Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok! Ti megengednetek a 15...

Szulok! Ti megengednetek a 15 eves lanyotoknak hogy tetovalast csinaltasson?

Figyelt kérdés
A sajat penzembol fizetnem,az osztalyba mar tobb gyereknek is van,a tanarok nem szolnak erte. A bal csuklomra szeretnem kb 5-7 cm lenne,az elhunyt allataim emlekere. A szuleim nem akarjak megengedni,pesig egyepkent le se szarnak de ilyenkor megjatszak a mintaszuloket, hogy ok nem erre neveltek,meg hogy annyit torodnek velem miert csak 2 honap utan (2 honapja dontottem el h most mar tenyleg szeretne,es nem akarok vele varni) mondom el nekik. Hogy tudnam ra venni a szuleimet hogy megengedjek? Tudom hogy most jonnek ezek a kommentek hogy inkabb menjek tanulni,meg ha akarom akkor 3 ev mulva is akarni fogom amikor mar nagykoru leszek. Elnezest az esetleges helyesirasi hibakert,siettem es telorol vagyok. Koszonom elore is a valaszokat. 15/l

2017. nov. 3. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
97%

Most örülök, a városban minden tetoválót jól ismerek és nem tudna ilyen butaságot csinálni a gyerekem a hátam mögött. :)

Egyébként beszélgettünk már a tetoválásról, úgy általában. (Mivel nekem is van.) Szerencsére megértette, miért fontos, hogy NE kamaszként csináltassa.

2017. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
98%
Nem engedném, azt viszont igen, hogy hennával elkészítsék neki azt a tetoválást amit szeretne, és ha kezdene lekopni, és még mindig szeretné, újracsináltathassa. Ezt még ki is fizetném neki.
2017. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
88%
Csak menősködni akarsz a suliban és ezt a szüleid nagyon jól tudják. Ha nem így lenne nem zavarna, hogy azt a tetkót 18 éves korodban a saját pénzedből fogod majd megcsináltatni. Én sem engedném, hogy a 15 éves gyerekem ilyenekkel élje ki a húdemenővagyok hajlamait. Arra ott az öltözködés, a smink, a hajviselet. Továbbá a kiemelkedő tanulmányi eredményeiddel is kitűnhetnél a többiek közül.
2017. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
89%
Anyaként és 3 tetoválással nem mondanám magam maradinak. Annak ellenére, hogy jómagam szeretem a tetoválásokat, főleg ha gyönyörűen van kidolgozva, nem engedném meg, hogy a lányaim tetoválást csináltassanak maguknak. Egyszer a 17 éves lányom mondta, hogy talán 20-25 évesen csináltat magának. Akkor már nem fogom akadályozni, de amíg van rá lehetőségem tiltom.
2017. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
96%
Nem engedném meg. Ha már felnőtt leszel, és még mindig szeretnéd, majd megcsináltatod akkor.
2017. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
95%
Nem engedném meg egy 15 éves gyereknek. Ráaadásul lelkiismeretes tetováló meg sem csinálná, akkor sem, ha ott a szülő.
2017. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
96%
Én sem engedném. Ha tényleg szeretnéd, akkor 3 év múlva is meg fogod csináltatni, ha meg nem, akkor spóroltál egy kis pénzt
2017. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt. Normális helyen, normális tetováló nem is csinálná meg, szülői beleegyezés ide vagy oda. Ha meg talál valami sufnit, ahol még szülői engedély nélkül is megcsinálnák, na az pont olyan is lesz.

Csináltasd meg hennával, ha olyan fontos.

2017. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 A kérdező kommentje:

#7

Azt nem a helyesirasomra ertettem,hanem az ekezethianyokra.angol billentyu.

2017. nov. 3. 17:36
 20/85 A kérdező kommentje:

#13

Nem ezzel akarok meno lenni,leirtam hogy ez miert fontos nekem

2017. nov. 3. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!