Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 20 éves lányom egy 41 éves...

A 20 éves lányom egy 41 éves pasival van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányomnak volt egy 25 éves párja akit mi is nagyon szeretünk a férjemmel észre vettük hogy egyre többet veszekednek de nem szóltunk bele a dolgukba. 2 napja mikor haza értünk a lányom várt minket azzal hogy szakított vele mert másban szerelmes már 3 hónapja és hogy este jön és be mutatja nem nagyon tetszett a helyzet de bele mentünk a férjemmel. Akkor ért minket a meglepetés mikor egy időseb férfi jelenet meg este 41 éves a férjemmel még ismerik is egymást látásból na itt el szakadt a húr és össze vesztünk a férfival is és lányommal sajnos a férjem el vesztette a fejét és meg pofozta a lányunkat ebből az lett hogy össze pakolt és el ment az új párjával. Ma fel kerestem a kislányomat hogy jöjjön haza mindet meg lehet oldani de szinte szóba se állt velem mit tegyek? Nem szeretném hogy ott lakjon meg egy ilyen idős férfival legyen együtt teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek ?
2018. okt. 12. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:
91%

Fuh te jó isten, visdzavontam...

“pont a nagyapja adta alá a lovat hogy ne maradjon egy rossz kapcsoltban és mondja el másik férfinak mit érez iránta”

Hát istenbizony, tényleg ne maradjon egy rossz kapcsolatban. Mi a fene. Milyen anya vagy te?

Inkább örülj, hogy egy családtagnak öntötte ki a szívét, és a papa így reagált. Ki is teregethette volna a szennyest, respect papi.

2018. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim ***** válasza:
87%
"A pofon meg érthető" NEM érthető. Mi az hogy megütnek egy nőt mert idősebb a párja?
2018. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim ***** válasza:
86%
hogy ne maradjon egy rossz kapcsoltban Látom te örülnél annak ha rossz kapcsolatban maradna a lányod ez a szomorú,h nem a boldogsága érdekel hanem h látszat meg rossz legyen neki.. Fuj és ez Anyának mondja magát. Mondjuk enyém is ilyen volt,örült annak ha az akkori szemét exem megvert megalázott ahogy őt apám szerinte ez a jo kapcsolat.. 15 éve byt intettem neki.. Ő se értette mi a bajom..
2018. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim ***** válasza:
25%

Juliska, az istàllòjàt neki, hà nem megmondtam, hogy a rossz kapcsolatnak végire kő érni? Elzavarod magatuktù sajàt lànyotokat!


Üdv.

Papa

2018. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 anonim ***** válasza:
55%
Az én párom csak 10 évvel idősebb, de én is megkaptam,hogy apakomplexusom van. Ami szerintem hülyeség- lett volna egy 15 évvel idősebb is majdnem- de már soknak éreztem. De előtte is volt egy 10 évvel idősebb férfi az életemben. Szóval a párom a gyermekem apja. És boldogan élünk. Nem is érezném jól magam a kortársaimmal- mert más dolgok érdekelnek,mint általában őket. A mai 'felhozatalt'elnézve nem csodálom,h idősebb férfit szeret. De,nyugodj meg anyuka, kell ez a tapasztalat is egy nő életébe. Maradjatok mellette,mert ha támadjátok 1000%- ha nem is akar maradni- de egy rossz kapcsolatban fog élni. Engedjétek neki,fiatal,hátha érettebb lesz utána
2018. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:
87%
A legnagyobb vágás itt a pofon. Mégis hogy képzeli a férjed hogy megpofozza a saját főleg felnőtt gyerekét? Először is egy jó nagy bocsánat kérés aztán majd lehet beszélni arról hogy haza megy vagy most mi lesz. Én is elmentem volna otthonról egy ilyen után nálunk nem volt normális a pofozkodás.
2018. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
78%
kislányomat ,20 éves felnőtt nő akinek joga van párt választani és boldog kapcsolatban élni az h te erre irigy az amugy tisztán átjön,mert is kell kilépnie a rosszból, és vissza tuszkolnád a szarba na az nem a "kislányod" sara,aki Amúgy felnőtt és ha össze vertek se lesz bábu és nem fog a te kedvedért egy rossz kapcsolatban lenni. Szegény lány.. Sok ilyen anya van aki a lányától irigyli a jót a boldog párkapcsolatot és az önálló párválasztást a sikert mindent.. De anyának hívatják magukat..
2018. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
89%
Azért az elég komoly kritika felétek, hogy inkább a nagypapával beszéli meg ezeket a dolgokat. Bár már nem is csodálkozom azok után, amiket itt leírtál...
2018. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
20%

Jajj ne játszuk már a madamot. Nem pártolom az erőszakot, de nem egy tasli miatt ment el a lány, az a fedősztori, hogy legyen mire kenni. Ezt nem nevezném erőszaknak, meg verésnek. Nyilván nem kell lilává verni a gyereket, de van a helyzet, ahol kell az a tasli. És mélyen kétlem, hogy csak annyi volt az ok, hogy idős a párja. Kiváncsi lennél, miket mondott a leányzó, hogy idáig jutott az apuka. És amúgy ha a párja ért volna valamit a lánynak, nem hagyja szó nélkül, de erről semmi nem lett mondva, gyanítom a “mekkora egy szar apa vagy”tól kezdve “bár megdögölnél”-en át minden kijött a kislány szákából.

Mondjuk azt senki nem veszi észre, hogy a leányzó félfelépett. Semmilyen helyzeben nem etikus. Oké, ne maradjon egy rossz kapcsolatban, de nyilván megtartotta még a régit, mert hátha az új nem lesz (elég) jó. Na ez a húzás gerinctelen.

2018. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 A kérdező kommentje:
Én úgy látom hogy ha egy férfit szeretek ki tartók mellette a lányom a problémák elől egy sokkal idősebb pasi karjaiba futott így jó hogy nem tudta az előző párjával rendbe hozni a kapcsolatát. Női szemmel meg nézve a mostani párja nem néz ki 41 évesnek nagyon jó tartja magát jó képű férfi magas alkatilag sportos kigyúrt nekem csak a kora nem tetszik meg hogy el csábította a lányomat egy hozzá illő rendes fiútól
2018. okt. 12. 20:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!