Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 20 éves lányom egy 41 éves...

A 20 éves lányom egy 41 éves pasival van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányomnak volt egy 25 éves párja akit mi is nagyon szeretünk a férjemmel észre vettük hogy egyre többet veszekednek de nem szóltunk bele a dolgukba. 2 napja mikor haza értünk a lányom várt minket azzal hogy szakított vele mert másban szerelmes már 3 hónapja és hogy este jön és be mutatja nem nagyon tetszett a helyzet de bele mentünk a férjemmel. Akkor ért minket a meglepetés mikor egy időseb férfi jelenet meg este 41 éves a férjemmel még ismerik is egymást látásból na itt el szakadt a húr és össze vesztünk a férfival is és lányommal sajnos a férjem el vesztette a fejét és meg pofozta a lányunkat ebből az lett hogy össze pakolt és el ment az új párjával. Ma fel kerestem a kislányomat hogy jöjjön haza mindet meg lehet oldani de szinte szóba se állt velem mit tegyek? Nem szeretném hogy ott lakjon meg egy ilyen idős férfival legyen együtt teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek ?
2018. okt. 12. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
81%
Irigy vagy a lányodra ez tisztán érződik..
2018. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim válasza:
81%
Szerintem össze kéne jönnöd a lányod 25 éves exével nagyon rá vagy állva.
2018. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
82%
Az ég világon semmi közötök hozzá. Hihetetlen, hogy az apja képes volt megütni a 20 éves lányát a párválasztása miatt. Innen nincs visszaút... Ráadàsul fogalmatok sincs a kapcsolatáról azzal a rendes fiúval, mert biztos, hogy ilyen szülőknek nem kötötte az orrára. Ha szerencsêtek van, egyszer majd megbocsát a lányotok.
2018. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
76%
Szabad párválasztás van,nem kell a kedvetekért látszatban élni,mint ti gondolom a nemi életed oké,de tuti nem különben nem lányod mocskolnád itt h milyen h mert választani párt,jobbat, és te löknéd vissza egy rossz kapcsolatba ahonnan félre is lépett már,ami bizonyiték h máshol kereste a boldogságát,amit talán te sose mertél meglépni ő megtette,választott,jobbat boldogabbat,joga van hozzá etért apuci elverte. Én is otthagytam a szart ahol megaláztak anyam szerint tok normális az ilyen és még én voltAm a prosti h szerelmi kapcsolatot kerestem ahol a párom nem ütött vert alázott. Gáz vagy.. Respect a Papának. Te meg nem vagy anya max egy irigy nő.
2018. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
87%
Anyaként egy szo se jon arrol h apu megverte és ez a legázzabb erről egy szót se szolsz csak szidod h miért nincs együtt azzal akit nem szeret és csak veszekdtek,mert hát ti odavagytok a fiuért,akkor járjatok vele,neki nem kell,nem az itt a baj h a lányod most kivel él v nem él épp,joga van azzal akivel akar a rendőr se viheti vissza.. A elozot gyanitom ti eröltettétek,o meg max elvolt mig nem lett szerelmes, a pofon veszekedés meg gondolom nálatok eddig is megszokott volt,ezért is hagytátok és nem szoltatok bele,ha megüti a 25 éves hozzáilő fiuka akkor is gondolom helyeseltetek volna,nem kell csodálkozni h menekült egy védelmező férfihez..
2018. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim ***** válasza:
21%
De nagy arca van itt egyeseknek... Gondolom 21 évesen a szülők tartják el...ez helyènvaló de amúgy fogják be a pfájukat mi?.... Oké, hogy kilépett egy rossz kapcsolatból, ez rendben.... De mindjárt egy apjakorabeli pasihoz menekül? Milyen rüfke... És midjárt be is kell mutatni? Arra ment ki a játék hogy jól felidegesitse a szülőket aztán elhúzhasson... Gondolom a pasi ígért fűt- fát a friss husièrt... Fog majd mèg ő sírva haza kullogni...
2018. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert a szülő eltart had ne kelljen 20 évesen olyannal együtt lenni lefeküdni akit nem szeretek,sok értelme van a szülőknek látszatot élni,de sok ilyen van még esküvő is van utána meg megcsalás válás mert kb csak a szülők kedvéért volt a dolog meg hát igy illik..
2018. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem hagyjátok békén a kérdezőt és a férjét. Szemmel láthatóan a középkorban élnek, nem az számít nekik, hogy a lányuk boldog, hanem az, hogy tudnak-e valakivel villogni a rokonságnak. Képtelenek felfogni azt, hogy a 20 éves lányuk felnőtt nő lett időközben; ha párkapcsolati témáról van szó, akkor nem a kislányukként kell tekinteni rá, akiket kényük-kedvük szerint ahhoz adhatnak feleségül és oda pakolhatnak, aki és ahová nekik tetszik.


A családi viszonyok a lány és a szülők között diktatórikus, ahol a szülők a hatalom a lányuk pedig az elnyomott nép. Csak anyu persze nem veszi észre azt, hogy valójában ő nem a hatalom, hanem az elnyomott nép egyik tagja - ha az apa/férje a saját lányát képes volt verni, nem gondol arra, hogy előbb-utóbb ő is sorra kerül. De egy jó feleség ugyebár verve jó, tűrje is el szépen a verést és a pofont.


Becsülöm a lányt. Van az az érzésem, hogy egész gyermekkorában el volt nyomva és egyetlen feladata a szüleinek való megfelelés volt minden téren. Egy ilyen elnyomást észrevenni és felülkerekedni rajta, elmenni messzire kegyetlenül nehéz dolog. Ő és a nagypapa viselkedik a történetben egyedül úgy, ahogy az élethez valójában hozzá kell állni. Anyuka meg üljön a saját sz_rjában.


25/F

2018. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
34%

Üzenem a sok "azt csinál a lány, amit akar" károgóknak, hogy nem figyeltek oda több fontos részletre sem.

A lány megcsalta az előző párját, ejtette és úgy jött össze az idősebbel. Szóval nem kell mártírként beállítani a lányt, egyáltalán nem. Ebből az jön le nekem, hogy a szexet keresi csak és csak játszadozik, az aktuális perverziója meg éppen egy apja korabeli illető.

A másik részlet, ami elkerülte itt a lányt mosdatók figyelmét, az az, hogy igazán tudhatnák az emberek, mert elég egyértelmű, hogy ilyen nagy korkülönbség esetén minden esetben (olyan ritka a kivétel, azért fogalmazok így, hogy minden esetben) az idősebbik fél a fiatal, friss husit keresi azért, hogy kiélhesse szexuális vágyait és eldicsekedhessen haveroknak, hogy felszedte a fiatal pipihusit. És természetes, hogy egy szülőnek ez normális esetben nem tetszik, mert egy ilyen kapcsolatnak rövid idő alatt nyögés a vége. És az, hogy egy szülő a gyerek 18. évének betöltése után törődik vele, az normális családokban természetes.

2018. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
10%
Előző husz éves már nem lehet kiszedni a bugyibol a fiukat az meg h félre lép,az o dolga nem jár érte kövezés.. Mindenki félre lép,te is ugy hogy nem kell ezzel érvelni.. Vagy te maradnál egy szar kapcsolatba ,én abbol kilépek aztán keresek jobbat..
2018. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!