Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem vagyok képes elköltözni...

Nem vagyok képes elköltözni itthonról. Szerintetek?

Figyelt kérdés

23éves vagyok dolgozom, apával élek.

Van barátom 1éve, lassan azt akarja, hogy vele éljek.

Apukám Anya halála ota egyedül nevel csak vele élek, csak egymásra számidhattunk, ő mindig velem volt.

Barátom nem kedveli,nem fogadja el munkás vs szellemi munkát végző harc van köztük.

Nem vagyok képes őt itt hagyni és ő sem akarja hangoztatja is, hogy ne hagyj el lányom miért csinálod ezt.

Barátom ide nem jöhet (vendégségbe sem) én sem költözhetek el.

Nem tudom mit tudnék tenni.

Egyszerűen imádom apámat de a barátom is.

Sokan azt mondják rám, hogy életképtelen vagyok és döntsem el végre mi legyen, de ez nagyon nehéz.

Gondolkoztam ikerházban, de apám ragaszkodik ehez a házhoz.(Telek kicsi) plusz barátom a városban él.(én mellette)

Egyszerűen nem tudom.



#család #lakás #apa #barát #kapcsolat #költözés #❤❤❤❤❤❤❤ #♡♡♡♡♡
2018. máj. 28. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
95%
döntsd el melyik fontosabb. Beszéld meg apáddal, hogy hetente hazajárnál, meg segítenél neki.
2018. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is biztosan húzna a szívem apukámhoz, de lássuk be nem élhetsz vele élete végig. Ha, úgy érzed, hogy még nem állsz készen a költözésre akkor ezt majd átgondolod egy év múlva ismét. Nem "gáz" ha az apukáddal élsz, főlegy így, hogy ketten nőttetek fel. A barátoddal is meg kell értetned, hogy nagyon szereted, de még nem állsz készen egy költözésre. Szerintem a költözés előtt fél évvel már elkezdhetnéd apukádat ia a gondolathoz szoktatni. pl.: lesz társasága az apukádnak, ha elköltözöl, kutya, haverok stb.?
2018. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

Természetesen apám fontosabb!!

De élni is akarok.

Nem fogadja el.

Néha ott aludni sem nagyon enged.

2018. máj. 28. 18:46
 4/62 A kérdező kommentje:
Lesz társasága a kocsma! Amiről én szoktattam le.
2018. máj. 28. 18:47
 5/62 anonim ***** válasza:
96%
"Természetesen apám fontosabb!" Akkor meg mi a kérdés?
2018. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:

Miért neked a szerelmed fontosabb a családnál?

A vér kötelez!

2018. máj. 28. 18:49
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

És apukád azt szeretné hogy életed végéig ne költözz el? Ne menj férjhez, ne legyen gyereked? Ez nonszensz, ne haragudj.

Fontos a szülő persze, én is szeretem a szüleimet, ők is engem, de sosem állítottak volna ilyen választás elé, akár kimondva, akár kimondatlanul.

2018. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Azt mondja fiatal vagyok. Nem tudok düllőre jütni vele..
2018. máj. 28. 18:55
 9/62 anonim ***** válasza:
92%

Persze fontosak a szülők, de ez már túl fojtogató.. 23 évesen már azért illene arra vágyni, hogy saját háztartásod legyen, külön életed, mert ez beteges ragaszkodás ami nálad tapasztalható. Szakítsd a pároddal, mert nem vagy felnőtt, lelkileg még gyerek vagy.


29/F

2018. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
92%

"Miért neked a szerelmed fontosabb a családnál?


A vér kötelez!"


Igen. 30-40-50 év múlva ki lesz veled? A családod? Nem hiszem. Apád nem várhatja el hogy egész életedben vele élj. Itt az ideje felnőnöd. Van munkád? Tanulsz? Szereted a barátod? Apád miért nem engedi hogy nálatok legyen a pasid?

2018. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!