Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok! Ti megengednetek a 15...

Szulok! Ti megengednetek a 15 eves lanyotoknak hogy tetovalast csinaltasson?

Figyelt kérdés
A sajat penzembol fizetnem,az osztalyba mar tobb gyereknek is van,a tanarok nem szolnak erte. A bal csuklomra szeretnem kb 5-7 cm lenne,az elhunyt allataim emlekere. A szuleim nem akarjak megengedni,pesig egyepkent le se szarnak de ilyenkor megjatszak a mintaszuloket, hogy ok nem erre neveltek,meg hogy annyit torodnek velem miert csak 2 honap utan (2 honapja dontottem el h most mar tenyleg szeretne,es nem akarok vele varni) mondom el nekik. Hogy tudnam ra venni a szuleimet hogy megengedjek? Tudom hogy most jonnek ezek a kommentek hogy inkabb menjek tanulni,meg ha akarom akkor 3 ev mulva is akarni fogom amikor mar nagykoru leszek. Elnezest az esetleges helyesirasi hibakert,siettem es telorol vagyok. Koszonom elore is a valaszokat. 15/l

2017. nov. 3. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
61%
Nem, mert a marhákat jelölik meg, hogy melyik csordához tartozik.
2017. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:

18 év alatt nem csinálhatnak tetoválást,aki meg bevállalja elég gagyi munkát végezhet!

Lézeres kezeléssel eltüntethető,15 ezer volt egy kezelés 2-3 éve /kell 3-4/és ráadásul fájdalmas is!

2017. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
Nem, először is mert csuklón nagyon látszik, másodszor is mert 15 évesen normális, igényes tetováló nem fog elvállani csak a feketén, valahogy dolgozók
2017. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
100%
Normális tetkos 16 év alatt szülői engedéllyel SEM vállalja el a gyereket! 16 után szülői engedéllyel esetleg.
2017. nov. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
amúgy a 18 év alatt nem vállalnak el dologra: 24 vagyok, 18. születésnapomON csináltattam az elsőt, szeged legnevesebb szalonjában. annyit kérdeztek, hogy ugye elmúltam tizennyolc, se személyi, semmi. pedig most 24 évesenis rendszeresen elkérik a személyimet még ha csak sört is veszek a teszkóban.
2017. nov. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
94%

#39

[link]


Iggen, 15 éves kiffiú vagyok. :D

2017. nov. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 A kérdező kommentje:

#56

Nem azert irtam hogs barmit be kelljen bizonyitanod nekem,csak az irasmodod nem arra utalt.

2017. nov. 4. 06:40
 58/85 anonim ***** válasza:
100%
Csajszi, szerintem előbb próbáld ki a hennát, amit más is javasolt, akár te is megtanulhatod, hogyan kell mintát rajzolni. Én egyszer csináltattam, megnéztem, hogy csinálják, olvastam róla neten, aztán utána már magamnak csináltam, amikor épp olyan kedvem volt, egy idő után lekopik. Ha meg tartósan akarod, később még mindig tetováltathatsz, ha nagykorú leszel.
2017. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
Nem engedném. Ne engem hibáztasson, ha észhez tér, hogy megengedtem annak idején.
2017. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
88%
Én 14-15 éves koromban raszta tincset szerettem volna minden áron. Azt hittem menő és divatos (mert az unokatesómnak volt, ő a nagyobb, "menőbb" stb) Eltelt 3 év és már meg sem fordul a fejemben, mert annyit változott azóta a stílusom, hogy ütközik a raszta hajjal.:) Nem rosszindulatból mondom, de ennyi idősen még senkinek sincs kifejlett stílusa és később megbánhatod. Tényleg várj vele.
2017. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!