Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam el akar utazni egyedül....

A fiam el akar utazni egyedül. Engedjem, mi a véleményetek? 14 éves.

Figyelt kérdés
Interneten összeismerkedett egy lánnyal (szintén 14 éves lesz), aki meghívta magához Németországba Lipcsébe. Már fél éve beszélgetnek és 4napra meghívták. Persze a szülei is. Egyedül nevelem férfiként, nem tudom kivinni, meg kimenni vele a munkám miatt. Nagyon elhatározott, hogy kimegy egyedül vonattal. Már megnézett mindent. Talpraesett gyerek, de én féltem ilyen fiatalon egyedül. Persze én is stoppal mentem a Balatonra 15 évesen, de az valahogy más világ volt. Úgy nevelem, hogy tudjon viselkedni, komolyabb tiltások nélkül is, de ez most kicsit sok nekem.
2017. nov. 11. 13:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/138 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Igen, az más világ volt. És a Balaton, nem Lipcse. Most szükség van a tiltásra.
2017. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/138 anonim ***** válasza:
73%
Ha elkíséred az első alkalommal és meggyőződsz róla, hogy minden ok. (Tényleg egy 14 éves lánnyal beszélgetett az interneten...azt hiszem ezt nem kell tovább ragozni) Akkor a következő alkalommal, talán már elengedheted egyedül!
2017. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/138 anonim ***** válasza:
79%
Felvennem a kapcsolatot a lany szuleivel es ha veluk beszeltem es szimpatikusnak tunnek akkor elengednem
2017. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/138 anonim ***** válasza:
72%
Jó ég biztos nem!! Ez nagyon valószínű hogy egy nagy átverés és ha soha többet nem látod a fiadat? Eladják, megerőszakolják, eladják a szerveit, a mai világban normális ember nem engedi el a gyerkét a nagy semmibe NÉMETORSZÁGBA egyedül?? Istenem remélem a kérdés egy vicc és nincs olyan szülő aki ezt egy percig is átgondolja..
2017. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/138 anonim ***** válasza:
67%

Angolul van, de a lényeg kiderül:

https://www.youtube.com/watch?v=6jMhMVEjEQg

2017. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/138 A kérdező kommentje:

Vonattal menne. De nem átverés beszéltem én is a szüleivel, teljesen normálisak, nagyon barátságosak.

Lett volna lehetőségem még annó cserediákként menni akkori Szovjetúnióba, de anyagiak miatt nem jött össze (repjegyet a családomnak kellett volna állnia). 13 lehettem, de a szüleim elengedtek volna, pedig akkor még otthoni telefonunk sem volt, nemhogy netünk (1988 ban). Viszont azóta is bánom, hogy meghiusúlt a dolog, mindegy, hogy Szovjetekről volt szó, biztos nagy élmény lett volna. Csak szeretném, ha a gyerek élményekkel gazdagodjon. Nagy fejtörést okoz most ez.

2017. nov. 11. 14:05
 17/138 anonim ***** válasza:
70%
Hát, én azért megnézném azokat a szülőket akik mosolyogva figyelik hogy a 13 éves kislányukhoz kanocska érkezzen.
2017. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/138 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szextúrára menne. Barátok, lehet szerelmesek is. De ez csak nekem nem furcsa?
2017. nov. 11. 14:11
 19/138 anonim ***** válasza:
71%
Más idők voltak most már több ilyen interneten átverős ügy van. Keress rá a neten több ezer ha nem 100 ezer találat van ezzel kapcsolatban. Egy normális szülő ezt meg se fontolná.
2017. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/138 anonim ***** válasza:
44%
Aha, nem szexelnének.-) Te tényleg apa vagy? Hidd el, lenne szex...
2017. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!