Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megértetni a...

Hogyan tudnám megértetni a lányommal hogy többet nem tudok/akarok tenni? 39. /f

Figyelt kérdés

Sajnos 14 évvel ezelőtt történt egy nővel egy "balesetem" mert sajnos teherbe ejtettem.

Sajnos mire mindketten eszméltünk már a nő terhes lett.

Én próbáltam abortuszra rá beszélni de sikertelenül. Utána megmondtam neki ,hogy oké akkor most megállapodunk egy összegbe amit minden hónapban megadok ami a gyerektartás lesz mert a gyereket nem tagadhatom meg de nem fogok részt venni a nevelésében. Nekem a nyugalmam többet ér.

Ebbe megállapodtunk rendben van. Mindig megkapja ezt az összeget de a lányom már féléve folyamatosan próbál engem elérni egyszer ki is csikart egy találkozást és az anyja is ott volt.

Próbáltam az ő nyelvén elmagyarázni a dolgokat de nem értette meg hogy nekem ez nem megy. Csak tegnap volt tőle 10 nem fogadott hívásom. Telefonszámcserét nem akarok mert nagyon sokan érnek el ezen a telefonon blokkolni a számot meg valamiért nincs szívem mert mégis a lányom de nem akarok vele foglalkozni. Az lenne a legjobb ha megértené de sajnos kicsi ehhez.

Van valami ötletek hogy értessem meg vele?

Szitkozódást hagyjuk mert senki sem szent. Meggyőzni arról pedig hogy rosszul teszem amit teszek nem lehet mert nekem ez egy megkönnyebbülés hogy tudtam nyugodtan aludni,nem zavart senki a napokban, nem üvöltött senki napközben meg hétvégén és ami a legfontosabb ,hogy szabadságom volt.


2019. ápr. 8. 15:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/177 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem ilyen alapon hogy mindenkinek joga van élni meg ,hogy az abortusz borzasztó mert olyan mintha gyilkos lennél szerintem azért hülyeség mert több millió élő spermium jön ki a férfiakból amikből aztán megfogan 1 vagy több vagy egy se vagy ha pedig önkielégítést végzel akkor mindenképp mindegyik elpusztul. Ha ilyen szempontból nézzük akkor már minden fiú/férfi egy sorozat gyilkos. Mert élő sejteket hoznak létre amik aztán elpusztulnak.

Ezt annak üzenném aki azt írta hogy láttam e egyáltalán abortuszt.

2019. ápr. 8. 19:55
 42/177 szántóvető ***** válasza:
14%
apának szólított mikor találkoztatok?ez nem érintett meg?
2019. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/177 A kérdező kommentje:
Azthiszem tényleg az lesz a legjobb amit mondtatok hogy egyenesen bele kell mondanom a szemébe. Nem húzhatom ezt tovább ma felhívom az anyját és beszélek vele hogy akkor most mi az amit én akarok és jöjjünk össze mind a hárman mihamarabb hogy ezt elmondjuk neki. Fájni fog neki ezt tudom de ha ezaz ára hogy megőrizzem a mostani életem meg kell tegyem.
2019. ápr. 8. 20:13
 44/177 anonim ***** válasza:
36%

Remélem, sokra viszi a lányod és majd egyszer belemondhatja az arcodba, hogy mennyire szánalmas vagy a haverjaiddal meg a feltehetőleg rohadt jóindulatú élettársaddal együtt, hogy a legnehezebb éveiben ellöktétek. Fogsz te még sírni nem keveset!

Az abortuszt meg ne hasonlítsd össze a rejszolással, ennyire nem lehetsz kretén!

2019. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/177 anonim ***** válasza:
31%
Kezd olyan érzésem lenni, hogy ez a kérdés kreált. Fals.
2019. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/177 anonim ***** válasza:
71%

"szegény lányod addig fog reménykedni, míg élsz."

"Majd lesz olyan helyzet amikor ő fog engem keresni csak akkor már nem leszek ott én sem."

"A sorstól visszakapod még ezt a fájdalmat, amit okozol."

"De majd ha egyszer kelleni fogok neki, akkor már hiába fog keresni."

....(stb)...

"Fogsz te még sírni nem keveset!" - mi van, megint akciós a kristálygömb a madarastecsóban? Nem unjátok még ezt a halál nevetséges "jövőbelátást?"

Ennek a szitunak százezerféle kifutása lehet a jövőben, onnan, hogy igazatok lesz végül, odáig, hogy a Kérdező lánya az apjával fog egyetérteni, és az anyját fogja elítélni a felelőtlenségéért ... és közte szinte bármi...

2019. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/177 anonim ***** válasza:
78%
"apának szólított mikor találkoztatok?ez nem érintett meg?" - szerintem ebben a szituban legfeljebb negatív irányban sülhet ez el...
2019. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/177 anonim ***** válasza:
16%

Szegény kislány. Az apja (bár nem neveznélek annak) heti egy órát nem foglalkozik vele.

Érdekes, nálunk 3 gyerek mellett összejön az apámnak, hogy velünk legyen, a haverjaival, anyánkkal és, hogy menjen olyan programra, amire ő akar. Ja, és persze még egy jól fizető állása is van mellé. Nem nehéz összehozni.

A lánynak hamar meg kell sajnos értenie, hogy neki nincs apja. Csak egy felelőtlen férfi, aki utalgat neki pénzt, de nem több ennél.

2019. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/177 anonim ***** válasza:
19%
Szerinted egy darab, magányos spermiumból lesz a gyerek?? Hát te sem által sorba, mikor az észt osztották. Egy ostoba idióta vagy, de sajnos az ilyennek van gyereke, aki meg megérdemelné... Rohadj meg te kis b...
2019. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/177 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy, ha a kérdező egy héten rászánna a lányára 1 órát, akkor az az 1 óra is csak azzal telne, hogy mondjuk a kérdező nézi a TV-t, miközben sörözik, a kislány meg elvan valahol magában. Miért? Mert a kérdező egyszerűen alkalmatlan a gyereknevelésre. Jobb is ez így, hogy inkább a háttérben marad a kérdező és remélhetőleg a kislány is rá fog majd erre jönni.
2019. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!