Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is úgy szereti a kutyáját,...

Más is úgy szereti a kutyáját, macskáját, mintha a gyereke lenne? (Anyám féltékeny).

Figyelt kérdés

Van egy már 6 hónapos kiskutyám,elvileg nem is az enyém lett volna,hanem húgom a pasijától kapta(azóta szakítottak),és "rám maradt" a kutyus nevelése,gondozása.


Alapvetően eddig macskás voltam,nagyon sok cicánk volt eddig,több generáció is megélt nálunk,úgy gyerekkoromtól mostanáig,de ugye a cicák sokkal függetlenebbek,főleg mikor már megnőnek,annyira nem kötődnek az emberhez,mint a kutyák.


Most viszont nagyon a szívemhez nőtt ez a kutyus,már-már olyan,mintha a gyerekem lenne.


Anyámnak szoktam mondani,hogy "nézd,itt a kisunokád":D

Erre féltékeny,hogy én a kutyát jobban szeretem,mint őt...


29/f


2017. nov. 22. 04:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
50%
26-os, féreg vagy. Remélem majd egyszer valakinek ha döntenie kell közted és a kutyája között, akkor a kutyáját választja, nem pedig téged :D
2017. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
66%
Hülyeség, értelmetlen az a mondat, hogy az ember többet ér, mint egy állat. Egyrészt ez baromira nem igaz - nehogymár egy gyilkos féreg vagy alkoholista hulladék többet érjen egy vakvezető vagy mentő kutyánál, de akár egy családi házikedvencnél is - másrészt az ember is egy állat, ha tetszik ha nem. Méghozzá a legkártékonyabb parazitája a Föld nevű bolygónak. Mutassatok akár egy állatot is, amelyik ennyire kártékony a bolygónkra, mint az ember.
2017. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
90%
Durva, hogy ennyien nem láttak még szobatiszta kutyát... Ha a kutya a kanapéra piszkít, az durva nevelési hiba.
2017. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
28%

en az ilyen fazonokat nagyon nem birom

ha megismerkedem egy ferfival es elojon hogy van egy kedvenc, ne adj isten tobb, kutya vagy macska a haztartasaban, akit igy es ugy szeret az nalam off

lanyoknal/noknel rendkivul gyerekesnek tartom

2017. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
86%
Rendezett családi életet élek ,férj ,gyerek ..na és a kutya .A kutyát mindannyian imádjuk .. de mindenki ,a szüleim is és abszolút családtag .. lakásban tartott kutyus .Nem is volt kérdéses ,mikor külföldre költöztünk ,jött velünk természetesen .Hihetetlen mennyi szeretet tud adni :-)
2017. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk is van egy 4 éves kis termetű benti kutyusunk, imádjuk, szeretjük a férjemmel,9 hetes kora óta velünk van, viszont másképpen szeretjük mint ahogyan például egymást, vagy a februárban születendő gyermekünket. Nagyon szeretjük a kutyát is, efelől nincs kétség, családtagnak is mondhatnám mert nálunk az, viszont a szeretet másmilyen felé, és a gyerekemet nem helyezném a kutya mögé, és a kutya is tudja ettől függetlenül, hol a helye a családban. Akinek nincsen gyereke, vagy társa, nyilván a kutyának/macskának adja azt a többletet, ezzel szerintem nincs baj, ameddig nincs ugyanez akkor is ha az illető életébe belép egy társ, vagy gyermek.
2017. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván a kérdező se szó szerint úgy értette, mint ahogy leírta. Az idézőjelet sem véletlenül használta.

Ha lesz saját családja, gyereke, nem fogja azt hangoztatni, hogy a kutyámat jobban szeretem, mint a kislányomat-kisfiamat. Ha tévedek, akkor így jártam. :)

2017. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
77%

#31

Nagyon meghat, hogy nem jönnék nálad szóba, mint férfi xD Megnyugodhatsz, hogy ilyen primitív nő, mint te és némely válaszoló akkor sem kéne soha, ha te lennél az utolsó nő a Földön. Inkább a kezemet választanám. Nemhogy járni, de még barátkozni sem jöhet nálam szóba egy állatutáló senki.

2017. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
14%

Kedves kérdező! Ez fordítva is igaz szerinted?

Ha a kutyádat úgy szereted mintha a gyereked lenne, akkor majd a gyerekedet is úgy fogod szeretni, mintha az a kutyád lenne?


Azért mi, akik a tápláléklánc legfelsőbb fokán állunk, tegyünk már különbséget ember és állat között!


Bár az ilyen beteg emberek mint te, egy lépcsőfokkal lejjebb állsz.

2017. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
30%
A tápláléklánc fokán áll az ember. Puska, íjj, kés és egyéb eszközök nélkül legyen ilyen nagy pofád. Megnézném mit kezdenél pl. egy tigrissel szemtől szembe úgy, ahogy anyád világraszült.
2017. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!