Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenképpen bele kell egyezne...

Mindenképpen bele kell egyeznem, hogy a férjem lánya hozzánk költözzön?

Figyelt kérdés
férjem lánya 13 éves,eddig az anyjával élt,most ugy döntött,hogy szeretne hozzánk jönni.nekem is van egy nagy kamasz lányom,és van egy közös fiunk.apuka nagyon szeretné,de én nem igazán lelkesedek az öttletért,ugyanis a lány és én nem igazán állunk közel egymáshoz.a másik az,hogy helyünk sincs,nem lehetne külön szobája,csak a nappaliban huzodhatna meg.férjem szerint elférünk ennyi helyen is.a másik dolog ,hogy ö reggeltöl estig dolgozik,én lennék egész nap otthon vele.egyikünknek sem lenne egy perc nyugta sem.nem hiszem,hogy ez jo ötlet,mit tegyek?hogy értessem meg vele,hogy ne egyezzen ebbe bele?anyjánál is megvan mindene,jo viszonyba vannak.ez csak egy hobort.
2018. márc. 9. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
83%
Ő is elviseli a lányod.
2018. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
61%

persze tedd tönkre a kapcsolatukat...

ha pár év múlva utálni fogja az apját, az a te hibád lesz

2018. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ugyanannyi joga van veletek élni, mint a te lányoknak.

Miért ne akarhatna az apjával élni?

Előre fektessétek le a szabályokat.

2018. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 A kérdező kommentje:
ha ideköltözik,rámehet a házasságunk.a gyerekkel meg attol lehet jo kapcsolata ugy is ,ha nem velünk lakik
2018. márc. 9. 15:58
 5/123 anonim ***** válasza:
35%
lányodnak jav.
2018. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 A kérdező kommentje:
én elfogadtam az ö gyerekét ugy,hogy létezik,és része az életének,de nem ugy hogy ottt is lakjunk velünk.ha ezt elöre tudom,akkor hozzá se megyek feleségül.ö pedig ugy vett el,hogy tudta,hogy az én gyerekem velünk fog élni.neki is volt választása.de tölem elveszi a választás lehetöségét
2018. márc. 9. 16:01
 7/123 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez teszi tönkre a házasságotokat, akkor szar a házasságotok.
2018. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
28%

Lehet,hogy a kerdezo lanya mondjuk nagyon joban van a ferjevel.. Azert "viseli el" ... Es az is lehet,hogy a kerdezo szeretne fenntartani a boldog hazassagat.. Amit lehet,hogy az apuka elso lanya nem biztos hogy elviselne... Ugyhogy nem igazan lenne kutyakotelessege beleegyezni hogy a pany veluk eljen,mert ugyanolyan joga van ott elni mint a kerdezo lanyanak ... Es a lanynak se tenne jot szerintem ha ki lenne rakva a nappaliba,hogy neharagudj de itt jutott hely.. Valoszinu az anyukajanak itelte a birosag.. Es nagyon jo helye van ott..

Kerdezo szerintem probald megertetni a ferjeddel,hogy ugy is lehet szeretni azt a kislanyt ha raszanja az idejet. Nem mellesleg ugye azt is,hogy szuksege van neki is maganszferara,es erre egy kozossegi ter adott esetben nappali nem alkalmas.. Be kell hogy lassa o is ezt.

2018. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:
30%
mielőtt döntenétek az egész bagázs - az összes elvált egymást maró szülő - nézze meg a 'Szeretet nélkül' c. új orosz filmet! Mit tesztek a gyermekekkel felnőttek!
2018. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogadtad el a férjed gyerekét, csak tudomásul vetted, hogy létezik. Szerinted természetes, hogy a te lányoddal együtt lakik a férjed, de a sajátjával ne lakjon együtt, mert te nem akarod. Miért ne lenne egy perc nyugtotok sem? Ha csak te nem csinálod a műsort. A két lány elfér egy szobában is.
2018. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!