Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem vagyok képes elköltözni...

Nem vagyok képes elköltözni itthonról. Szerintetek?

Figyelt kérdés

23éves vagyok dolgozom, apával élek.

Van barátom 1éve, lassan azt akarja, hogy vele éljek.

Apukám Anya halála ota egyedül nevel csak vele élek, csak egymásra számidhattunk, ő mindig velem volt.

Barátom nem kedveli,nem fogadja el munkás vs szellemi munkát végző harc van köztük.

Nem vagyok képes őt itt hagyni és ő sem akarja hangoztatja is, hogy ne hagyj el lányom miért csinálod ezt.

Barátom ide nem jöhet (vendégségbe sem) én sem költözhetek el.

Nem tudom mit tudnék tenni.

Egyszerűen imádom apámat de a barátom is.

Sokan azt mondják rám, hogy életképtelen vagyok és döntsem el végre mi legyen, de ez nagyon nehéz.

Gondolkoztam ikerházban, de apám ragaszkodik ehez a házhoz.(Telek kicsi) plusz barátom a városban él.(én mellette)

Egyszerűen nem tudom.



#család #lakás #apa #barát #kapcsolat #költözés #❤❤❤❤❤❤❤ #♡♡♡♡♡
2018. máj. 28. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg apád, meddig akar magához láncolni?

Mondd meg, hogy úgy érzed, felnőtt vagy és el akarsz költözni. Ha nem engedi, kérdezd meg hogy ő hány évesen költözött el otthonról, és miért, és mit szólt volna, ha az ő apja nem engedte volna.

Ha a pasid kidobod emiatt, akkor idióta vagy, már bocs. Legalább kérj tőle egy kis időt gondolkozni

2018. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%

17: Hát ezt tisztázni kell vele. Mert ilyet nem gondolhat komolyan. Kérdezz vissza: pontosan milyen hálát vár el Tőled azért cserébe, mert felnevelt és eltartott?

Ő mit adott cserébe a szüleinek mindezekért?

2018. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
Ő 18 éves kora óta egyedül él.ezt szoka mondani "De ő fiú én nem és még pici vagyok,,
2018. máj. 28. 19:21
 24/62 anonim ***** válasza:
88%

17: Nem nagyon van hatásköröd abban, hogy iszik-e. Ha csak ettől félsz, menj el családsegítőhöz és addiktológushoz és alkoholisták hozzátartozóinak csoportjába, hogy segítséget kapj!

Az alkoholizmus egy családi betegség és a hozzátartozók tudattalanul tartják fent.

Nagyon sok tévhited lehet ebben, hogy mi a szereped a dologban, és szükségtelenül vállalsz felelősséget az apád mentális betegségében.

Ez az a pont, amikor sokat tudnának ezeken a helyeken segíteni.

Mondd el a barátodnak, hogy ettől félsz, és elmész segítséget kérni. Akár menjen Veled ő is!

Nehogy azt érezze, ki van rekesztve az életedből, jobb, ha együtt mentek el segítségért.

2018. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
90%

24: És mi van a nagyszüleiddel, élnek?

És akkor ő hogy volt hálás nekik?

Ő is hálátlan a maga szemében?

Mért van az, hogy ő 18 évesen elmehetett, te meg 2 évesen kisebb vagy, mint ő 18 évesen?

Látod, hogy itt valami értékítéleti zavar van?

2018. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%
Akkor döntsd el hogy a saját életedet akarod élni, vagy azt amit az apád kitalált neked
2018. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
93%
Beteges.. Pszichologushoz menj,a pasidat dobd ki,jobbat is talál,aki nem az apjába szerelmes.. Remélem az nincs köztetek apáddal? Szexualitás? Apád a feleség potlékának tekint,sose fog elengedni,te meg beletörödtél, sőt beszálltál a játékba önként dalolva,moindketten szellemileg sérültek lehettek,a pia csak egy gondt it sok közül..
2018. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
* Jav.: 23 évesen kisebb vagy, mint ő 18 évesen.
2018. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
85%
23 évesen pici vagy,felnőtt nő vagy bakker.. Én 20 évesen már gyürút hordtam. Jézus Atya Ur Isten,Az ilyen beteges családon belüli beltenyészeteket miért nem vizsgálja a gyámügy...
2018. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

"altakukac fél kiló kenyeret sem bír el,,"

Apád meg egy alkesz paraszt, nos , melyik a rosszabb?

2018. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!