Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenképpen bele kell egyezne...

Mindenképpen bele kell egyeznem, hogy a férjem lánya hozzánk költözzön?

Figyelt kérdés
férjem lánya 13 éves,eddig az anyjával élt,most ugy döntött,hogy szeretne hozzánk jönni.nekem is van egy nagy kamasz lányom,és van egy közös fiunk.apuka nagyon szeretné,de én nem igazán lelkesedek az öttletért,ugyanis a lány és én nem igazán állunk közel egymáshoz.a másik az,hogy helyünk sincs,nem lehetne külön szobája,csak a nappaliban huzodhatna meg.férjem szerint elférünk ennyi helyen is.a másik dolog ,hogy ö reggeltöl estig dolgozik,én lennék egész nap otthon vele.egyikünknek sem lenne egy perc nyugta sem.nem hiszem,hogy ez jo ötlet,mit tegyek?hogy értessem meg vele,hogy ne egyezzen ebbe bele?anyjánál is megvan mindene,jo viszonyba vannak.ez csak egy hobort.
2018. márc. 9. 15:47
 81/123 anonim ***** válasza:
23%

"elválunk pár évente család gyerekei mind lelkisérültek.."

igen 80 - most mindjárt özönlenek a részeg. durva szülők gyerekei, akik kifejezik, de jobb ám - az esetükben jobb is.


Csakhogy ez az össze-vissza rohangálás a vágyaink után, a féktelen közösülés és gyerek létrehozás embertelen felelőtlenség.

Kötelező megnézni az itt íróknak a Szeretet nélkül c orosz filmet- mit jelent,ha a féktelen párzási vágy fontosabb egy gyereknél

belehal

2018. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:
12%
Egy gyereknek az anyukajanal a helye.. Na akkor nem kell sirni ha apuka nem foglalkozik semmit a gyerekkel..
2018. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:
60%
Igen az anyukajanal.. Velem se foglalkozott. Es teljes erteku felnott lett belolem .. Szoval ezen en egy percig n.sirnek mar ne haragudj..
2018. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
31%
Enyémek nem váltak el,részeges alkoholisták voltak,én hagytam ott őket. De nem feltétlen kell minden kapcsolatba gyereket csinálni igy van,főleg a hézagtöltőbe, de azokba szoktak többet is sajnos. Közösülés nálam szeretkezés, és van védekezés szerencsére,Én akkor szültem mikor tudtam h eltudom tartani egyedül is.. De sokan csak a cuki babáig jutnak el,előre már nem látnak.
2018. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező egy picit diplomatikusnak kell lenned. Bár biztosan nem tudhatom, de valószínűleg az történt, hogy a kiskamasz lány valami otthoni veszekedés alkalmávan (pl pakolj el magad után, vagy takarítsd ki a szobádat, nem veszek új mobilt stb) azt vágta az anyjához, hogy akkor a papához költözöm. A mama meg közölte, hogy jó. Nyilván tudja, hogy te nem vállalod, de miért ő legyen a szemét korlátozó szülő a gyerek szemében? Nyilván nem akarod, és minden követ meg fogsz mozgatni, hogy ne költözzön oda, ezt a lány anyja nagyon jól használja a maga javára.
2018. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:
28%
Kompromisszum volt a házasságod is, mert a gyereked nem tartotta volna el a férjed. Nem is értem anyaként, hogy mehettél hozzá. Most meg te azért sem tartanád az övét. Szóval tipikusak vagytok én gyerekem, te gyereked, meg a közös. Az én meglátásom is az minek ide bármelyik gyerek is?
2018. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:
15%

Ha ez akkora probléma miért nem válsz el?

Apámnak volt egy szerelme a válás után, aki miatt minden karácsonykor sírt, mert a nő nem akart egyből atjonni

Bezzeg tőlem elmarta az apámat és egyszer alaposan mg is álcázott.

Ilyen mostoha anyám lenne én tuti nem költöznek oda sőt

2018. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:
0%
Korrekció- meg is alazott
2018. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
91%

"ha a parom kijelentette,hogy az en gyerekemre biztosan egy forintot se fog kolteni,hanem en tartom el abbol ami.nekem van ra, akkor hat kovezzetek.meg de az en hazamba biztosan nem koltozne be egy akadekoskodo 13 eves akivel valoszinuleg az anyja se bir"


Ez egy érthető álláspont, én viszont úgy gondolom, hogy ha két ember összeházasodik, akkor ott nincs olyan, hogy "én gyerekem - te gyereked". Én az elejétől elfogadtam volna az ő gyerekét, de elvárnám, hogy ő is elfogadja az enyémet. Ha ő egy ilyet kijelent, hogy az én gyerekemmel csak az én dolgom foglalkozni, akkor nem azt játszanám, hogy "akkor a tiéddel meg csak a te dolgod", hanem abból nem lett volna házasság, meg kapcsolat se.

2018. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan utolsó,alapból halott az ilyen házasság, ahol te gyereked én gyerekem én házam stb van, de ide is kellett közös gyerek,aki majd ugyancsak szivni fog..
2018. márc. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!