Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok! Ti megengednetek a 15...

Szulok! Ti megengednetek a 15 eves lanyotoknak hogy tetovalast csinaltasson?

Figyelt kérdés
A sajat penzembol fizetnem,az osztalyba mar tobb gyereknek is van,a tanarok nem szolnak erte. A bal csuklomra szeretnem kb 5-7 cm lenne,az elhunyt allataim emlekere. A szuleim nem akarjak megengedni,pesig egyepkent le se szarnak de ilyenkor megjatszak a mintaszuloket, hogy ok nem erre neveltek,meg hogy annyit torodnek velem miert csak 2 honap utan (2 honapja dontottem el h most mar tenyleg szeretne,es nem akarok vele varni) mondom el nekik. Hogy tudnam ra venni a szuleimet hogy megengedjek? Tudom hogy most jonnek ezek a kommentek hogy inkabb menjek tanulni,meg ha akarom akkor 3 ev mulva is akarni fogom amikor mar nagykoru leszek. Elnezest az esetleges helyesirasi hibakert,siettem es telorol vagyok. Koszonom elore is a valaszokat. 15/l

2017. nov. 3. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
63%
Anno én is akartam tetkót, de mondjuk az eszembe sem jutott, hogy kiskorúként legyen. Türelmesen vártam, hogy eljöjjön a nagykorúságom. Aztán addigra annyi elfuserált tetkót láttam, meg annyi nyögvenyelős okból, megjátszós ürügyek okán(gyermekeim szülinapja, állataim emlékére, életem húdenagy eseménye stb.) felvarratott tetoválást, hogy rájöttem, ma az sokkal egyedibb aki ellenáll a gagyiság vonzásának és nem tetováltat. Komolyan úgy érzebb ma már az a lázadó akinek nincs és végtelenül örülök, hogy sosem csináltattam, áldom az eszem.
2017. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
72%

"Elnezest az esetleges helyesirasi hibakert,siettem es telorol vagyok."


Mire fordítod az így szerzett szabadidődet?

2017. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 A kérdező kommentje:

#62

Es te a kotekedesre szant idodet mire forditanad?

2017. nov. 4. 18:07
 64/85 anonim ***** válasza:
91%

Hat, nekem 15 evesen nem volt ekkora arcom... Nem tudom mi ertelme a kerdesednek. Most az szamit mas szulo engedne e, vagy a sajatod? Ha nem engedik, akkor hiaba irod ki ide, nem valtozik a helyzet

Az egyik valaszolo

2017. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
100%

"az osztalyba mar tobb gyereknek is van"


Kérdező!

Jegyezd meg, hogy amelyik birka mindig a nyáj után megy,

az egész éltében csak szaros füvet fog legelni!

(Ha megérted egyáltalán?!)

2017. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 A kérdező kommentje:

#64

Leginkabb az hogy mas szulo mit gondol errol,hogy lenne e eselyem a sajat szuleimnel. Nem szeretem hogy ilyenkor nevtelenul mindenki annyira konnyen be tud szologatni,nem hinnem h egy 35 eves anyuka irtam nekem a velem egyidoseknel meg nem huzom be a fulem farkam ha be akarnak szologatni

2017. nov. 4. 18:40
 67/85 A kérdező kommentje:

#65

Igen,megertettem:)

Mint felnebb is leirtam,ezt nem azert irtam oda,hogy azert szeretnem mert a tobbieknek van,hanem azert hogy ne jojjenek olyan valaszok h a tanarok nem neznek jo szemmel,en azert nem engednem meg stb

2017. nov. 4. 18:42
 68/85 anonim ***** válasza:
95%
Nem engedném. És ez tőlem nagy szó... Az állatait nevét akkora baromság magadra varratni, mint ide Jeruzsálem. Komolyan mi lenne a kezedben? Buksi?
2017. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
62%

Kedves álszenteskedők! 26 éves vagyok, szépen lassan tokától-bokáig teletetoválva, és nicsak, van rendes munkahelyem! Alapból olyan munkahellyel nem kezdek, ahol a külső alapján ítélik meg az embert.

Képzeljétek, még egy normális lányt is sikerült magam mellé találnom, aki elfogad a hóbortjaimmal együtt is. Nem értem, mire fel van az a megbélyegzés, hogy akin tetoválás van, az nem normális, másik galaxisból származik, satöbbi. Attól, hogy nekem tetszik ez a művészeti ág, attól belül kevesebb vagyok, mint mások?

Tudjátok mi a különbség a tetovált és a nem tetovált emberek között??? Hogy a tetováltat nem érdekli, ha te nem vagy az... ;)


Kérdésre válasz: 18 év alatt én sem engedném meg. Bár a 18 is csak egy szám, és akkor is lehet valaki intelligencia-hányadosa olyan gyenge, hogy baromságot varrat magára, de legalább jogilag elérte a felnőttkort.

2017. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
91%

"Nekem is 15 évesen volt az első most 17 vagyok. Ha tényleg olyan a minta vagy szöveg ami nem csak egy fellángolás akkor nyugodtan:)

"


Majd 20-30 év múlva nyilatkozz, amikor már ultra ciki lesz ez a tetkód.

2017. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!