Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim utaljak a 15evvel...

A szuleim utaljak a 15evvel idosebb baratomat es az apam azt akarja valasszak a baratom vagy o?

Figyelt kérdés
Meg csak 1eve vagyunk eggyutt tudom az nem tul sok persze de en nagyon ragaszkodo vagyok akit szeretek hat az apukamat nagyon szerettem imadtam regen de egy 3eve nagyon megvaltozott nem tul jo a viszonyunk..nagyon kozonseges lett es hat az esti palinka es 1uveg bor kihagyhstatlan nem nagyon szeretek vele lenni most azzal probalt zsarolni hogy nem ad penzt a baratomjol keres es hst ha 18leszek konnyebben talalok munkat is de nemtudom mit tegyek mert a szuleim tenyleg amit csak akartam mindent megkaptam de nem vagyok olyan esetlen nem fogok nyalizni es elturni mindent spamnak csak mert penzt ad mit kellene tennem terheljem magammal a baratomat most mutik a 2szor az edesanja is beteg es o latja el az edesapja is most halt meg nemtudom mit tegyek..
2018. márc. 23. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
33%
Nem fogunk egyetérteni. További sok sikert és élvezetet kívánok a tinikislányok/kisfiúk megrontásához. :)
2018. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
68%

Az biztosnak látszik, hogy nem fogunk egyetérteni...

1, Engem ilyen helyzetekben mindig is az foglalkoztatott anno kamaszként, hogy milyen alapon várnák el tőlem - mondjuk a szüleim - hogy ugyanannyit teljesítsek, mint akinek sokkal több joga van, tehát miért akarnak rosszat nekem, miért akarnak vesztessé tenni?

2, Az emlékezetemben kutatva 2 olyan ismerősöm van (történetesen mindkettő lány) akik vallásos meg konzervatív elvek szerint élték a fiatalságukat és házasodtak. Mindkettő elvált 1 éven belül. (mi a párommal ugye 20+ éve vagyunk együtt). Tehát a kérdés megint az, hog aki szigorúan erre neveli a gyerekét, az miért akar direkt rosszat neki?

3, Aki le akarja dumálni a tizenéveseket a szexről azok szerint az illető tizenéves mikor szerezzen párkapcsolati tapasztalatokat? Majd 30 évesen, 2 gyerek mellett bulizzon és szervezze az egy éjszakásait???

2018. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
95%

"Aki le akarja dumálni a tizenéveseket a szexről azok szerint az illető tizenéves mikor szerezzen párkapcsolati tapasztalatokat? Majd 30 évesen, 2 gyerek mellett bulizzon és szervezze az egy éjszakásait???" => Ezért fogsz még itt kapni, de én rohadtul egyet értek veled. Kapásból 2 (ráadásul igen közeli) példát tudok erre (a 2 gyerek nem stimmel mondjuk, mert az egyik anyukának 3 van, a másiknak meg 4, no comment...)


Védekezni kell, ezt meg egy normális szülő el tudja magyarázni a kamasz gyerekének, fel tudja világosítani.

Aki ezt nem teszi meg, csak tilt, pontosan azoknak a gyereke fog hazudozni, átba$zni a szülőt, rosszabb esetben teherbe esni.

Vagy a fent említett példa, burokban él, majd ha családja lesz, megkattan, mert nem élt...

2018. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
0%
Akkor had khurdjon minden viszkető seggű 15 éves 30+ éves perverz szarjancsikkal mert kell a tapasztalat.
2018. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
41%

18 éves lány vagyok és szűz, az ismeretségi körömben szintén nagyon sokan azok.

Elég felháborítónak tartom, hogy felnőtt emberek ilyenért szólnak le bárkit is. Mellesleg miért is SZÜKSÉGESEK az egyéjszakás kalandok? Számomra veszélyesek és gusztustalanok, semmi igényem rájuk. Arra annál is inkább, hogy majd akkor veszítsem el, amikor valóban eljött az ideje és olyannal, aki igazán szeret. Szerintem szánalmas, aki csak azért rakja szét a lábát, mert jaj ciki szűznek lenni és különben is "ki kell élnem magam". Van nem is egy ilyen ismerősünk, a többségük akár többször is elvált vagy sosem volt még rendes, tartós kapcsolata és megállás nélkül csak panaszkodik, hogy "minden férfi szemét és kihasznál meg csak szexet akar". Holott ők is pont ezt tették/teszik.

Meg mi ez a 18 évesen nem szexeltél, atyavilág-hozzáállás? Egy 18 éves tényleg olyan öreg, hogy már aggódni kelljen, hogy az életben nem kell majd senkinek? Manapság amúgy is 30 körül házasodnak az emberek, addig komolyan nem tudja magát kiélni (már ha van igénye rá)?

Szerintem undorító, hogy 14-15 éves, sokszor általános iskolás gyerekek szexelnek és érdekes, pár éve még egyáltalán nem volt az ilyen elfogadott, a mi sulinkban nem is értettük soha azokat a lányokat, akik dicsekedtek, hogy nekik már megvolt az első. Hová fejlődünk? Vissza a középkorba, ahol ilyenkor már szültek a kislányok?

És nem, nem azt mondom, hogy 14-15 évesen én még babáztam, barátom is volt. Csak éppen nem egy felnőtt hapsi ja és a szex érdekes módon eszünkbe se jutott, 16 év alatt mindketten korainak és gáznak éreztük/érezzük.

De látom, itt tényleg az a normális, ha egy buta, tanulatlan, valószínűleg max 15 éves csitri egy majdnem apjakorú férfival dugatja magát. Ezt még el is fogadnám. De azt már egyszerűen nem tudtam szó nélkül hagyni, mikor a kedves egyik válaszoló bevágta, hogy aki szüzen érettségizik, az gáz és milyen már, hogy vár a szexel.

2018. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
93%

"Mellesleg miért is SZÜKSÉGESEK az egyéjszakás kalandok? _Számomra_ veszélyesek és gusztustalanok" - utolsó, ne feledd szavad... "számodra"... másnak meg más a véleménye... kötelezővé meg nem akarja tenni senki.

"De azt már egyszerűen nem tudtam szó nélkül hagyni, mikor a kedves egyik válaszoló bevágta, hogy aki szüzen érettségizik, az gáz és milyen már, hogy vár a szexel." - gondolom szexszel-t akartál írni... a történet, amit elmeséltem, az meg anno domini 1981-es - na, ennyi értelem van kb az egyébként 2000 éves "ó idők, ó erkölcsök" (klasszikus műveltséggel "o tempora, o mores:)") rinyának.

Egyébként egyáltalán nem gáz, magánügy. Azt ugyan nem látom, hogy mi értelem van benne - nyilván kivéve, ha a kapcsolat hiánya van mögötte - de ha valakinek ez a mániája, tegye. A lényeg az, hogy ne kényszeríthessen rá senki senkit, az illető akarata ellenére...

2018. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
43%
Szóval akkor lesz boldog és hosszú házasságom, ha már tizenévesen végigment rajtam a fél város, lehetőleg túlnyomrórészt a harmincasok? Köszi, én nem ezt tapasztalom, és többre is tartom magam ennél. Azt hiszem a férjem sem bánja, hogy nem ez történt.
2018. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
76%

#67, ízlések és pofonok... és ahogy a Kérdező koráról, úgy "fél város"-ról se volt szó... ugye? Nekem pl. tizenx szexuális kapcsolatom volt összesen, és ezt kb egy jó számnak tartom, közte egy éjszakás, meg jelenleg is tartó huszonéves, nem érint egyik szélsőség sem.

Én abban semmi értelmet nem látok, hogy valakik direkt megvonnak maguktól örömforrásokat, de mindaddig a magánügyük, amíg nem más kényszeríti őket erre.

2018. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ha a 15 körüli gyerekedet megkörnyékezi egy 30-as pasas, abba igenis bele kell szólni. Ezért van a szülő, nem? Felelősséggel tartozol a gyereked iránt.
2018. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem undorító, hogy 14-15 éves, sokszor általános iskolás gyerekek szexelnek és érdekes, pár éve még egyáltalán nem volt az ilyen elfogadott, a mi sulinkban nem is értettük soha azokat a lányokat, akik dicsekedtek, hogy nekik már megvolt az első." =>

Pár éve... Most sírjak, vagy röhögjek rajtad a 18 éveddel?


Undorító? Tudod, mi az undorító? Hogy épphogy nagykorú vagy, és rögtön itt játszod az eszed.


Nem, nekem sose kellett dupla annyi idős ember, mint én. De volt barátom 14 évesen (ő 18 volt akkor), és szexeltem is vele (10 éves kapcsolat.)

Ezt csak azért írtam le, mert talán kicsit régebben volt, mégse dőlt össze a világ. Voltak egyéjszakásaim is (felnőttként, miután az a kapcsolat véget ért). Már nem kéne, de tapasztalatnak jó, hogy volt.

Idén leszek 30, most sem kéne apám korú férfi, a nálam fiatalabbakat részesítem előnyben, de azt nem fogom soha megérteni, miért kell háborogni, ha 14-15 évesek szexelnek (nyilván mondjuk hasonló korúakkal, a többire most nem térek ki.)

Sose néztem le senkit, ha 18 évesen szűz volt, nincs abba semmi, de az elítélendő, ha meg akarja mondani, hogy márpedig csak úgy jó, ahogy ő csinálja, és aki nem így tesz, az hülye/gáz/undorító.

Egyik barátnőm is 18 évesen vesztette el (egyidősek vagyunk), onnantól viszont több fa$zt fogott, mint kilincset, tehát sokat nem nyom a latba, ki mikor veszti el. Ja, és idén lesz az esküvője, tehát az se igaz, hogy aki jobban "élvezi az életet", az nem tud megállapodni.

2018. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!