Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 20 éves lányom egy 41 éves...

A 20 éves lányom egy 41 éves pasival van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányomnak volt egy 25 éves párja akit mi is nagyon szeretünk a férjemmel észre vettük hogy egyre többet veszekednek de nem szóltunk bele a dolgukba. 2 napja mikor haza értünk a lányom várt minket azzal hogy szakított vele mert másban szerelmes már 3 hónapja és hogy este jön és be mutatja nem nagyon tetszett a helyzet de bele mentünk a férjemmel. Akkor ért minket a meglepetés mikor egy időseb férfi jelenet meg este 41 éves a férjemmel még ismerik is egymást látásból na itt el szakadt a húr és össze vesztünk a férfival is és lányommal sajnos a férjem el vesztette a fejét és meg pofozta a lányunkat ebből az lett hogy össze pakolt és el ment az új párjával. Ma fel kerestem a kislányomat hogy jöjjön haza mindet meg lehet oldani de szinte szóba se állt velem mit tegyek? Nem szeretném hogy ott lakjon meg egy ilyen idős férfival legyen együtt teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek ?
2018. okt. 12. 20:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
83%
A baráti körömben több ilyen van aki évek ota egyedülálló otthon,közben hozzák a párjaikat a baráti rendezvényre 2 3 4 8 évest is. De hát legalább békén vannak hagyva..
2018. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
11%

Nem látom az összefüggést az érvelésedben.. :D


Nem akar neki párt választani,tehát nem azért pofozta meg a lányát mert nem ahhoz ment ,akihez ő mondta.Ennek a miertjet már kifejtettem.Emellett azt én is helyeslem,hogy ne maradjon egy rossz kapcsolatban ,ami azért lett rossz ,mert a hölgy megcsalta..Szóval ,nyilván ott én is helyeslem ,hogy ott hagyta a srácot.

2018. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
86%
Látom a rosz kapcsolat attol az ha nő félre ment mondjuk mert letojják és nem boldog már de szakitani nem mert a családja miatt,de ha a nőt verik a kapcsolatban az számodra okés gondolom és maradni kell benne.. Nem csoda h 33 % od van csak..
2018. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
83%
18 felett meg nem a szülő dönt kivel kell járni v lefeküdni szerencsére van beleszolásunk a saját párválasztásunkba..
2018. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted az én szüleim jol tették h nem engedtek anno kilépni mikor a párom vert,szerinted helyesen tették h ok is pofozkodva próbálták értésemre adni h nekem mi a jo,te is a gyereked lepofozod ha nem tetszik a párja v visszarugdosod ahhoz aki bántalmazza mert az tök jo, akkor ne legyen gyereked soha,ugyanis nem a tulajdona a szülőnek..
2018. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
10%

Elég nagy bajban lennék ,ha a gyakoris szazalekom döntene el,hogy mennyiben van igazam. Egyébként ha a nővel nem foglalkoznak akkor ne az legyen az első dolga,hogy össze fekszik másokkal ,hanem az ,hogy szakít a gyerekkel.Persze ez csak akkor valósul meg ha van gerince.


Azt még szeretném hozzá tenni ,hogy nem 18 év felett valóban az ember saját magának el tudnak dönteni ,hogy kivel akar összejönni ,azonban ez nem szünteti meg azt a tényt ,hogy neki vannak szülei ,akik szeretik és ezért nem akarják ,hogy a lányuk tönkre tegye a saját életét.

2018. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
10%
95os ,a válaszom szigorúan a kérdező kérdésére válasz,ha szeretnéd kikérni a véleményemet ,szívesen leirhatom privatban.
2018. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
85%
Irjad le várom..
2018. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
88%
De gondolom,az az lesz h te büdös.. hogy képzeleted h kilépsz abbol a szép kapcsolatból ahol vertek,hisz a nő erre való és huzzál vissza a pasihoz veretni magad,és köszönd meg a szüleidnek a szeretet és h jot akartak neked..
2018. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
83%

"Persze szabad akarata van a lánynak ,tehát ezért is mehetett el ,viszont az már más kérdés,hogy ezt sajnos nagyon megfogja bánni és sírva fog vissza menni a szüleihez.." - láthatóan nagyon biztos vagy a saját jövőbelátó képességedben...

1, mi a párommal 17L/33F-ként kezdtük 21 éve... (én az F vagyok)

2, nekem az anyám volt egy ilyen erőszakos "persze csak jót akaró" szociopata... úgyhogy huszonévesen megszakítottam vele mindennemű kapcsolatot. Utoljára pár éve (80 évesen) láttam, amint a kapunkból mondta a magáét, próbálta magyarázni a bizonyítványát...

2018. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!