Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 20 éves lányom egy 41 éves...

A 20 éves lányom egy 41 éves pasival van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányomnak volt egy 25 éves párja akit mi is nagyon szeretünk a férjemmel észre vettük hogy egyre többet veszekednek de nem szóltunk bele a dolgukba. 2 napja mikor haza értünk a lányom várt minket azzal hogy szakított vele mert másban szerelmes már 3 hónapja és hogy este jön és be mutatja nem nagyon tetszett a helyzet de bele mentünk a férjemmel. Akkor ért minket a meglepetés mikor egy időseb férfi jelenet meg este 41 éves a férjemmel még ismerik is egymást látásból na itt el szakadt a húr és össze vesztünk a férfival is és lányommal sajnos a férjem el vesztette a fejét és meg pofozta a lányunkat ebből az lett hogy össze pakolt és el ment az új párjával. Ma fel kerestem a kislányomat hogy jöjjön haza mindet meg lehet oldani de szinte szóba se állt velem mit tegyek? Nem szeretném hogy ott lakjon meg egy ilyen idős férfival legyen együtt teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek ?
2018. okt. 12. 20:11
 81/104 anonim ***** válasza:
11%

Utolsó ,nem megölte ,hanem egy apai pofont adott.Ez egy normális családban természetes.


Emellett nem elvesztették a lányukat ,hanem a lányuk bedurcizott és elment ,ez is mutatja ,hogy mennyire gyerek még.


Mindenesetre ez az egész dolog csak akkor jogos és elfogadott(tehát a szülők magatartása),ha az ember tisztában van azzal,hogy amit a lány csinál az gyakorlatilag abnormális .(ezt minden jó érzésű ember látja.)


Egyrészt ,ahogy már előttem is leírták ,nagy valószínűséggel elmondható ,hogy a férfi nem a lány két szép szemeert van vele,másrészt már gyerekei vannak. Ha az említett hölgy belemegy 20 évesen egy ilyen kapcsolatba,az csak addig lesz jó ,míg tart a rózsaszín köd ,utána megint azt fogja csinálni ,mint a másik szerencsétlen gyerekkel...

2018. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó ,nem megölte ,hanem egy apai pofont adott.Ez egy normális családban természetes.

Nem nem normális h vkit pofán vágnak mert önállóan választ párt. Én 16 évesen is azzal jártam akivel én akartam,meg 20 évesen is mivel én választom a páromat nem apuci.. De meg se lepődök h miért van ennyi titkos kapcsolat felnőtt 30 asok közt is,megspórolják a normális családban a pofont az önálló párválasztásuk miatt..

2018. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
86%

"Utolsó ,nem megölte ,hanem egy apai pofont adott.Ez egy normális családban természetes." - amielyik családban ez a természetes, azt nem normálisnak, hanem erőszakosnak hívják.

"Emellett nem elvesztették a lányukat ,hanem a lányuk bedurcizott és elment ,ez is mutatja ,hogy mennyire gyerek még." - miért, szerinted mit kellett volna tennie???

2018. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom milyen a normális család, nekem pl apám sem volt. De egy normális apa mit csinálna, ha egy atyai pofon után véresre veri saját gyereke a fejét? Amolyan gyermeki pofon elfogadott nálatok?

Mert én biztos azt tenném, meg ha erősebb is nálam keresnek egy vascsövet és avval ütném.

De ha lenne apám sem történne meg, mert 18 évesen le léptem otthonról, mint ahogy normális családban a gyerekek felnőtt korukban lelepnek.

2018. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
85%

"hanem egy apai pofont adott.Ez egy normális családban természetes."


Szerinted. Szerintem nem természetes nagykorú gyerekünket megpofozni, csak azért mert nem tetszik nekünk a választott párja. Normális családban nem verekedünk.


"Emellett nem elvesztették a lányukat,hanem a lányuk bedurcizott és elment"


Én is elmennék onnan, ahol kezet emelnek rám. Pedig én nem 20 éves vagyok.


"mindenesetre ez az egész dolog csak akkor jogos és elfogadott(tehát a szülők magatartása),ha az ember tisztában van azzal,hogy amit a lány csinál az gyakorlatilag abnormális."


Nem, a szülők magatartása sem nem jogos, sem nem elfogadott. Akkor sem, ha szerintük nem jó amit a gyerekük tesz.


"nagy valószínűséggel elmondható ,hogy a férfi nem a lány két szép szemeert van vele"


Teljesen mindegy miért van vele. Nagykorúak, ők döntik el, mi a jó nekik.


"másrészt már gyerekei vannak"

És? Az említett hölgy nagykorú és saját jogán eldönti, hogy belemegy egy ilyen kapcsolatba, vagy sem.

2018. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem ha reagálok a 85os viszont válaszára ,akkor az az ellenem szóló többiek érvere is válasz lesz :) .


A szülőknek a motivációja a pofra a SZERETET volt ,ami egyáltalán nem egyenlő a verekedessel.Ugy gondolom sok ember megköszönheti a szüleinek ezeket a pofonokat ,úgy ahogyan én is.


Az a kijelentesed pedig teljesen abszurd ,hogy "Teljesen mindegy miért van vele.Nagykorúak,ők döntik el,hogy mi a jó nekik". A szülő pont azért szülő ,hogy ne hagyja ,hogy a gyereke,leugorjon a lejtorol,hanem egy támasz neki,aki megfogja..viszont sajnos ,sok olyan szeretet mentes,közönyös család van ,amilyet a beszédeddel képviselsz.

2018. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim ***** válasza:
83%
A nagykorú meg eldöntheti h kapcsolatot tart a jóakaró szülővel aki még mondjuk párt is választana és erőszakkal hozzáDNÁ pusztán szeretetből ,le van szarva h a gyerek boldog e az adott választott párral.. Ja a rendőr se viszi haza max közli h jol van de köszöni nem kér a jó akarásból.. Én 15 éve férjem 27 nem mentünk a szüleink közelébe ők is olyannyira jót akartak nekünk.
2018. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
13%

Azert túlzásokba ne essünk.A szülő nem akar neki párt választani .Csupán arról van szó ,hogy nem hagynák ,hogy a lány tönkre tegye a saját sorsát.


Persze szabad akarata van a lánynak ,tehát ezért is mehetett el ,viszont az már más kérdés,hogy ezt sajnos nagyon megfogja bánni és sírva fog vissza menni a szüleihez..persze örülnék neki ,ha nem lenne igazam,azonban a statisztikaktol kezdve a tapasztalatig minden az én álláspontomra hajaz..

2018. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
85%
33as okoska az én szüleim örültek h az akkori exem vert megalázott minden módon,mondván szerintük ez jo,ez a normális.. Maradtam volna abban? És örültem volna h a szüleim mennyire szeretnek engem és mennyire jót akarnak fogják a kezem h ki ne lépjek egy bántalmazó kapcsolatból,csak hát én hálátlan voltam mert nem értékeltem ezt az oltári szeretet ugye? :D Na tudod mikor,kiléptem és választottam olyat akit én akarok és aki mellett boldog vagyok és eltűntem a szeretetük elől..
2018. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
85%
A szülő nem akar neki párt választani,jaja nem akar, csak lepofozza mert választott olyat aki neki megfelel.. A Papának van igaza nem kell rossz kapcsolatban maradni a szülő kedvéért annak az a vége h lesz alibi kapcsolat otthonra h a szülők örüljenek,meg lesz egy titkos szeretői.. Nem csoda h ennyien hazudnak otthon h egyedülállóak miközben 4 8 éve van párjuk,30 asok is,nem hogy 20 évesek,de hazudnak h ne legyen cirkusz az önálló választásuk miatt..
2018. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!