Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meghívnátok az esküvőtökre...

Meghívnátok az esküvőtökre olyan nővéreket akik lebeszélik a menyasszonyt a gyerekszülésről?

Figyelt kérdés

A lány szülei támogatják a gyerekvállalást, és a párom is szeretne pár év múlva tőlem gyermeket, legalábbis most ezt mondja, csak ragaszkodna az esküvőhöz előtte és az orvosi dolgokkal kapcsolatos félelmeivel megbírkózna, egészségileg rákészülne.


A két nővére mivel nem tanult és kb az életben nem tartanak önmaguktól sehol, ők meg huhognak, hogy "hugi okos legyél, ne jár úgy mint mi".


Már a tököm tele van mindkettővel. Magukkal kellene foglalkozniuk, de csak a szájuk sír, közbe el vannak tartva az élettársaik által, mert még arra sem voltak elég jók, hogy feleséggé legyenek.


Számunkra az anyagiak, és a megélhetés biztosítva van javarészt általam, mert több mint 6 szakmám van, és saját lakásom, nekem nem büdös a munka és a menyasszonyom sem olyan lusta mint a két nővére akik szégyenszemre közel a negyvenhez egy érettségin kívül semmit sem tudnak felmutatni, az egyiknek még gyereke sincs, csak a hobbiállataival foglalkozik a másik meg albérletben van a gyerekeivel, de szeretőt tart az alkoholista élettársa mellett, hogy legyen pénze plusz még a kapcsolatom elején előttem is elkezdte egy kissé "dobálni" magát!



Én nem akarom a menyasszonyomat megbántani, mert mégiscsak a testvérei, de azért trágya egy érzés így ezekmiatt megnősülni, csak az özvegy anyámra is gondolni szeretnék aki tőlünk külön él a saját házában, hogy legalább megérje a fia esküvőjét, hamár az unokája ballagását nem is fogja...


Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 13:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 A kérdező kommentje:

6/



Hát lehet benne valami, de hogyan tudnék meggyőződni erről?

Nem védekezünk, de eddig pár hét késésnél nagyobb "ilyedtség" nem volt pontosabban csak ő aggódik, ha késni kezd, nyilván mert később szeretne, viszont ha én védekezni szeretnék arról meg lebeszél, még azon is megsértődik, ha ki merem venni a végén! Na? Hogy legyek okos így...

2020. dec. 31. 13:50
 12/115 A kérdező kommentje:

10/


Hát barátom, ha megcsinálnád amiket én akkor te sem vennéd az összeset szakmának.


Most azon mi a szakma, hogy tudsz kezelni egy áramfejlesztőt, vagy tudsz "vezetni" egy boltot?


Itt max te vagy a troll a max három munkahelyeddel ami eddig életedbe volt, meg a nagy nullával ami mögötted van.

2020. dec. 31. 13:52
 13/115 anonim válasza:
10%
Bár még nincs tapasztalatom ebben de ha összeházasodtok hivatalosan is akkor papíron is férje leszel ő pedig a feleséged tehát a férj a fej a házasságban nem a feleség nővérei. Tehát neked kell döntened hogy szeretnél e gyereket a feleségednek meg arról hogy hozzád akar e menni hivatalosan is. És akkor meg lehet hívni a nővéreket is az esküvőre mert nem ők döntenek a köztetek lévő dolgokról.
2020. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 A kérdező kommentje:

13/


Nem tartom számon, és nem tegnap csináltam mindet, bár ebben az évben is volt, sőt jövőre kezdek egy tb és bérügyintézőt, ehhez mit szólsz?

Ha pedig nem jön a lagzi össze akkor egy másfél éves rendszerüzemeltető is tervben van egy Euroexam-mel. De most mit térünk el a tárgytól? Annyi szakmát csinálok meg még amennyit akarok még életemben miért ne tehetném ? Most ezen irígykedsz vagy mi?

2020. dec. 31. 13:59
 15/115 A kérdező kommentje:

14/


Ja ez igaz, de nem hordhatom ki a saját gyerekemet azért ez világos.

Bár az első 3-4 hónap a legkritikusabb érzelmileg az állapotosságban ezt tudom, csak ilyen nővérekkel szemben félek, hogy kevés leszek egyedül.

Ellenem fogják hangolni, és elcseszni a mi életünket is ahogy az övék el van.

2020. dec. 31. 14:02
 16/115 anonim ***** válasza:
37%

Még nem késő.Keress egy nőt aki egyke.

Probléma megoldva.

2020. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/115 A kérdező kommentje:

17/ Monogám típus vagyok, kitartok a szeretteim mellett.


Számomra egy társkapcsolat nem egy munkahely, hogy ma nincs kedvem hozzá, bocs főnök nem megyek...

2020. dec. 31. 14:12
 18/115 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párod jóban van a nővéreivel te nem zárhatod ki őket, mégis miért menne bele a menyasszony, hogy a testvérei ne legyenek ott?
2020. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 anonim ***** válasza:
97%

Csak épp a menyasszonyod úgy állítod be, mint akarat gyenge, könnyen befolyásolható személyt.És most azon gondolkodsz, hogyan harcolj a nővérek ellen.Ez már nagyon úgy jön le.

Ezek szerint,ha majd mást szeretne mint te, akkor biztosan valaki hatására gondolkodik?

2020. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/115 A kérdező kommentje:

19/


Hát ez a másikfele, csak az érme harmadik oldala az, hogy miért kell belekárogni a "hugi" önálló életébe, meg az enyémbe ahelyett, hogy "a saját kertjükbe kapálnának?"

2020. dec. 31. 14:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!