Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Támogatnátok, ha a gyereketek...

Támogatnátok, ha a gyereketek albérletbe akarna költözni a kollégiumból? Ha nem, mivel lehetne meggyőzni?

Figyelt kérdés
A kollégium előnye, hogy sokkal olcsóbb, de egyedül ezt tudja felmutatni pozitívumként. Nem szeret ott lakni, mert nem tud rendesen tanulni, nem tudja kipihenni magát, nem komfortos és nem jön ki a szobatársával sem.
2019. jan. 31. 15:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy támogatnám, ha anyagilag megtehetném.
2019. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
84%
Rossz lehet. Ketten vannak egy szobában?
2019. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ugyanez volt, a fiam sehogy sem szokta meg.

abban egyeztünk meg, hogy az albérletét és a rezsit fizetjük, de a többit költőpénzt neki kell megkeresnie.

Elsőre kivettünk neki egy laskást, később ő maga döntött úgy, hogy összeköltözik egy csoporttársával.

Így feleződtek a mi kiadásaink, és ő azzal lakott, akit választott, nem random sorsoltak mellé egy másik diákot.

szerencsére nekünk ez belefért.

Mellesleg az első évben pont az volt a lényeg, hogy barátkozzon, iskolatársak legyenek körülötte.

2019. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mivel nem tudom megtenni.
2019. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
60%

Hányszor kérdezed még meg?:D

Kb a 10. ugyanaz az elmőlt 2 hónapban.

Menj el pszcihiáterhez gyógyszerért ha ennyire szorongsz, hipohonder és depressziós vagy.

Neked irreális elvárásaid vannak mind a kollégiumtól és a szüleid felé! A szüleid nem tudnak jobban támogatni, örülj, hogy egyáltalán kaptál kollégiumi szobát és járhatsz egyetemre.

Fejezd be a hisztit és a nyafogást.

2019. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, mennyit fog dolgozni hogy beszálljon az albérlet és a rezsi költségeibe?
2019. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
35%

Ha anyagilag megtehetném, akkor kifizetném.

De!!!

Ha nem javulnak a jegyei, elkezd bulizni, meg ott is sipítozna, hogy zavarja a lakástól 456,5 méterre lévő rendőrség, meg a ház előtt lévő villamos megálló, meg a szemben lévő állatkereskedés, bal kettes ketrecében lévő hörcsög szuszogása, hajnali kettőkor. Na akkor dönthetne!

Vagy kussol, vagy megy vissza a koleszba, vagy kilép, és bevonul...rendőrség/sereg. Ha egyik sem, akkor gyár!

2019. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
36%

Valószínűleg támogatnám, pedig az eszemmel tudom, hogy nem kellene, mert csak javára válik a közösségi élet és hogy csak egy a sok közül.

Csak nekem olyan szar életem volt, hogy a gyerekemet eléggé elkényeztetem.

2019. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor annyit még hozzátennék, hogy pénz lenne rá és megengedhetnétek magatoknak az albérletet is.


5-ös Nem tudom, hogy miről beszélsz. Nincsen szó semmilyen mentális betegségről vagy ilyesmi és én azt sem tartom irreális elvárásnak, ha egy diák (vagy amúgy úgy általában egy ember) normális körülmények között szeretne élni, ahol tud tanulni, pihenni stb. Ez az oldal pedig arról szól, hogy kérdéseket lehet feltenni, amiket el lehet olvasni és lehet rájuk válaszolni. Tudtommal nem kell engedélyt kérni senkinek sem egy kérdés feltevése előtt, ha valaki szeretné, akkor akár 5 milliószor is kiírhatja ugyanazt... Ennek megfelelően az sem kötelező, hogy megnyisd, elolvasd és válaszolj rá. Nyilván megteheted és tedd is meg, ha szeretnéd. Viszont nem értem, hogy mi értelme van bármin is kiakadni.

2019. jan. 31. 16:59
 10/82 anonim ***** válasza:
50%

Na még egy gyerek aki jobban tudja mire van pénzük a szüleinek, mint ők, és aki szintén be akarja osztani mire is költsék.


Felőlem mehetnél albérletbe, ha az albérlet díját diákmunkával vagy ösztöndíjjal előteremted, a többit fizetném. Csak lássam teszel is a dolgokért nem csak elvárod őket mert neked az jár...

2019. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!