Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenképpen bele kell egyezne...

Mindenképpen bele kell egyeznem, hogy a férjem lánya hozzánk költözzön?

Figyelt kérdés
férjem lánya 13 éves,eddig az anyjával élt,most ugy döntött,hogy szeretne hozzánk jönni.nekem is van egy nagy kamasz lányom,és van egy közös fiunk.apuka nagyon szeretné,de én nem igazán lelkesedek az öttletért,ugyanis a lány és én nem igazán állunk közel egymáshoz.a másik az,hogy helyünk sincs,nem lehetne külön szobája,csak a nappaliban huzodhatna meg.férjem szerint elférünk ennyi helyen is.a másik dolog ,hogy ö reggeltöl estig dolgozik,én lennék egész nap otthon vele.egyikünknek sem lenne egy perc nyugta sem.nem hiszem,hogy ez jo ötlet,mit tegyek?hogy értessem meg vele,hogy ne egyezzen ebbe bele?anyjánál is megvan mindene,jo viszonyba vannak.ez csak egy hobort.
2018. márc. 9. 15:47
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/123 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó: apuka nagyon szerené, ha oda költözne a lánya, ez benne van a kérdés leírásában.

Mindenki, aki gyerekes pasival kezd, kalkulálja bele, hogy lehet, hogy az a gyerek hosszabb/rövodebb időre a férfival fog élni. Ebbe a nők sose gondolnak bele, aztán jön a sírás. Általában még azért is, ha törődik a gyerkével, fizet neki, de főleg: az idejéből áldoz rá.

2018. márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/123 anonim ***** válasza:
67%
Válj el.
2018. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/123 anonim ***** válasza:
80%
Mi lett végül?
2018. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!