állandóan elnézést kérni,meg még külön helyiségbe küldeni a gyereket ezért már nem normális,mert ez egy másik ember felett való uralkodás,más ember irányítása!"



A lofaxt! Az illeto egy tahho paraszt, meg annyira sem tiszteli a masikat, hogy nem fingik az orra ala.

Sok itt a verbeli proli.

2017. szept. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 anonim ***** válasza:
16%
#53: te is igazi paraszt vagy. Milyen szulok neveltek teged, hogy ilyen sutyerak lettel?
2017. szept. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 anonim ***** válasza:
80%
Faterod egész kicsit végletekben gondolkozik.
2017. szept. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/129 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is másik pacsker van a fürdőben. Az ok egyszerű, vizessel nem csattogok végig a lakáson...
2017. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/129 anonim ***** válasza:
33%

Ohh bárcsak ilyen apám lenne! A világ legboldogabb lánya lennék...

18/L

2017. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/129 anonim ***** válasza:
18%

Nálunk azt hiszem anno a 3 törölköző - két tusfürdő sztori nem volt csak, meg a szüleim hülye munkarendjéből adódóan a közös evés. Egyébként nem szabadott a konyhán kívül enni, folyamat kézmosás, átöltözés volt, fingásért és büfögésért ugyan sarokba nem álltunk de ki lett fejezve, hogy mekkora alpári dolog.


Ma, jó pár évvel később, hogy egyedül élek a nagy része megvan, sőt!

Az arcomra a külön törölköző eleve, azóta gyönyörű a bőröm. Bárhonnan jövök haza (sőt akkor is ha csak kimegyek a lakás elé villanyórát nézni) egyből kezet mosok. Tömegközlekedés, bevásárlás, stb után főleg. Nem is vagyok beteg soha.

Papucsból van egy benti, ez mindenhova jó lakáson belül (villanyórázni, szemetet levinni külön kinti gumipapucs van). Eszek néha bent a szobában, de ha morzsázok vagy lecsöppen valami, azonnal takarítom is. No meg persze egyből átöltözök, kényelmesebb is, otthonillata is van, meg azért lényegesen tisztább mint amivel ezer ember közt jöttem. Mondjuk pólót stb nem hajtok össze külön, az megy a szennyesbe, de a farmert stb bizony kulturáltan leteszem, nem a földön ba. a rezet míg újra fel nem veszem.

Azt hiszem, a majdani gyerekeimet is erre fogom szoktatni.:)

2017. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 anonim ***** válasza:
84%
Én megtörlöm a lábam fürdés után, és úgy fürdök, hogy a padló sem lesz vizes, szóval továbbra sem értem a külön papucsot. Mondjuk biztos van, aki úgy száll ki a kádból, hogy meg se törölközik, csak egyből belelép a papucsba.. akkor megértem. :D
2017. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 anonim ***** válasza:
63%
a törülköző és a tusfürdővle kapcsolatos előírását nem tartom indokoltnak, a többi teljesen rendjén van. Az különösen, hogy együtt egyen a család és nem egyetek a szobátokban. Nálunk is így volt.
2017. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!