Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem vagyok képes elköltözni...

Nem vagyok képes elköltözni itthonról. Szerintetek?

Figyelt kérdés

23éves vagyok dolgozom, apával élek.

Van barátom 1éve, lassan azt akarja, hogy vele éljek.

Apukám Anya halála ota egyedül nevel csak vele élek, csak egymásra számidhattunk, ő mindig velem volt.

Barátom nem kedveli,nem fogadja el munkás vs szellemi munkát végző harc van köztük.

Nem vagyok képes őt itt hagyni és ő sem akarja hangoztatja is, hogy ne hagyj el lányom miért csinálod ezt.

Barátom ide nem jöhet (vendégségbe sem) én sem költözhetek el.

Nem tudom mit tudnék tenni.

Egyszerűen imádom apámat de a barátom is.

Sokan azt mondják rám, hogy életképtelen vagyok és döntsem el végre mi legyen, de ez nagyon nehéz.

Gondolkoztam ikerházban, de apám ragaszkodik ehez a házhoz.(Telek kicsi) plusz barátom a városban él.(én mellette)

Egyszerűen nem tudom.



#család #lakás #apa #barát #kapcsolat #költözés #❤❤❤❤❤❤❤ #♡♡♡♡♡
2018. máj. 28. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
60%
Pont olyan vagy mint az exem. Csak nálunk ő a fiú volt aki az anyjáról nem tudott levállni hasonló okok miatt. Ez az egész akárhogy is próbálod bemagyarázni hogy így szereted úgy szereted akkor is beteges. Apád nem lesz ott mindig melletted. Szerinted negyven év múlva mikor ő már halott lesz mi lesz veled? Mert senkid nem lesz, ezt senki nem fogja eltűrni neked. Azonkívül apád meg sem érdemli hogy szeresd. Csak saját magára gondol. Különben nem kényszerítene arra hogy válasz közte és a barátod között. Fontos a család, én is nagyon szeretem a családom. De az embernek elsősorban a saját jövőjére kell gondolnia. Ha engem ilyen helyzetbe hozna az apám biztos hogy gondolkodás nélkül otthagynám. Mert ez azt jelenti hogy nem szeret. Nem azt akarja ami nekem jó, hanem ami neki. Mégis hogy tehet valaki ilyet a gyerekével? Az meg ahogy a párodat minősíti duplán undorító.
2018. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérésem lenne feléd. Keress fel egy pszichológust és édesapádat is vedd rá erre. Ez egy tipikusan rendbe hozható probléma, már pár hónap pszichoterápia után is sokkal egészségesebb lenne a viszonyotok. Nem vagy elmebajos, mint azt itt sokan írják, csak rengeteget sérültél gyerekként. Viszont rendet kell rakni, mert a jelenlegi helyzet nagyon nem jó.
2018. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!