Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim utaljak a 15evvel...

A szuleim utaljak a 15evvel idosebb baratomat es az apam azt akarja valasszak a baratom vagy o?

Figyelt kérdés
Meg csak 1eve vagyunk eggyutt tudom az nem tul sok persze de en nagyon ragaszkodo vagyok akit szeretek hat az apukamat nagyon szerettem imadtam regen de egy 3eve nagyon megvaltozott nem tul jo a viszonyunk..nagyon kozonseges lett es hat az esti palinka es 1uveg bor kihagyhstatlan nem nagyon szeretek vele lenni most azzal probalt zsarolni hogy nem ad penzt a baratomjol keres es hst ha 18leszek konnyebben talalok munkat is de nemtudom mit tegyek mert a szuleim tenyleg amit csak akartam mindent megkaptam de nem vagyok olyan esetlen nem fogok nyalizni es elturni mindent spamnak csak mert penzt ad mit kellene tennem terheljem magammal a baratomat most mutik a 2szor az edesanja is beteg es o latja el az edesapja is most halt meg nemtudom mit tegyek..
2018. márc. 23. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
55%
#10, olvasd fel magadnak hangosan az #5-öst...
2018. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
39%

Egy kiskorú gyereknek semmi keresnivalója egy harmincas férfi mellett és belefolyni az ő családi problémáiba.

Neked a tanulásra kéne koncentrálnod, bőven rád férne.


1 éve vagytok eggyütt. Mégis milyen lehet az a férfi(?), aki harmincas éveiben legjobb esetben is egy 16 éves gyerekkel kezd.


Ja, ennek a "kapcsolatnak" én a szüleid helyében hamar véget vetnék.

2018. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
43%

"#10, olvasd fel magadnak hangosan az #5-öst..."


Ezerből 1 eset. Már ha igaz, és valaki nem csak kitalálta ide.

2018. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
53%
#12, szerencsére nincs módjuk rá... módjuk van még egy évig kellemetlenkedni, ha az a céljuk, hogy a lányuk 18 évesen rájuk vágja az ajtót a következő 10-20 évre...
2018. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
67%
#13, természetesen igaz. Mondjuk hozzátartozik, hogy nálunk a szülők azért normálisan álltak hozzá az első perctől.
2018. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
43%

Hol írta a kérdező hogy tizenhét éves? Mert én nem láttam... simán lehet tizennégy is.


Amúgy ha egy harmincas tinit akar magának, akkor jó eséllyel nem kell a korabeli nőknek.

2018. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
48%

Ennyi erővel miért akarna egy harmincas korabeli nőt, amikor fiatalabbat is simán kaphat???

(mindkettő ostobaság, a szerelem nem életkor-függő)

2018. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
46%
Persze, szerelem egész más észjárással, helyzettel, érdeklődéssel.... Még csak véletlenül sem a naivitás meg a manipulálhatóság, és a szűk punci a vonzerő.
2018. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
71%

16:14

"Én se örülnék ha a kislányomat egy harmincas pasi használná ingyen ku.rvának."


Ezek szerint ha fizet érte, akkor oké?!

2018. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
48%
#18 "Persze, szerelem egész más észjárással, helyzettel, érdeklődéssel." - lehet, hogy vadiújat mondok neked, de a szerelem nem függ észjárástól, helyzettől, érdeklődéstől SE. Voltál már szerelmes?
2018. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!