Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 20 éves lányom egy 41 éves...

A 20 éves lányom egy 41 éves pasival van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányomnak volt egy 25 éves párja akit mi is nagyon szeretünk a férjemmel észre vettük hogy egyre többet veszekednek de nem szóltunk bele a dolgukba. 2 napja mikor haza értünk a lányom várt minket azzal hogy szakított vele mert másban szerelmes már 3 hónapja és hogy este jön és be mutatja nem nagyon tetszett a helyzet de bele mentünk a férjemmel. Akkor ért minket a meglepetés mikor egy időseb férfi jelenet meg este 41 éves a férjemmel még ismerik is egymást látásból na itt el szakadt a húr és össze vesztünk a férfival is és lányommal sajnos a férjem el vesztette a fejét és meg pofozta a lányunkat ebből az lett hogy össze pakolt és el ment az új párjával. Ma fel kerestem a kislányomat hogy jöjjön haza mindet meg lehet oldani de szinte szóba se állt velem mit tegyek? Nem szeretném hogy ott lakjon meg egy ilyen idős férfival legyen együtt teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek ?
2018. okt. 12. 20:11
 71/104 anonim ***** válasza:
26%
Nyugi, 1-2 év csúszik vissza a küszöb alatt..
2018. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/104 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, én sem a lányodat, sem a fickót nem ismerem. Amit el tudok mondani, az a saját tapasztalatom. 19 voltam, akkor kezdtem az egyetemet. Összejöttem egy akkor 43 éves pasival, nekem ő volt az első minden téren. 5 nagyon szép évet köszönhetek neki, és életem egyik legjobb döntése volt, a mai napig nagyon szoros barátság fűz hozzá, de a korkülönbség nagyon kiütközött. Most 27 évesen élem az életem, utazok, pörgök, a párom egy évvel fiatalabb. Ő tud a társam lenni. A lányod sem vele fogja leélni az életét, mert hosszú távon 21 év nagyon sok.


Amit viszont képtelenség elfogadnom: te nőként és anyaként elfogadod, hogy a férjed megüsse a lányotokat. Milyen férfi az, aki bármilyen nőre kezet emel? Mindent meg lehet beszélni, ha a felek lehiggadtak. Nem szép, hogy megcsalta a párját. De leültél és megkérdezted, boldog volt-e? Nem az számít, te szeretted-e azt a fiút. Egy kapcsolat mindig két félen múlik. Végső soron az lesz a fontos, ő kit szeret, kivel boldog, mert ez az egy élete van. Az én szüleim sem repestek, de elfogadták. És amikor szakítottunk - ami nagyon nehéz volt -, tudod nekik elmondhattam. Tőled viszont így el fog fordulni a lányod.

2018. okt. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 anonim ***** válasza:
16%

Azt bírom, hogy a korombeli csajok 30-40 éves faszikkal vannak együtt.

Persze az olyanok tudják felmutatni csak saját házat, kocsit, stb....

De akkor is, hol jönnek én össze egy 40+os nővel? Beteg egy világban élünk....

2018. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/104 anonim ***** válasza:
0%

"Ma 52 és 74 évesek, "


Hat, ha gerontofil a feleseg, akkor lehet.

2018. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/104 anonim ***** válasza:
62%

Azért választanak idősebbet,mert nekik van

háttéerük,jövőképük,szerelemből jollakni nem lehet,ennyi,a velük egykoruak meg tisztelet a 1% kivételnek = drog pia buli,minden nőt meg dugni,nulla tisztelet felelősségvállalás,na ezért kezdenek a 18 -huszonévesek 40 tol felfelé..

2018. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 anonim ***** válasza:
64%

Na hát ez azért enyhén szólva is erős túlzás volt. Fiatalok többségét sem drog/pia/szex háromszög élteti, mint ahogy engem se... De se kocsim, se házam, és pár nélkül jövő képes sincs. Miről beszélünk?

Ha az a 40 éves férfi meg olyan hú de komoly, akkor már felesége van és gyerekei, nem huszonéves lányokat hülyit a komoly szövegével, meg a nagy terveivel. Mert azok meg ugranak az ilyenre mint a nyulak.

Na ezek mennek csak a szexre nem a velük egykorúak.

2018. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 anonim ***** válasza:
31%
#72: Ez gáz volt.
2018. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/104 anonim ***** válasza:
85%
55 Miért lett volna gáz,ma már nem az elsőhőz kell hozzá menni.
2018. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező,lehet ,hogy az itteniek többsége nem neked ad igazat ,viszont szerintem teljesen normális dolog ,amit csináltál.


Hisz ha én is látnám,hogy a gyerekem gyakorlatilag a saját sorsát ássa alá ,én is megprobalnek neki segíteni SZERETETBOL ,akar legyen ez egy pof vagy bármi más.


Sajnos a mai 20 évesek nagyon naivak ,viszont ne aggódj el fog jönni a pillanat mikor megjön az esze.


Emellett az nyugtasson téged ,hogy az ide kommentelők többségének nincs 20 éves lánya ,aki ezt tenné ,külső szemmel pedig könnyű kritizálni...

2018. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/104 anonim ***** válasza:
76%
Hogyne, #79, teljesen normálisan vesztették el a lányukat igen jó sansszal. Honnan a fenéből képzeli azt egy szülő, hogy - persze "csak jót akarva" - a saját gondolkodását és életmódját erőszakolja a saját (pláne nagykorú) gyerekére??? Honnan veszi a bátorságot egyetlen szülő is, hogy megüsse a gyerekét?
2018. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!