Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem vagyok képes elköltözni...

Nem vagyok képes elköltözni itthonról. Szerintetek?

Figyelt kérdés

23éves vagyok dolgozom, apával élek.

Van barátom 1éve, lassan azt akarja, hogy vele éljek.

Apukám Anya halála ota egyedül nevel csak vele élek, csak egymásra számidhattunk, ő mindig velem volt.

Barátom nem kedveli,nem fogadja el munkás vs szellemi munkát végző harc van köztük.

Nem vagyok képes őt itt hagyni és ő sem akarja hangoztatja is, hogy ne hagyj el lányom miért csinálod ezt.

Barátom ide nem jöhet (vendégségbe sem) én sem költözhetek el.

Nem tudom mit tudnék tenni.

Egyszerűen imádom apámat de a barátom is.

Sokan azt mondják rám, hogy életképtelen vagyok és döntsem el végre mi legyen, de ez nagyon nehéz.

Gondolkoztam ikerházban, de apám ragaszkodik ehez a házhoz.(Telek kicsi) plusz barátom a városban él.(én mellette)

Egyszerűen nem tudom.



#család #lakás #apa #barát #kapcsolat #költözés #❤❤❤❤❤❤❤ #♡♡♡♡♡
2018. máj. 28. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelez semmire sem a családod, ez a világ legnagyobb zsarolási indoka. Attól, hogy felnevelt még nem tartozol neki semmivel, a te dolgod a saját gyerekedet felnevelni. Ha már család, felnőttként a férjed és a gyerekeid lesznek a családod, nem az apád, aki előbb-utóbb megöregszik és egyre kevésbé fogsz szót érteni vele. 23 évesen felnőtt vagy, bármikor szó nélkül elköltözhetsz bárhova. Az, hogy apád iszik szintén nem a te dolgod, ő választotta ezt az életstílust.
2018. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
88%

30: A fiú a tettes, aki elvisz tőle Téged.

Lehetne ő erős is, akkor se lenne jó.:)

2018. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

Hát ezek a kommentek nem nagyon estek jól.

Egyszerűen nem hagyhatom őt magára!

Tényleg csak egymásra számíthatunk évek óta, amugy meg jó a viszonyunk szeretünk tvzni stb. elmenni ide oda.

Nincs szívem összepakolni és itthagyni.

Volt már, hogy három nap után mérges volt, mert egyedül kellet lennie és rossz volt neki.

A beltenyészeti duma meg undoritó, szégyeld magad!!

2018. máj. 28. 20:22
 34/62 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ne költözz el. Nem lehet mindenkinek tökéletes szerelme, családja, kapcsolatai, karrierje. Mindig van 1-2 ember, aki ott ragad a szülőnél.

Ha neked nincs igényed a normális dolgokra, amire minden veled egyidősnek valami fura módon van, akkor ne költözz el, ennyi. Csak aztán majd ne lepődj meg, ha majd egyedül találod magad mindenféle kapcsolat nélkül a világban. De persze apukád akkor is ott lesz neked. Micsoda szerencse.

2018. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a kérdés? Engedd el a fiúdat, hogy találja meg a boldogságát valaki más mellett,te meg élj apukáďdal.

Hiába nem estek jól a kommentek, de ez a nyers igazság, amiből választhatsz.

Normális szülő nem hozza ilyen helyzetbe a gyerekét.

2018. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a párodat sürgősen, talál egy Normális lányt. Te meg élj apukáddal egyutt életed végéig, ugy is ez a vágyad és ez vár rád... Csak utána ne irigyeld a normális korodbelieket. Éjletek apukáddal boldogan. Fáj az igazság h betegek vagytok mind a ketten,csoda h a párod nem dobott még ki...
2018. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

Hogyan kezeljen ezt? Ha két naponta haza nézzek? Idővel belenyugszik? Nem lesz társasága és ez a legnagyobb gond.

Pénzt utalnék haza az nem lenne gond, csak nagyon egyedül lenne.

Sokszor ugyérzem, hogy elkéne kezdenem az életem de sokszor az van bennem, hogy olyan jó itthon nyugi van, itthon olyan jól kitudok kapcsolodni az emlékek minden, ezt nehéz elengedni.

2018. máj. 28. 20:38
 38/62 anonim ***** válasza:
90%
Inkább azon gondolkodj el h miért vagy szerelmes az apadba,h vele akarsz lenni ennyire párkapcsolat -szerűen,normális párkapcsolat helyett. Gyanítom h volt már itt kérdésed. Akkor is vekengtünk itt husz oldalon át, de te csak apucit sztároltad h mennyire jo eggyütt. De mi vagyunk undorítóak nem az aki az apjába szerelmes tudat alatt és aki a lányát feleségpotlákként magához zsarolja... Stockholm szindroma szerű.. Gondolkodj el ezen a saját érdekedben..
2018. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
Apukad nagyfiú, el lesz otthon egyedül.
2018. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, apukádon kívül kismillió más szülő is egyedül marad ha a gyereke kirepül mégsem lesznek alkoholisták/öngyilkosok/érzelmileg zsarolók stb., hanem beletörődnek, elfogadják hogy ez az élet rendje és örülnek, hogy a gyerekük boldogul és boldog. Ez a normális szülői viselkedés, nem az amit apukád csinál.
2018. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!