Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim utaljak a 15evvel...

A szuleim utaljak a 15evvel idosebb baratomat es az apam azt akarja valasszak a baratom vagy o?

Figyelt kérdés
Meg csak 1eve vagyunk eggyutt tudom az nem tul sok persze de en nagyon ragaszkodo vagyok akit szeretek hat az apukamat nagyon szerettem imadtam regen de egy 3eve nagyon megvaltozott nem tul jo a viszonyunk..nagyon kozonseges lett es hat az esti palinka es 1uveg bor kihagyhstatlan nem nagyon szeretek vele lenni most azzal probalt zsarolni hogy nem ad penzt a baratomjol keres es hst ha 18leszek konnyebben talalok munkat is de nemtudom mit tegyek mert a szuleim tenyleg amit csak akartam mindent megkaptam de nem vagyok olyan esetlen nem fogok nyalizni es elturni mindent spamnak csak mert penzt ad mit kellene tennem terheljem magammal a baratomat most mutik a 2szor az edesanja is beteg es o latja el az edesapja is most halt meg nemtudom mit tegyek..
2018. márc. 23. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
72%
#40, akivel ezt meg lehet csinálni mondjuk 16 év felett, nos az meg is érdemli...
2018. márc. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
0%
Miért van olyan érzésem hogy géptől eltiltás zavar, és nem az hogy egy majdnem apja korú dugja a kis hülyét?
2018. márc. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
57%
Amennyiben a lány 14 év feletti, akkor tökéletesen jól látod a dolgot. Miért, te hagytad anno, hogy a szüleid beleszóljanak a párkapcsolati-szexuális életedbe középiskolás korodban???
2018. márc. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
36%
#43 hát ha a 14 éves gyerekem egy 30-as pasi dugná beleszólnék, főleg hogy attól hogy 14 éves,még 18 éves koráig nekem kell felelnem érte. Arról nem is beszélve hogy melyik érett FÉRFI tömköd a pubertás közepén járó gyerekeket. Van akinek ennyi idősen még meg se jött a menstruációja.
2018. márc. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
36%
Bocsi, de azért hadd szóljak már bele, ha a 14 éves gyerekem épp készül tönkretenni az életét :D köszi.
2018. márc. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
27%
"Amennyiben a lány 14 év feletti, akkor tökéletesen jól látod a dolgot. Miért, te hagytad anno, hogy a szüleid beleszóljanak a párkapcsolati-szexuális életedbe középiskolás korodban???" Nálunk 14-15 éves koromban tanulni meg szórakozni volt szokás, nem másfél évtizeddel idősebbel dugatni magam. És igen, ismerték minden pasimat. Természetesen.
2018. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
58%
A helyzet az, hogy az ember életét meglehetősen ritkán teszik tönkre tizenéves kora szerelmei... ugyanez nem mondható el sajnos a "csak jót akaró" tisztelt szülőkről...
2018. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs a személyeskedésért: te tényleg ennyire hülye vagy?
2018. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, a személyeskedés mindig az érvek hiányát mutatja egy kommunikációban. Egyébként a #37-en kellene elgondolkodni...
2018. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted normális, ha egy 14 éves kislány nemiéletet él? Pláne egy felnőtt emberrel?
2018. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!