Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim utaljak a 15evvel...

A szuleim utaljak a 15evvel idosebb baratomat es az apam azt akarja valasszak a baratom vagy o?

Figyelt kérdés
Meg csak 1eve vagyunk eggyutt tudom az nem tul sok persze de en nagyon ragaszkodo vagyok akit szeretek hat az apukamat nagyon szerettem imadtam regen de egy 3eve nagyon megvaltozott nem tul jo a viszonyunk..nagyon kozonseges lett es hat az esti palinka es 1uveg bor kihagyhstatlan nem nagyon szeretek vele lenni most azzal probalt zsarolni hogy nem ad penzt a baratomjol keres es hst ha 18leszek konnyebben talalok munkat is de nemtudom mit tegyek mert a szuleim tenyleg amit csak akartam mindent megkaptam de nem vagyok olyan esetlen nem fogok nyalizni es elturni mindent spamnak csak mert penzt ad mit kellene tennem terheljem magammal a baratomat most mutik a 2szor az edesanja is beteg es o latja el az edesapja is most halt meg nemtudom mit tegyek..
2018. márc. 23. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, lehet, hogy kicsit korai - ennek eldöntéséhez a lányt kellene ismerni, nagy különbségek vannak a fizikai/pszichés érettségben - de szerintem teljesen normális. Nekem (extrém szélsőséget leszámítva) eszembe nem jutna a véleményem elmondásán túl beleszólni a 14+ gyermekem párkapcsolati-szexuális életébe.
2018. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
21%

Szóval, ha a 14-15 éves gyerekedet egy 35 éves családos férfi dugja, netalántán teherbe is ejti. akkor csak annyit mondanál neki, hogy ejnyebejnye, kicsit korainak találom, lányom?


Netalántán nagy kegyesen megkéred, hogy méltóztasson a tanumányaival foglalkozni?


Nem túl életszerű.

2018. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
93%

Tények:

1, 14 év felett bárkivel élhet szexuális életet

2, A szex mindig magában hordozza a terhesség kockázatát - 100%-os fogamzásgátlás nincs.

3, A szexnek és a tanulmányokkal foglalkozásnak nincs szoros kapcsolata - valamekkora meg mindkét irányban lehet, a rendezett párkapcsolati-szexuális élet rengeteg pozitív energiát is hordoz, annak hiánya meg rengeteg negatívat is.

Igaz?

2018. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
21%

A kérdésre nem válaszoltál.


Kizárólag akkor szexeljen valaki, ha felelősségteljes, körültekintő és tudja vállalni a a tettei következményét, jelen esetben a terhességet, gyereknevelést.


Ez elmondható egy 14-16 éves kislányról? Szerintem nem. Vagy szívesen átveszed a gyereket, nehogy bár árnyékoz vessen a tizenéves lányod nyugodt szexuális életére?

Megnyugtatlak, hogy szűzen is le lehet érettségizni.


Egy gyerek ne szexeljen és felnőtt ember se akarjon gyerekkel szexelni. Rá vagy gerjedve a tini fiúkra/lányokra, vagy mi? :D

2018. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
93%
"Kizárólag akkor szexeljen valaki, ha felelősségteljes, körültekintő és tudja vállalni a a tettei következményét, jelen esetben a terhességet, gyereknevelést. " - na látod ez az, amivel abszolút NEM értek egyet, ezt SOHA nem mondanám a gyerekemnek. Így tiszta?
2018. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
20%

Nem, mert akkor nem tiszta, hogy ha mégis beüt a krach akkor mit tennél? Vállalod a felelősséget helyette? Vagy ha később a fejedhez vágná, hogy miért voltál ilyen engedékeny vele.


Egy rokonomnak is minden meg volt engedve 14 éves kor után, azzal szexelt akivel akart. Most tizenpár évvel később bánja és átkozza az anyját, hogy miért volt vele enniyre engedékeny.

2018. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
49%
Ja, bocs: "Megnyugtatlak, hogy szűzen is le lehet érettségizni." - ez egészen biztosan így van... de SZERENCSÉRE ez sem rám, sem a páromra, sem a lányomra, sem a fiamra nem volt igaz... sőt, emlékszem, anno gimis osztályfőnöki órán is hangosan kiröhögtük azt az egy osztálytársunkat, aki ilyennel jött... pedig az 30+ éve volt.
2018. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
42%
Kiröhögted? Mert szűz volt? Ez komoly? :D
2018. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
93%

#56, látod, én meg azért átkozom anyámat, mert folyamatosan a "rendpárti-konzervatív" agybajába akart beleerőltetni - szerencsére mérsékelt sikerrel.

(mit csinálok? Valszeg a terhesség-megszakítás mellett döntene, aláírnám a megfelelő papírt, és odaadnám a megfelelő összeget - ezt csinálnám)

2018. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
72%
#58, nem csak én - az egész osztály. És nem, nem azért, mert akkor még szűz volt - az magánügy - hanem azért, mert az érettségihez kötötte magának...
2018. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!