Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim utaljak a 15evvel...

A szuleim utaljak a 15evvel idosebb baratomat es az apam azt akarja valasszak a baratom vagy o?

Figyelt kérdés
Meg csak 1eve vagyunk eggyutt tudom az nem tul sok persze de en nagyon ragaszkodo vagyok akit szeretek hat az apukamat nagyon szerettem imadtam regen de egy 3eve nagyon megvaltozott nem tul jo a viszonyunk..nagyon kozonseges lett es hat az esti palinka es 1uveg bor kihagyhstatlan nem nagyon szeretek vele lenni most azzal probalt zsarolni hogy nem ad penzt a baratomjol keres es hst ha 18leszek konnyebben talalok munkat is de nemtudom mit tegyek mert a szuleim tenyleg amit csak akartam mindent megkaptam de nem vagyok olyan esetlen nem fogok nyalizni es elturni mindent spamnak csak mert penzt ad mit kellene tennem terheljem magammal a baratomat most mutik a 2szor az edesanja is beteg es o latja el az edesapja is most halt meg nemtudom mit tegyek..
2018. márc. 23. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
68%

#30, bizony, ennek az oldalnak pont az a funkciója, hogy a Kérdező megismerje a nézőpontok sokszínűségét, és adott esetben azt, hogy bár a kapcsolatuk nem tipikus, de nincs benne semmi törvénytelen, semmi patologikusan deviáns.

Nem egyfajta gondolkodásnak, értékrendnek kell ingyenreklámot biztosítania.

Ezzel szemben amit te írsz, " - (én inkább összeszednék pár izmos ismerőst és felkeresném egyik este egy kis "dumcsipartira" a hősszerelmes férfit)" - az bizony törvénybe ütköző, elítélendő álláspont... amit tényleg nem kellene reklámozni semmilyen szinten se...

2018. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
47%
Ez ma Magyarország. Törvényes általános iskolásokat szexuálisan kihasználni, de ha egy apa leken két egyformát a disznónak aki a kislánnyal dug, akkor őt lecsukják.
2018. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
42%

#32, az "általános iskolás"-okat ti hallucináljátok, a 14 éves beleegyezési korhatár meg 100+ éve ugyanannyi, és nem csak Magyarországon, hanem a fél Európában is...

Igen, ez szerencsére nem az USA Biblia-övi része, és remélhetőleg nem is lesz az soha. Úgyhogy a #21-re (gondolom, azt is te írtad) itt a válasz, minket a párommal a hasonló gondolkodás és értékrend köt össze többek közt az első perctől. Ez azért elég erős kapocs, nem?

2018. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagy meg 18 tehat maximum 17 lehetsz, 1 eve jartok ami azt jelenti hogy legfeljebb 16 voltal mikor osszejottel egy 31 evessel.

En 27 vagyok, 5 evvel fiatalabb a felesegem de a kapcsolat elejen azt mondta hogy nem keves az 5 ev sem :D


Ehhez kepest a ti 15 evetek oriasi, nem is tudom mit var el egy felnott egy tizenevestol.

2018. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
45%
#34, ahogy írtam, mi 17/33-ként kezdtük, 21 éve, és soha sem tapasztaltam, hogy a korkülönbség bármilyen komolyabb feszkót okozott volna köztünk, szóval én azt nem értem, ahol tényleg ez a konfliktusok forrása. Szerintem az érzelmi kapcsolaton túl a hasonló gondolkodás és értékrend sokkal többet nyom a latba.
2018. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim válasza:
48%

#31 Őszintén megérett a világ a pusztulásra, ha a "sokszínű nézőpontok" azt jelentik, hogy tolerálni kell a gyerek/felnőtt kapcsolatok jó színben feltüntetését.

[link]

Biztos vagyok benne, hogy ennek a gyönyörű, boldog párnak is vannak szívmelengető történeteik arról, hogy az országukban abszolút legális korkülönbség mennyire nem jelent semmit a szerelem előtt, de az nem változtat a tényen, hogy a kapcsolatuk beteges, és a férfi megérdemli, hogy halálra kövezzék...

Oké, csak hogy nagylelkű legyek, kérdező 30 évese meg a te don juanod, akit nem vagy rest 60szor felhozni ez alatt a kérdés alatt kövezés helyett inkább börtönt érdemelnek. De tudod mit, még mindig nem tudjuk kérdező korát, és lehet, hogy a férfi 13 éves korában kezdett utána kajtatni, szóval nem kiabálom el, hogy ő nem érdemel kövezést...


#35 A hozzád hasonló "14 év a korhatár!!!!!!!!!!!!!!!!!!" különcök nagyban hozzájárultak a döntésemhez, hogy sosem fogok gyereket vállalni, és extra körültekintő leszek a rokonaim lánygyerekeivel, ha elérik a 10 éves kort. Vannak helyek, ahol a legális korhatár gyakorlatilag nem is létezik. A törvény nem jelenti, hogy valami normális, erkölcsös, vagy fair a gyerekkel szemben, csak azt, hogy nem jár érte büntetés, de fogadni mernék, hogy ezt te is pontosan tudod, csak ugye jobb arra hivatkozni hogy a törvény a te oldaladon áll, mint beismerni, hogy felnőttként gyerekekre izgulni, és velük romantikus kapcsolatot kialakítani beteges.


Áh tök mindegy, nem áll szándékomban felnőtt embereknek bizonygatni olyan alap dolgokat, minthogy gyerekekkel kezdeni márpedig rossz, mint ahogy arról sem lenne sem időm, sem lelki erőm vitatkozni, hogy a wc mellé sz@rni helytelen.

Csak kérdezőnek tűzöm még ide, hátha célt ér: az illető nem éri meg, hogy összetűzésbe kerülj miatta a családoddal. Egy párod korabeli normális, egészséges ember úgy viszonyul a tinikkel való randizáshoz, mint ahogy te viszonyulnál egy 11 évessel való randizáshoz. Sosem tudnál szerelmes lenni egy 11 évesbe, és elfog az émelygés még a gondolattól is, igaz? Nem éreznéd belül, hogy ez helyénvaló. Egy normális emberben ez a fajta rossz érzés nem kopik ki az idő múlásával sem, ha tőle jóval éretlenebbekkel való romantikázásról van szó.


Szép dolog a szerelem, és két felnőtt esetében nem lenne probléma 15 év korkülönbséggel szerintem még apukád szemében sem, de kérdező, te még nem vagy felnőtt.....

2018. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
45%
#36, nem is tudom, de valahogy Orwell 1984-e ugrott be a hosszas írásod olvasása közben. Neked feltűnt, hogy a 14-18 éves korosztály létező jogaitól való megfosztása mellett érvelsz - persze "csak az ő érdekükben" - mint egyébként a világ összes diktátora szokta? Holott ugye a szabadság iránya soha nem a létező jogok korlátozása lenne... hanem pont ellenkezőleg. Hogy férne bele a lelkiismeretedbe az, ha egy korosztálynak kevesebb jogot adnál, mint ami már a diktatúrákban IS megillette őket? zen gondolkodtál már???
2018. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
36%

Tesóm volt ilyen hihetetlenül egyszerű és naiv lélek, ő is belement gyerekként egy ilyen jellegű kapcsolatba. Elég egyszerű a megoldás, édesapám felkereste a férfit és elbeszélgettek, hogy mégis mit szeretne a gyerekétől. Úgy lekopott mint a szél.


Kérdező, te meg járd újra az általánost, fájt végigolvasni.

2018. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
0%

KAMU!!!!!!

Provokáció az egész.

Ha valós lenne, 3 nap alatt már visszaköpött volna valamit a kedves kérdező....

2018. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak rájött a tini-ribi hogy nem pártolják, Esetleg észhez tértek a szülők, és bekeményítettek: Eltilthatták a géptől hogy ne trafikáljon a perverz disznóval akit a pasijának titulál.
2018. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!