Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Emiatt rossz anya lennék?

Emiatt rossz anya lennék?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kislányom, és egy 11 hónapos kisfiam. A férjemmel évenete párszor el szoktunk menni ketteseben 1, max 2 hetes nyaralásra/síelésre/kirándulásra. 2 hétre csak akkor megyünk, ha messzebb van a célállomás, esetleg másik konitenesen,- de ilyen esetben nem is éri meg 1 hétre menni. Az évi többi napján sok időt töltök a gyerekeimmel, mert vállalkozó vagyok, és úgy osztom be az időmet ahogy szeretném, valamint otthonról is tudok dolgozni. Férjem is viszonylag sokat dolgozik, örül ha el tudunk menni kettesben valamerre. Nagyon jó apuka, ő is minőségi időt tölt el a gyerekekkel, viszont érthető hogy vágyunk csak egymás társaságára is. Azért nem visszük magunkkal őket, mert egy 11 hónapossal nem sok helyre lehetne menni, főleg hogy mi általában aktívan pihenünk. Ilyenkor anyósomék nagyon szívesen vigyáznak a gyerekekre, meg én is jó kapcsolatot ápolok velük, úgyhogy megkérni sem probléma őkét. Anyukám is el tudja őket vállalni pár napra, eetleg 1 hétre. A gyerekek nagyon szeretnek a nagyszülőknél lenni, és nyáron ők is eljöhetnek a közös nyaralásra. Ez nálunk mindigis így volt a lányommal 1.5-2 éves korától. A gyerekeimet imádom, mindenben ők az elsők nekem, bárkivel szemben kiállok értük, és ez a normális.

Mégis meglepő módon sokan megszólnak emiatt, vagy furcsállják hogy otthon hagyom a 11 hónaposom. Még olyanok is akitől nem várnám, főleg hogy tisztában vannak vele milyen erős a kapcsolatom a gyerekeimmel. A férjemmel nagyon jó a kapcsolatom, még mindig ég bennünk a tűz, aminek feltétele a kettesben töltött idő. Változtatni ezen nem szeretnénk, amíg mindenkinek megfelel ez a felállás, szimplán csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről.

Szerintetek tényleg akkora bűn lenne hogy néha a férjemmel is kettesben vagyok?


2019. márc. 10. 14:39
 81/92 anonim ***** válasza:
A nők erkölcsileg semmivel sem jobbak, ez igaz, de egészen egyszerűen kevesebb lehetőségük van félrelépni, míg otthon vannak a gyerekekkel, mint a férjeiknek munka előtt/közben/után.
2019. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
Dehogy kevesebb a lehetőség. Aki akarja, az megoldja. Az összes olyan apuka ismerősöm, akiről tudom, hogy csalja a feleségét, az férjezett nővel teszi, tehát 1-1 az állás. És még csak az sem igaz, hogy a megcsalt feleségek lepukkantak lennének.
2019. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
Férjezett nő nem egyenlő a kisgyerekekkel otthon lévő nővel. De mindegy.
2019. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
0%

Nah, ezért volt az, hogy az elmúlt jópár évben megsem tudom számolni, hogy hány házas férfi kezdett ki velem (vagy olyan, akinek éppen terhes volt a felesége.. sajnos ilyen több is volt), mert a feleségnek csak a gyerek létezett. Lehet itt rinyálni, de lehet, hogy éppen a te férjed akart volna megdugni, mert már unalmas vagy, miközben itt fröcsögsz a gyakorin.



25/L


Jó könnyűvérű lehetsz ha az a rengeteg pasi mind téged akar:-D Érdekes, se engem se az ismeretségi körömben lévő nőket nem környékezik meg nős emberek, mert nem úgy viselkedünk. Aki meg 25 évesen még lánynak hívja magát..no comment, egészségedre:-D

2019. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem volt annyi szabadidőm, mint amikor itthon voltam a gyerekemmel. Ha napközben akartam volna megcsalni a férjem, akkor intézek gyerekfelügyeletet és megteszem. Most már körülményesebb lenne, mert a főnökömtől nehezebb lelépni. (Több olyan anyukát ismerek, akihez kicsi gyerek mellett - pl. alvásidőben - feljár a szeretője.) A nőknek ugyanúgy megvan a lehetőségük és élnek is vele.
2019. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 A kérdező kommentje:

#84 ezen nem tudom mi ilyen meglepő, aki jól néz ki, azt sok férfi megkörnyékezi. Veled ez nem történt meg, mert biztos nem úgy nézel ki, de attól még nem kéne mást lek**vázni.:D

#85 nem ez volt a kérdés, már megint nagyon eltértünk a tárgytól. Egyébként ha már itt tartunk, sokkal egyszerűbb egy férfinak megcsalni a kisgyerekkel egésznap otthon ülő feleségét/párját,- gondolom van annyi logikád, hogy összerakd miért.

2019. márc. 18. 18:18
 87/92 A kérdező kommentje:
Bocsánat #85, nem neked ment az utolsó pár mondat, hanem #82-nek.
2019. márc. 18. 18:20
 88/92 anonim ***** válasza:
53%
Ha a tűz fenntartásához évente több alkalommal hetekre el kell utazni, még olyan áron is, hogy a csecsemőkorú gyereket otthagyjátok, akkor ezt a kapcsolatot már megette a fene.
2019. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
35%
Nem, 88-as, valószínűleg az a tűz, amit ők fenntartanak, olyan, amit el sem tudnak képzelni még legvadabb álmaikban sem azok, akik a tüzet a szomszéd szobában alvó gyerekek mellett igyekeznek fenntartani.
2019. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
53%
Aki ennyire lángol, annak lehet, hogy nem való a gyerekvállalás.
2019. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!