Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem vagyok képes elköltözni...

Nem vagyok képes elköltözni itthonról. Szerintetek?

Figyelt kérdés

23éves vagyok dolgozom, apával élek.

Van barátom 1éve, lassan azt akarja, hogy vele éljek.

Apukám Anya halála ota egyedül nevel csak vele élek, csak egymásra számidhattunk, ő mindig velem volt.

Barátom nem kedveli,nem fogadja el munkás vs szellemi munkát végző harc van köztük.

Nem vagyok képes őt itt hagyni és ő sem akarja hangoztatja is, hogy ne hagyj el lányom miért csinálod ezt.

Barátom ide nem jöhet (vendégségbe sem) én sem költözhetek el.

Nem tudom mit tudnék tenni.

Egyszerűen imádom apámat de a barátom is.

Sokan azt mondják rám, hogy életképtelen vagyok és döntsem el végre mi legyen, de ez nagyon nehéz.

Gondolkoztam ikerházban, de apám ragaszkodik ehez a házhoz.(Telek kicsi) plusz barátom a városban él.(én mellette)

Egyszerűen nem tudom.



#család #lakás #apa #barát #kapcsolat #költözés #❤❤❤❤❤❤❤ #♡♡♡♡♡
2018. máj. 28. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Lehet, akkor holnap kidobom.Köszi
2018. máj. 28. 18:59
 12/62 anonim ***** válasza:
88%

Az meg nettó baromság hogy a vér kötelez....Nem kötelez semmire.


29/F

2018. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
88%

Érned kell, felnőtt embernek a párkapcsolata a legfontosabb kapcsolata.

Amikor apukád már leépülőben lesz, meglátod, hogy szükséged van egy új fix hozzád tartozóra, aki a családtagod lehet hivatalosan is.

Nyilván ilyenkor, amikor a szülő a legfőbb támaszod, ez még nem így van.

De apukád egyszerűen csak önző, nem akar magának társat szerezni, sem a házat eladni - nem fogja tudni fenntartani egyedül -, beéri Veled, mint párkapcsolati pótlékkal, és nem akarja, hogy elhagyd, szeretné ha örökre mellette volnál.

Rá fog menni a szerelmi kapcsolatod erre, ha nem kezdesz radikális érésbe, és nem a fiút választod.

A fiú is otthon él egyedülálló szülővel?

2018. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
96%
23 évesen az apád otthon tart? Szerinted ez normális? Szerintem betegek vagytok, te is meg faterod is.
2018. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
87%
A vér kötelez? Te tényleg hülye vagy.
2018. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
89%
Fogyatékos vagy és valóban életképtelen. Menj apádhoz feleségül!
2018. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

Ne essetek már nekem!

Mikor szoba hozzom egyből szomorú lesz aztán jön a vita "bezzeg mindent megkaptál fizettem a sulid sosem volt hiányod semmiben te hálátlan,,

És ez fáj nekem és az is fájna ha egyedül lenne és újra inni kezdene.

Barátom egyedül él 2 éve már.

Dolgozom.

Azért nem szereti a barátom mert nem tudom szavaival élve "altakukac fél kiló kenyeret sem bír el,,

2018. máj. 28. 19:06
 18/62 anonim ***** válasza:
96%
Ha neked megfelel az erzelmi zsarolas... Ugye tudod,hogy apad reszerol ez nem szeretet? Soha nem tudnek ilyet mondani a gyerekeimnek,hogy halatlanok mert elik az eletuket...
2018. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
96%
Apád egy buta ember, aki azért nézi le a másikat mert nem szalagon dolgozik...Jellemtelen. Buta vagy ha behódolsz az érzelmi zsarolásnak a részéről.
2018. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
81%
A lánya is hasonló értelmi szinten van, amint látod.
2018. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!