Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenképpen bele kell egyezne...

Mindenképpen bele kell egyeznem, hogy a férjem lánya hozzánk költözzön?

Figyelt kérdés
férjem lánya 13 éves,eddig az anyjával élt,most ugy döntött,hogy szeretne hozzánk jönni.nekem is van egy nagy kamasz lányom,és van egy közös fiunk.apuka nagyon szeretné,de én nem igazán lelkesedek az öttletért,ugyanis a lány és én nem igazán állunk közel egymáshoz.a másik az,hogy helyünk sincs,nem lehetne külön szobája,csak a nappaliban huzodhatna meg.férjem szerint elférünk ennyi helyen is.a másik dolog ,hogy ö reggeltöl estig dolgozik,én lennék egész nap otthon vele.egyikünknek sem lenne egy perc nyugta sem.nem hiszem,hogy ez jo ötlet,mit tegyek?hogy értessem meg vele,hogy ne egyezzen ebbe bele?anyjánál is megvan mindene,jo viszonyba vannak.ez csak egy hobort.
2018. márc. 9. 15:47
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:
65%

Na ezért nem kell összejönni ilyen embereknek ahol égbekiáltó különbségek vannak,és egymás gyereke véres hányás kb,nem h még közös babát is csinálni erre a puskaporos hordóra. H az összes gyerek megszivja az ujabb válást. Az a baj h sokan nem birnak kapcsolat nélkül létezni se, mert társfüggők,de még babo is kell mindengyikbe feltétlen. Ez nem párkapcsolat ahol ilyenen vita megy,és ahol ilyen kérdes felvetődik h az

egyik fél egy senki meg a gyereke is,az egy eleve halott házasság...

2018. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 anonim ***** válasza:
66%
Kié a lakás? Tied vagy közös?
2018. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 anonim ***** válasza:
34%
A problémák nem kicsit. Kérdező, te aztán kedves mostoha anyuka lehetsz. Milyen érzés lenne, ha a te gyerekeid mostoha anyja így vélekedne róluk?
2018. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 anonim ***** válasza:
75%
Gyanítom h a kérdező másik kérdése a nyaralós kérdés, ami arról szólt h a régi gyereket kifúrja a közös nyaralásból.
2018. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 anonim ***** válasza:
95%

Hát kövezzetek meg, de ha a férjem bekötözné hogy egy forintot se fog a saját gyerekemre költeni, lehet nekem se lenne kedvem az egész életemet átvariálni (szobák, nyilván több kaja, gyakoribb - esetleg heti több mosás vasalás, takarítás) úgy, hogy mindezt ráadásul a saját házamban.

Az más kérdés hogy az ember ennek tudatában válasszon többedik férjet, meg szüljön újabb gyereket. 13 évesen valószínűleg nem csak gondol egyet a lány, hogy költözik máshova. Talán ott tudod valahol megfúrni a dolgot hogy apukának nincs is lakása, nálad nem fértek és különben sem járulsz hozzá, viszont jó eséllyel itt vége is a házasságnak.

Sajnállak amúgy, nem azt mondom, hogy ártatlan vagy a sztoriban, Kérdező, de ebből nehezen jössz ki jól az is biztos.

2018. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 anonim ***** válasza:
14%

Leánykorába: megélhetési prostituált

Házason: megélhetési anya


Ha az én lányommal igy beszélnél biztos kidobtalak volna a lányaddal egyutt.

2018. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 anonim ***** válasza:
22%
Én oda se engednem a gyerekem a kérdező tipusú nőhőz. Aki meg a pénzével van nagyra ,és a tulajdonjogával a párkapcsolatában is,ahol minden közös kéne h legyen nem alatt valónak tekinteni a másikat,az inkább vegyen vibrátort..
2018. márc. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim válasza:
21%
Ne haragudjon senki rám, tudom Én is egy nagyon szar ember vagyok, annyit hibáztam életemben, hogy 100 ember hibája van bennem, de hogyha ilyen nőm lenne mint te(direkt írom kisbetűvel) kérdező, akkor már elváltam volna tőled!!! ;) Azt menj a tulajdonjogoddal meg a pénzeddel ahova akarsz! :D
2018. márc. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 anonim ***** válasza:
33%
60-as. Látom megy a szöveg értelmezés. A kérdező otthon van a közös gyerekkel. A jövedelme max a gyes.
2018. márc. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:
88%

70!


Másfél éves a gyerek. Kapaszkodj meg: esélyes, hogy gyedet kap, ami nem huszonezer forint, hanem a munkabérétől függően jóval több lehet. Persze neked, mint segélyre potyogtatonak nyilván ismeretlen, hogy nem csak gyes van. Nem mellesleg már van egy háza, ergo esélyes hogy annyi esze is, hogy legyen félre tett pénze. Emellett van már egy nagyobb gyéreké is, akire fizet tartásdíjat az apja és az szinten lehet a szokásos huszonezernel jóval több.

2018. márc. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!