Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 20 éves lányom egy 41 éves...

A 20 éves lányom egy 41 éves pasival van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányomnak volt egy 25 éves párja akit mi is nagyon szeretünk a férjemmel észre vettük hogy egyre többet veszekednek de nem szóltunk bele a dolgukba. 2 napja mikor haza értünk a lányom várt minket azzal hogy szakított vele mert másban szerelmes már 3 hónapja és hogy este jön és be mutatja nem nagyon tetszett a helyzet de bele mentünk a férjemmel. Akkor ért minket a meglepetés mikor egy időseb férfi jelenet meg este 41 éves a férjemmel még ismerik is egymást látásból na itt el szakadt a húr és össze vesztünk a férfival is és lányommal sajnos a férjem el vesztette a fejét és meg pofozta a lányunkat ebből az lett hogy össze pakolt és el ment az új párjával. Ma fel kerestem a kislányomat hogy jöjjön haza mindet meg lehet oldani de szinte szóba se állt velem mit tegyek? Nem szeretném hogy ott lakjon meg egy ilyen idős férfival legyen együtt teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek ?
2018. okt. 12. 20:11
 51/104 anonim ***** válasza:
72%

Nem azért kérdező, de örüljön a "kedves férjed", hogy a lányotok pasija nem hívta rátok a rendőröket és nem kért távoltartási végzést, csak nem engedték be őt.


Megjegyzem: nem volt egy tisztességes húzás az, hogy megcsalta az exét és még a félrefúrás előtt dobnia kellett volna.

Na de megpofozni, mert összejött valakivel, akivel nem szimpatizáltok?

Örüljetek, hogy megúsztátok annyival, hogy nem nyitja rátok az ajtót. Más a rendőröket a nyakatokra küldte volna testi sértés miatt, a bosszú kedvéért.


Itt már csak kétvalamit tehettek:békén hagyjátok a lányt és nem keresitek fel többé.

2018. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
90%

Apuka rendbe tenné az életet,el tudom képzelni hogyan,ujabb verés,bezárás stb,és igen örülj h nem a zsaruk várták apucit,ha a páromra emelt volna kezet már ellene törve a férjedé is a nyakával együtt. És az ilyen nem férfi ,csak mert a lánya nem azzal óhajt lenni akit ő kedvel ,maga választja a párját ki,elhagyja akit nem szeret már stb,lepofozza,az egy féreg,te meg a bábu aki bologat a férjének,aki a saját lányát megüti,benned sincs sok anyai érzés,csak szajkózod h hozzáilló fiuka kell a lányaidnak,ja olyan aki veri őket mint a férjed?.. Pfujjj. Hányinger..

64F

2018. okt. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon menekul toletek a lany, ha egy ven foszerral is kepes volt osszekoltozni.
2018. okt. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
15%

Olyat keres,aki tudja támogatni,teljesen érthető a mai világban.


A nagy szerelemre nem lehet mindent feltenni egy nincstelennel.

2018. okt. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőm és a férje közt 22 év van, 18 volt, amikor megismerkedtek. Ma 52 és 74 évesek, a férj is aktívan dolgozik még a vállalkozásukban. A legjobb házasság az ismerőseim között.
2018. okt. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
93%
Te hozzámentél egy, a társadalmi elvárások szt korban hozzád illő kőbunkóhoz... A lányodnak meg több esze van, őt inkább érdekli, milyen ember...
2018. okt. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
92%
Te beteg vagy.
2018. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:
83%

Anyám, ez egy tipikus troll, hogy nem veszitek észre? Minden megszólalásában "maga alatt vágja a fát", olyan infókat csepegtet, amire majd harap a nép.

Semmi védekezés a megszólalásaiban, semmi reakció a válaszokra, csak egy újabb információ, amivel még jobban bőszíti a népet.

Tök hihető, hogy egy anya, aki ki van akadva a lánya választásától, majd el kezdi sorolni, milyen jól néz ki a 41 éves. Meg elcsepegteti, hogy csak a nagyapa állt a lány mellé, "mert nem szabad egy rossz kapcsolatban maradni". Még ki is fejti, hogy a buta is értse. Ráerősít a brutális apa képére azzal, hogy amikor meglátogatta a lányékat, a 41 éves ott áll, mint testőr, amire persze, megint ugrik a nép, hogy még szép!

Még az is lehet, hogy igaz a történet, de hogy ezt nem az anya írta ki, az fix.

2018. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
83%

Na azt majd a lanyod eldonti ki valo hozza es ki nem! Jol tette h ezekutan elkoltozott! En sem engedtelek volna be.

Szerencse nekem nem ilyen ostoba felfogasu az anyam meg apam se (pedig apammal nem vagyok tul joba).

Pont az iyen mentalitasu ember miatt mint te lett vege a lanyom apjaval a kapcsolatomnak! Nem birt magaval es bele pofazott mindenbe!

2018. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
38%

Ennyi idősen én vénembernek láttam egy kétszer annyi idős pasit, mint én. Pedig repültek rám is, de undorítónak tartottam.Hiába tartja magát, akkor is öreg egy hamvas huszashoz.

Namármost

2018. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!