Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenképpen bele kell egyezne...

Mindenképpen bele kell egyeznem, hogy a férjem lánya hozzánk költözzön?

Figyelt kérdés
férjem lánya 13 éves,eddig az anyjával élt,most ugy döntött,hogy szeretne hozzánk jönni.nekem is van egy nagy kamasz lányom,és van egy közös fiunk.apuka nagyon szeretné,de én nem igazán lelkesedek az öttletért,ugyanis a lány és én nem igazán állunk közel egymáshoz.a másik az,hogy helyünk sincs,nem lehetne külön szobája,csak a nappaliban huzodhatna meg.férjem szerint elférünk ennyi helyen is.a másik dolog ,hogy ö reggeltöl estig dolgozik,én lennék egész nap otthon vele.egyikünknek sem lenne egy perc nyugta sem.nem hiszem,hogy ez jo ötlet,mit tegyek?hogy értessem meg vele,hogy ne egyezzen ebbe bele?anyjánál is megvan mindene,jo viszonyba vannak.ez csak egy hobort.
2018. márc. 9. 15:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 anonim ***** válasza:
69%
Akkor dobd ki a férjed,férfi soha ne költözzön nő tulajdonába,mert visszaüt h ő ott csak betolakodó..
2018. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, gondolom a férjed egy fillért se költ a te gyerekedre igaz?
2018. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 A kérdező kommentje:
Nem,a fèrjem nem költ a gyerekemre.rá a gyerektartást költöm ,amit külön kezelünk .
2018. márc. 9. 19:22
 44/123 A kérdező kommentje:
Az ő fizetèdsèből egy forintot sem költünk az èn gyerekenre.ő ezt ki is jelentette a kapcsolatunk elejèn
2018. márc. 9. 19:23
 45/123 anonim ***** válasza:
44%
Ja,szerintem te már a férjeddel is gondban vagy. Kiérződik. A gyereke kifogás. Amugy még szep h nem költök máséra.. De azért a közös baba feltetlen kellett egy rossz kapcsolatba..
2018. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
63%

Az biztos, hogy én abban a percben adnám be a válást, hogy így beszélsz a gyerekemről.

Ez a házasság arra fog rámenni, hogy a kislányt nem engeded oda.

2018. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 A kérdező kommentje:
A házassægommal semmi baj nincs egyenlőre.ès nem is kell hogy a gyerekemre kőltsön,neki mindene megvan,amiről az ő gyereke mèg csak nem is álmiodna.ès azt nem a fèrjem fizetèsèből biztositottam neki.de az ő gyerekènek nem lenne meg,akkor sem ha nálunk lenne,ès gondolom ő arra szàmit,hogy nálunk ő is majd megkap amit szeretne.de tőlem nem fogja megkapni.
2018. márc. 9. 19:31
 48/123 anonim ***** válasza:
57%
ha anyja meghal, mehet az árvaházba????
2018. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 anonim ***** válasza:
59%
Na az utolsó hozzászolás mindent elmond rólad.. Sajnálom a férjedet, remélem kivág és őt is pumpolhatod pénzel. :P
2018. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 A kérdező kommentje:
Mèrt halna meg?
2018. márc. 9. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!