Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 20 éves lányom egy 41 éves...

A 20 éves lányom egy 41 éves pasival van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányomnak volt egy 25 éves párja akit mi is nagyon szeretünk a férjemmel észre vettük hogy egyre többet veszekednek de nem szóltunk bele a dolgukba. 2 napja mikor haza értünk a lányom várt minket azzal hogy szakított vele mert másban szerelmes már 3 hónapja és hogy este jön és be mutatja nem nagyon tetszett a helyzet de bele mentünk a férjemmel. Akkor ért minket a meglepetés mikor egy időseb férfi jelenet meg este 41 éves a férjemmel még ismerik is egymást látásból na itt el szakadt a húr és össze vesztünk a férfival is és lányommal sajnos a férjem el vesztette a fejét és meg pofozta a lányunkat ebből az lett hogy össze pakolt és el ment az új párjával. Ma fel kerestem a kislányomat hogy jöjjön haza mindet meg lehet oldani de szinte szóba se állt velem mit tegyek? Nem szeretném hogy ott lakjon meg egy ilyen idős férfival legyen együtt teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek ?
2018. okt. 12. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
93%
39es ez oké és érthető, de kérdés hogy ez miért hatalmazná fel a szülőket arra hogy kezét emeljenek rá és hogy vissza akarják zavarni (vagyis azt akarták eleve hogy benne maradjon) egy szar kapcsolatba? Nem szent a lány se szerintem ez mindenkinek itt tiszta de ez egyből azt jelenti hogy ezt kell kapnia a szülőktől? Őszintén egy ilyen diszfunkcionális családba nem lép meg hogy mindegyiknek van valami sara. Attól még hogy felnevelik nem jelenti azt hogy a lány egy bábu akit úgy huzogathatnak ahogy akarnak hanem egy emberi lény saját gondolkozással.
2018. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 anonim ***** válasza:
93%
#39: Honnan tudod, hogy a lány nincs tudatában ennek, és hogy valójában nem pont erre vágyik? Jogában áll a lánynak így dönteni. Ha netán eltartott a lány, és a párja is így akarja, ahhoz szintén joguk van. Ha a szülőknek ez nem tetszik és úgy érzik, hogy a lányuk viselkedése nem méltó a családhoz, megvan erre a megfelelő jogi lépés és kezdeményezhetik a kitagadását a családból és az örökségből. Az, hogy a bíróság megalapozottnak látja-e ezt, más kérdés.
2018. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a kitagadás megtörtént visszafelé a pofonnál..
2018. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 anonim ***** válasza:
86%
Anyuka is eltünt.. Biztos sokként érte h a lányok ma már maguk választanak párt és kiléphetnek egy kapcsolatból amiben nem érzik jól magukat.. Gyanítom h vallásosok,én szüleim is azok voltak de szerintük az h a párom akit ők eröltettek rám,megver az normnális az nem h szová teszem,egyáltalán szóvá merem tenni,és szerelmi kapcsolatot akarok.. Ti is ugy fogtok járni mint anyámék h az ajtot nem nyitjuk rájuk a testvéreimmel..
2018. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 A kérdező kommentje:
A nagyobbik lányom tavaly menet férjhez normális hozzá illő férfihoz aki mellet boldog. Nem mi tartjuk el a lányunkat csak itthon lakik pont a munka helyén ismerte meg ezt az illetőt akinek persze van egy ex felesége és persze 2 gyermeke is a legidősebb gyereke 13 éves lány az én lányomnak is simán lehetne az apja. Egy ilyen férfia aki egy 21 éves lánnyal van együtt nem igazán bíznék gyerek nevelést. Férjem most este el ment a lányunkhoz hogy haza hozza és próbálja meg rendbe tenni az életét de még annyira sem méltatta vagy méltatták hogy be engedjék a házba sőt úgy beszélt a lánnyal hogy hogy a párja ott állt mondván hogy nem fogja őket kettesben hagyni hogy végig ott marad míg beszélnek
2018. okt. 13. 00:14
 46/104 anonim ***** válasza:
87%
Még szép én se hagynám a párom vademberrel aki képes a hajánol fogva kirángatni,lepofozni,h ő is hozzá menjen egy hozzáillöhöz akit kinéztetek,le van szarva h boldog e... Szakadjatok le rola,nem csodalom h lelépett gondolom máskor is kapott már otthon ha ellent mondott önnáló véleménye volt..
2018. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 anonim ***** válasza:
85%
Remélem soha tobbé nem fértek a közelébe pofozkodni mert a saját életét élné nem amit ti ki gondoltatok..
2018. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 anonim ***** válasza:
85%
hozzá illő férfihoz ... Kedves,őt is megkérdeznem a másik lányt h tényleg boldog e v csak látszat mert neki is ti választottátok a férjét..
2018. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 anonim ***** válasza:
88%
20 évest pedig nem viheti senki haza akarata ellenére a rendőr se ha ő nem akar menni,még képesek vagytok az ágyhoz kötni nyomorultat és a hozzáillo fiut ráerőszakolni :( mint nem reg volt egy ilyen eset somogyban,csak ezekről a diszfunkcionális mentális beteg szülőkről nem lehet beszélni,csak megpattani előlük, nekem és a testvéreimnek 15 éve sikerült hasonlo kedves szülőktől örökre megpattani, mázlinkra..
2018. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 anonim ***** válasza:
90%
"Férjem most este el ment a lányunkhoz hogy haza hozza és próbálja meg rendbe tenni az életét de még annyira sem méltatta vagy méltatták hogy be engedjék a házba sőt úgy beszélt a lánnyal hogy hogy a párja ott állt mondván hogy nem fogja őket kettesben hagyni hogy végig ott marad míg beszélnek" - ez a minimum, azt gondolom... mond, mégis mi a francot képzel a férjed magáról, hogy azok után, hogy kezet mert emelni a lányára, még odatolja a pofáját "csak jót akarni"?
2018. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!