Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem vagyok képes elköltözni...

Nem vagyok képes elköltözni itthonról. Szerintetek?

Figyelt kérdés

23éves vagyok dolgozom, apával élek.

Van barátom 1éve, lassan azt akarja, hogy vele éljek.

Apukám Anya halála ota egyedül nevel csak vele élek, csak egymásra számidhattunk, ő mindig velem volt.

Barátom nem kedveli,nem fogadja el munkás vs szellemi munkát végző harc van köztük.

Nem vagyok képes őt itt hagyni és ő sem akarja hangoztatja is, hogy ne hagyj el lányom miért csinálod ezt.

Barátom ide nem jöhet (vendégségbe sem) én sem költözhetek el.

Nem tudom mit tudnék tenni.

Egyszerűen imádom apámat de a barátom is.

Sokan azt mondják rám, hogy életképtelen vagyok és döntsem el végre mi legyen, de ez nagyon nehéz.

Gondolkoztam ikerházban, de apám ragaszkodik ehez a házhoz.(Telek kicsi) plusz barátom a városban él.(én mellette)

Egyszerűen nem tudom.



#család #lakás #apa #barát #kapcsolat #költözés #❤❤❤❤❤❤❤ #♡♡♡♡♡
2018. máj. 28. 18:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
100%
Meglepodnel rajta milyen konnyen "elfelejtene" majd ;) tenyleg.. Ha keptelen vagy nelkule elni maradj ott es engedj a zsarolasanak.. Es ne rinyalj,hogy rosszulesnek a kommentek,amikkel csak az igazsagot probaljuk itt mutogatni neked..
2018. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
100%
Itt a legnagyob baj h a kérdezo nem látja a valóságot ebben a koros szimbiózisban szocializálódott. Persze h nem akar kulon menni ebbol a mesterseges beteges kornyezetbol és meg is idealizálja magának h milyen jo lesz apával tévézni ide da menni mint a társa.. Akkár honnan nézem ez a viszony beteges
2018. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lesz társasága és ez a legnagyobb gond."

Gondolom, a fiú nem akar odaköltözni, mert már egyedül él, nem akarna megint egy szülővel, pláne máséval.


Hát kérlek, társaságról mindenkinek magának kell gondoskodnia, majd szerez magának apukád.

Te is mikor oviba mentél, szereztél magadnak tökegyedül egy tök idegen környezetben.

Akkor egy felnőtt is tud szerezni magának.

2018. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim válasza:
100%

Apukád érzelmileg, lelkileg teljesen magához láncolt. Ez már függőség köztetek és egy cseppet sem egészséges.

Az meg, hogy egyedül lesz, lesz társasága vagy nem, iszik vagy nem, mivel tölti a napját NEM A TE FELELŐSSÉGED!!!!!

Akárhogyis rád próbálja hárítani, már pedig rád fogja, mert tudja, hogy így maga mellett tarthat.

Ha van módod rá, kérj szakembertől segítséget (pszihológus), mert ebből az érzelmi zsarolással fűszerezett lelki terrorból egyedül nem fogsz tudni kimászni.

2018. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
73%
Ha eddig nem volt köztetek olyan kapcsolat apáddal lehet késobb lesz. Szerinted miért van a fiúkád kitiltva.. Normális huszon éves a párjával alszik,randiznak,kozos mozi tv... gondolkozz, és pucolj el mig tudsz ebbol a beteges környezetbol
2018. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
86%
45: Nem hiszem azért, hozzám anyukám és a nagyszüleim viszonyultak így, és nem lett szexuális kapcsolat.:)
2018. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális kapcsolat nélkül is beteges,ha vki az apján csüng huszon éves nőként,a párját meg simán kidobná...
2018. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%

A Kérdező kommentje. "Lehet, akkor holnap kidobom.Köszi "


Nagy szerelem lehet.. Ez akárhnnan nézem,apa és a lány között beteg egészégtelen viszony,csak egyre több ilyen van,aztán ezek elkezdenek sirni 30 40 esen pici baba lányuknak h miért nincs unoka,vajon miért..

2018. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
48%
48: akárhogy csűröd-csavarod azt írtad le az imént, szexuális viszony lesz köztük.
2018. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
44%
Ami egy beteges szimbiozisban nem olyan uj keletű dolog,van ilyen nem is egy,kis hazánkban,csak tabu téma,nem szabad feszegetni... És van aki olyan szinten van agyilag meg ugy el van nelve h fel se fogja h nem normális amit muvelnek vele..
2018. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!