Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim utaljak a 15evvel...

A szuleim utaljak a 15evvel idosebb baratomat es az apam azt akarja valasszak a baratom vagy o?

Figyelt kérdés
Meg csak 1eve vagyunk eggyutt tudom az nem tul sok persze de en nagyon ragaszkodo vagyok akit szeretek hat az apukamat nagyon szerettem imadtam regen de egy 3eve nagyon megvaltozott nem tul jo a viszonyunk..nagyon kozonseges lett es hat az esti palinka es 1uveg bor kihagyhstatlan nem nagyon szeretek vele lenni most azzal probalt zsarolni hogy nem ad penzt a baratomjol keres es hst ha 18leszek konnyebben talalok munkat is de nemtudom mit tegyek mert a szuleim tenyleg amit csak akartam mindent megkaptam de nem vagyok olyan esetlen nem fogok nyalizni es elturni mindent spamnak csak mert penzt ad mit kellene tennem terheljem magammal a baratomat most mutik a 2szor az edesanja is beteg es o latja el az edesapja is most halt meg nemtudom mit tegyek..
2018. márc. 23. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
46%
Naná hogy nem. De a csávó nyilván könnyen-ingyen ba.szhatót lát benne, nem társat meg szellemi partnert.
2018. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
51%
" Voltál már szerelmes?" Voltam, sőt vagyok- és most nem a hormontúltengéses rózsaszín ködre gondolok, hanem az IGAZIRA.
2018. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted létezik 21 évig tartó rózsaszin köd + nulla közös? Vagy csak előítéletes vagy???
2018. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
68%

Halljátok, mielőtt egyesek itt megölnék egymást, talán nem ártana tudni a kérdező korát.

Mi van, ha csak 13-14 éves (a pocsék helyesírása alapján)? Azt azért ne akarja már senki bemesélni, hogy normális, ha egy általános iskolás kislány egy majdnem 30 éves felnőtt férfival van együtt.

2018. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként simán lehet, hogy ez csak a szokásos napi provokálós kérdés
2018. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
60%

#24 a 17-32 felállás se sokkal jobb mondjuk.

Szerintem meg üljetek le apáddal hogy MIÉRT nem akarja soha többé nem látni a barátod.

Mondjuk ez egy olyan szitu amiből jól már nem nagyon jössz ki, ha a barátod választod apád meggyűlöl, valszeg 18 éves korodban kirúg de addig is ott keseríti meg az életed ahol tudja, közben lehet szétmentek a pasival és két szék között a padlóra seggelsz. Ha meg apádat választod ki tudja hány dologra fogja még ellőni ezt az "én vagy az xy" kártyát plusz ahogy olvasom a barátod sincs épp a toppon szóval jól jönne neki a támogatás

2018. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
44%

"Hol írta a kérdező hogy tizenhét éves?"


Sehol. En csak a helyzetbol kihozhato "legjobbat" johiszemuen felteteleztem. Vagyis meg gazabb a helzet, ha 15 evesen jott ossze egy 2x annyi idos pasival.

2018. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
64%
Azt még megértem, hogy a 15 év korkülönbség kiborította apukát, de azért az egy kicsit erős, hogy válasszon az apja és a barátja között.
2018. márc. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
93%
Azért arra is kíváncsi lennék, hogy vajon akkor is így reagálna, ha már nagykorú lenne a lánya?
2018. márc. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim válasza:
37%

Mondjuk én nem hoznám a kiskorú gyerekemet abba a helyzetbe, hogy jóformán kitagadom, amiért egy 30 év körüli férfi beleédesgetett egy lolita-féle kapcsolatba (én inkább összeszednék pár izmos ismerőst és felkeresném egyik este egy kis "dumcsipartira" a hősszerelmes férfit) de érthető, hogy apukád nem akarja látni, ahogy egy deviáns körülötted legyeskedik.

Tudom, hogy a barátod egy fantasztikus, és minden szempontból tökéletes férfi, aki tiszta szívéből szeret, bla bla, de hidd el, hogy amikor az ő korában leszel, hányni fogsz még a gondolattól is, hogy egy olyan kölyökkel kezdj, mint amilyen te most vagy, és te is tudni fogod addigra, hogy nincs minden rendben azokkal, akik másképp vélekednek.

Hallgass apura és anyura, és hagyd ott a pasit. Felnőtt férfi már, és garantálom neked, hogy túléli a családi gondjait anélkül, hogy egy tini szimpátiájáért kuncsorogna. De ha tényleg nagy a szerelem, akkor akár meg is mondhatod neki, hogy várjon, amíg betöltöd minimum a 18 de inkább a 20 éves kort, hiszen mégis mit jelent pár év, amíg felnőtt nővé érsz, ha előttetek áll az örökkévalóság?


Azok meg akik saját példák alapján bátorítanak gyerekeket ilyen kapcsolatokra: a nagymamámnak van egy testvére, aki jó 30 éve dohányzik, a disznócsülköt is zsírral eszi, és a pálinkát sem veti meg, ennek ellenére mégis benne van a korban, és nem is kell korához képest gyakran látogatnia a kórházat. De azért, mert ő nem halt meg 40 évesen, még nem feltétlenül jó ötlet felmenni életmód tanácsadó oldalakra, és azt terjeszteni, hogy ez az életmód full normális és egészséges. Igaz?

2018. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!